Ulaz je emotivniji cin od izlaza

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kita vecim ili manjim intenzitetom uvek stvara emocije kod zena.

Da li ste primetili da zene ne mogu biti u kres kombinaciji iako tvrde to? Jer svaka zena koja je pustila kitu u sebe, stvara emocije prema njoj i njenom vlasniku. I to tako uvek bude.

Zene da li ste si nekad napravile takvu zbrku?
 
pa, sad... ne bi' bas bio presrecan da neko 'stvori' emocije prema meni kao prema 'kitinom vlasniku'... bilo bi' mi to, malo... nekako... bedno... srozao bi' se posteno u svojim ocima... ali... to sam samo ja... mozda gresim... znate vec... romantican pogled na svet... prava ljubav za ceo zivot... jedna osoba pored koje cemo ziveti srecno... porodica... deca... neslaganja... unuci... rostilj nedeljom... pos'o... filmovi... prijatelji... rasprave... srece i tuge... sve zajedno... nabacano bez nekog reda velikog... ako nesto zelimo, valjda smo vec napravili taj prvi, najtezi korak ka tome... kao sto smo, cak i kad nam je ostao samo jedan korak do cilja, jos uvek tek na pola puta... to je lepo upamtiti... mislim bar... lep je zivot... uzivajte... jer mozete... ne zamarajte sebe glupim, nebitnim stvarima... opustite se... il' bar probajte... ne boli nista...
 
Kita vecim ili manjim intenzitetom uvek stvara emocije kod zena.

Da li ste primetili da zene ne mogu biti u kres kombinaciji iako tvrde to? Jer svaka zena koja je pustila kitu u sebe, stvara emocije prema njoj i njenom vlasniku. I to tako uvek bude.

Zene da li ste si nekad napravile takvu zbrku?
Ne stvara kita emocije...tu gresis.A kombinacije i permutacije su za one koji racunaju...
 
pa, sad... ne bi' bas bio presrecan da neko 'stvori' emocije prema meni kao prema 'kitinom vlasniku'...

Istina. Velika vecina devojaka je zavisna od kurca, a neke se toliko naloze na kurac biv$eg partnera da su spremne da pogaze sve zakletve izrechene drugaricama i istine ispisane na forumu, samo da i dalje budu na njemu.
Devojka koju ostavi tip automatski razdvoji lichnost vlasnika od njegovog splovila i pona$a se prema ku
rcu kao prema zhivom bicju. Sa biv$im moze i da se posvadja i iznapu$ava, ali na sex, tj. kurac, se redovno odaziva i dolazi po jo$!
 
Kita vecim ili manjim intenzitetom uvek stvara emocije kod zena.

Da li ste primetili da zene ne mogu biti u kres kombinaciji iako tvrde to? Jer svaka zena koja je pustila kitu u sebe, stvara emocije prema njoj i njenom vlasniku. I to tako uvek bude.

Zene da li ste si nekad napravile takvu zbrku?

Ne mislim da svaka od priušle kite pravi emociju, mada ih dosta žena pravi...
 
( Bio je tako bozanstven jutros, tako tvrd i mocan...Boze, jedva sam ustala iz kreveta..)
'' Uciteljice,ucetiljice,Miroslav mi je pocapao svesku. "
" Miroslave, poslednji put te opominjem ! "
( Pocepao...ooooh, ta nabrekla zila...kako je samo svirala..Ohhhhhh )

Istina. Velika vecina devojaka je zavisna od kurca, a neke se toliko naloze na kurac biv$eg partnera da su spremne da pogaze sve zakletve izrechene drugaricama i istine ispisane na forumu, samo da i dalje budu na njemu.
Devojka koju ostavi tip automatski razdvoji lichnost vlasnika od njegovog splovila i pona$a se prema kurcu kao prema zhivom bicju. Sa biv$im moze i da se posvadja i iznapu$ava, ali na sex, tj. kurac, se redovno odaziva i dolazi po jo$!
ccccc,...sta su ti emocije...;):D boys....:bye:
 
Kita vecim ili manjim intenzitetom uvek stvara emocije kod zena.

Da li ste primetili da zene ne mogu biti u kres kombinaciji iako tvrde to? Jer svaka zena koja je pustila kitu u sebe, stvara emocije prema njoj i njenom vlasniku. I to tako uvek bude.

Zene da li ste si nekad napravile takvu zbrku?

....iako zvuci paradoksalno,ovaj put se slazem sa sinnketom...i sto je najveci crnjak nemoguce je tim zenama objasniti da zelim da ostane samo na sexu...ma sta pricao one se uvek trude da to predstave kao neku formu veze...pa makar se ta "veza" upraznjavala jednom mesecno :dash::dash::dash:
 
....iako zvuci paradoksalno,ovaj put se slazem sa sinnketom...

m da, pravi paradoks. :roll:

Kita vecim ili manjim intenzitetom uvek stvara emocije kod zena.

Da li ste primetili da zene ne mogu biti u kres kombinaciji iako tvrde to? Jer svaka zena koja je pustila kitu u sebe, stvara emocije prema njoj i njenom vlasniku. I to tako uvek bude.

Zene da li ste si nekad napravile takvu zbrku?

Ja ne mogu biti "u kombinaciji".
Svesna sam da nikada ne treba reci "nikad", ali sa moje trenutne tacke gledista mislim da me tako nesto ne moze privuci.
Cak i ako gajim jake emocije prema nekome. Ako on zeli kombinejsn, zaboravila bih sto pre na to. Jer, ako ne oseca nista prema meni, cemu deljenje kreveta ili bilo cega drugog sa njim, cemu tracenje sekundi, minuta, sati?
Meni ljubav i seks idu zajedno.
Mozda nece ici za 15 godina, a mozda ce ici i do kraja zivota.
Ovo napominjem jer ce se naci neko ko ce mi reci "eee, videces ti..." ili nesto slicno. :neutral:
A zbrku ja samoj sebi pravim vecito, i bez kite i sa njom. :confused:
 
....iako zvuci paradoksalno,ovaj put se slazem sa sinnketom...i sto je najveci crnjak nemoguce je tim zenama objasniti da zelim da ostane samo na sexu...ma sta pricao one se uvek trude da to predstave kao neku formu veze...pa makar se ta "veza" upraznjavala jednom mesecno :dash::dash::dash:

Jednom mesecno? Da znas da ti zavidim :super:, bices u dugogodisnjoj vezi, a neces morati da se smarash. ;) :D
 

Back
Top