Убићемо Ратка (Младића) као пса !
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Убићемо Ратка (Младића) као пса !

Elita Добро дошли (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Podrazumevano Убићемо Ратка (Младића) као пса !

Цитирам ,,Правду" од 04.12.`08г.:,,Један полицајац,са јаким црногорским нагласком,док је трајао претрес,директно је запретио убиством генерала Младића. Рекао је да ће га,чим га види,убити као пса,каже за ,,Правду" одлично обавештени извор из МУП-а Србије".
    Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода. Из убеђења или наређења,свеједно је, али запажања постају чињенице. Видите,почев од овог полицајца,па преко појединих министара и Тужилаштва за ратне злочине, преко разних НВО до Холандије која је, да би се опрала и она и НАТО, блокирала Србији пут у Европу. И углавном, експонирају се и нарочито труде - несрби.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Убићемо Ратка (Младића) као пса !

Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода.
    Evo ja sam Srbin i vrlo rado bih Ratku Mladiću paralizovao i ruke i noge, odveo bih ga u Sarajevo u kavezu da se malo narod "igra" sa njim.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zika39 Pogledaj poruku
    Цитирам ,,Правду" од 04.12.`08г.:,,Један полицајац,са јаким црногорским нагласком,док је трајао претрес,директно је запретио убиством генерала Младића. Рекао је да ће га,чим га види,убити као пса,каже за ,,Правду" одлично обавештени извор из МУП-а Србије".
    Примећујем да се ловом на Србе баве углавном људи који нису српског рода. Из убеђења или наређења,свеједно је, али запажања постају чињенице. Видите,почев од овог полицајца,па преко појединих министара и Тужилаштва за ратне злочине, преко разних НВО до Холандије која је, да би се опрала и она и НАТО, блокирала Србији пут у Европу. И углавном, експонирају се и нарочито труде - несрби.
    Bio sam u toj zgradi kada su pretresali stan njegovog sina.....nije bilo nista posebno.

Ko zna da li je taj covek to rekao.

Mozda je ovo samo izazivanje gneva u srpskom narodu.

Ipak,taj policajac bi trebalo da zna s kim ima posla.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Još jedan banaćanin Pogledaj poruku
    Evo ja sam Srbin i vrlo rado bih Ratku Mladiću paralizovao i ruke i noge, odveo bih ga u Sarajevo u kavezu da se malo narod "igra" sa njim.
    Nisi srbin i ne dosadjuj.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ΘΥΡΑ 7 Pogledaj poruku
    Hahaha, ti ćeš da mi kažeš šta sam
    Ti nisi Srbin .

i ne dosadjuj.
    Ja ne dosađujem, ja te rasturam kontraargumentima pa si isfrustriran.
    E sad, što kod tebe u tvojoj pećini vlada plemenska solidarnost pa makar bilo dobro ili loše, to je druga priča.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio zika39 Pogledaj poruku
    The Show Must Go On...

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hahaha, ti ćeš da mi kažeš šta sam
    Ti nisi Srbin .

Ja ne dosađujem, ja te rasturam kontraargumentima pa si isfrustriran.
    E sad, što kod tebe u tvojoj pećini vlada plemenska solidarnost pa makar bilo dobro ili loše, to je druga priča.
    Ti nemas ni jedan argument,pre ce biti da si sebe nasao u recenici isfrustriran a dokaz tome je takav recnik koji imas.

Ja jesam srbin i to se vidi,ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.

Ja u pecini?pogledaj gde zivis malisha.....xexexe

serbiano nije na forumu
    у јевропу би чича и готова прича
    Aktivan član serbiano (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ti nemas ni jedan argument,pre ce biti da si sebe nasao u recenici isfrustriran a dokaz tome je takav recnik koji imas.

Ja jesam srbin i to se vidi,ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.

Ja u pecini?pogledaj gde zivis malisha.....xexexe
    hahah, ti si Srbin, ko shto je onaj tvoj miljenik Vjeko Sheshelj, sve moj do moga!
    Zajahali na grbachi nas pravih Srba, blamirate nas u svetu sa svojom fashistichkom histerijom, divljate po srpskoj skupshtini ko najveci prostaci - prosto me sramota kad bacim pogled na hrvatski ili crnogorski parlament pa uporedim sa nashim divljacima smradikalima - gde ih bre nalazite onakve spodobe!
    A novine su vam prava slika i prilika - Pravda , Kurir, i ostalo smece - gde se nema mere koliko se laze, olajava, klevece sve to zachinjeno prostachkim izrazima , psovkama, od koga bi se svako postideo!
    Medjutim vama su psovke maternji jezik, iz porodice nemate nikakvo vaspitanje, roditelji su vam izgleda isti soj - drushtveni dno dna - negde na nivou sa Romima /koji nazalost celog veka zive izolovano od drustva - pa za njih i imam razumevanja/

Poznat
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa idi ko te drži ? Nije valjda da te ne puštaju sa lanca ? Da sam ja na mestu tvojih čuvara skratio bih malo lanac,vidi se od oka da imaš širinu kretanja veću no što ti je objektivno potrebna . Nikad ker koji laje ne ujeda...osim u napadu besnila.
    Nego,jesi li ti vakcinisan ili nisi ?

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Ako si ti Srbin ja sam Eskim
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio serbiano Pogledaj poruku
    hahah, ti si Srbin, ko shto je onaj tvoj miljenik Vjeko Sheshelj, sve moj do moga!
    Zajahali na grbachi nas pravih Srba, blamirate nas u svetu sa svojom fashistichkom histerijom, divljate po srpskoj skupshtini ko najveci prostaci - prosto me sramota kad bacim pogled na hrvatski ili crnogorski parlament pa uporedim sa nashim divljacima smradikalima - gde ih bre nalazite onakve spodobe!
    A novine su vam prava slika i prilika - Pravda , Kurir, i ostalo smece - gde se nema mere koliko se laze, olajava, klevece sve to zachinjeno prostachkim izrazima , psovkama, od koga bi se svako postideo!
    Medjutim vama su psovke maternji jezik, iz porodice nemate nikakvo vaspitanje, roditelji su vam izgleda isti soj - drushtveni dno dna - negde na nivou sa Romima /koji nazalost celog veka zive izolovano od drustva - pa za njih i imam razumevanja/
    Meni su gori ljudi koji citaju to smece, no sami Pravda i Kurir

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja jesam srbin i to se vidi,
    Nisi, nisi

ti nisi srbin to se vidi i to je dokazano.
    Jesam, to se ne može videti.
    Nacija je grupa ljudi koji su povezani zajedničkim jezikom, verom, istorijom i tradicijom, iako nacije odlikuje kulturna raznolikost.
    Dakle Srbin sam.

Ja u pecini?
    Da, pretpostavljam da potičeš iz nekih Zapizdinca kod donje Vukojebine u srbijici u okolini Leskovca, a sad živiš u BG-u u nekoj vlažnoj oderanoj šupici.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio serbiano Pogledaj poruku
    Koji vas mi blamiramo?

Ja nikada nisam bio u skupstini.

Nadji u mojim tekstovima fashisticku ideologiju-pa onda lupetaj.

Koga ja to nalazim?

Moje novine su kurir i pravda?nisam znao.

Ja u8 odnosu na tebe imam mnogo vece kucno vaspitanje,a i porodica mi je obrazovanija i uvazenija od tvoje,to znam i da ne moram da te pitam ko si.

Pravi srbi?romi? ja svoje porodicno stablo znam vekovima u nazad a za tebe ne bih bas rekao da je tako............proveri da se neki muftija nije umesao u tvoju porodicu pre par vekova

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Još jedan banaćanin-i ovde cu ti reci da ne odgovaram na citate mojih tekstova izvucenih iz konteksta.

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

A ti da si Srbin, trebalo bi da se stidish tog srpskog izroda !

Ja sam Srpkinja i muka mi je kad vas chujem kako velichate tu bagru, nikakve razlike nema izmedju Mladica i Gotovine, podjednako ih prezirem a to shto mu se ti toliko divish ima takvih i u Hrvatskoj i to je ono shto te ne razlikuje od njih.
    ps. Znachi bagra je bagra, ratni profiter koji ima vilu od 2 miliona evra i vas kao *potvrdu da je "" radio ispravno:""dash:
    Poslednji put ažurirao/la alergicna : 06.12.2008. u 11:37

Domaćin dulebass (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    70

Srbija pati zbog jednog coveka. Da mi je rodjeni otac, predao bih ga odmah. Ako je toliki Srbin, heroj ili ne znam kakvim ga jos "imenima" zovete, zasto se ne preda i ne spase ovaj napaceni narod? Jes, boli ga uvo za sve vas.

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

Evo ja sam Srbin....
    Pokazi licnu kartu na uvid.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio alergicna Pogledaj poruku
    A ti da si Srbin, trebalo bi da se stidish tog srpskog izroda !

Ja sam Srpkinja i muka mi je kad vas chujem kako velichate tu bagru, nikakve razlike nema izmedju Mladica i Gotovine, podjednako ih prezirem a to shto mu se ti toliko divish ima takvih i u Hrvatskoj i to je ono shto te ne razlikuje od njih.
    ps. Znachi bagra je bagra, ratni profiter koji ima vilu od 2 miliona evra i vas kao *potvrdu da je na pravom putu
    Gde ja velicam Ratka Mladica?
    Gde si videla da im se divim?

A za ovo ps necu ni komentarisati,jer je suvise smesno.

serbiano nije na forumu
    у јевропу би чича и готова прича
    Aktivan član serbiano (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ja u8 odnosu na tebe imam mnogo vece kucno vaspitanje,a i porodica mi je obrazovanija i uvazenija od tvoje,to znam i da ne moram da te pitam ko si.

Pravi srbi?romi? ja svoje porodicno stablo znam vekovima u nazad a za tebe ne bih bas rekao da je tako............proveri da se neki muftija nije umesao u tvoju porodicu pre par vekova
    Ti imash kucno vaspitanje....pa si reshio da drugima pridikujesh ko je Srbin, a ko nije???
    Shta si, koj moj, ti?
    Ti mozda delish sertifikate ko je pravi Srbin ,a ko nije?
    Ti ne mozesh da shvatish da ogroman broj Srba ne deli tvoje primitivne i zatupaste stavove u vezi sa Ratkom Mladicem i ostalim sranjima koje je pravio rezim 90-ih koji se trudio da shto vishe unishti i unazadi nashu voljenu zemlju Srbiju??? Jel mozesh ti to da skapirash?
    Nemoj da mi se pravdash ko ti je shta u porodici i da li ti je prambabu pokarabasao neki muftija - to nije bitno za ovu diskusiju!

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Ako si ti Srbin ja sam Eskim
    Drago mi je Eskimu.
    Eskim, kako podnosiš tople temperature u Srbiji? Pošto je ipak ovo za tebe neprirodna sredina?

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dulebass Pogledaj poruku
    Srbija pati zbog jednog coveka. Da mi je rodjeni otac, predao bih ga odmah. Ako je toliki Srbin, heroj ili ne znam kakvim ga jos "imenima" zovete, zasto se ne preda i ne spase ovaj napaceni narod? Jes, boli ga uvo za sve vas.
    Jel se ti to takmicis za svoju temu-noc bensedina ili...........

Mozes li da pojasnis glupost-srbija pati zbog jednog coveka?
    Jer ja ne patim zbog tog coveka ni u kom slucaju,niti 99% srbije a ne vidim ni tvoj razlog.

Da ti je rodjeni otac ti ga nikako ne bi predao jer-ti si voma neadekvatna i pristrasna licnost tj da je neko iz ds-a pocinio zlocine ti bi ga branio do smrti,jer imas sektasko vidjenje politike sto si i sam dokazao svojim postovima.

I bezveze je da u tu svrhu pominjes svog oca.

Kako ce on svojom predajom da spase ovaj napaceni narod?

Njega kao boli uvo za mene,sto on svoju glavu ne predaje.

Meni ni tebi zivot ne zavisi od njegove predaje,pa kako si onda zakljucio da njega boli uvo za nas ako se ne preda.......bolesno.

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Ал` се овде накотило фајлкројцера...
    Но без медведя нет тайги, без тайги нет Сибири, без Сибири нет России, без России весь мир сирота.

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Koschei Besmertnii Pogledaj poruku
    Ал` се овде накотило фајлкројцера...
    Znam.

Ističe se chat-nik (avatar)
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Koji srbin bi okacio ovo ***** na avatar.
    sve moj do moga.

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Znam.
    Појма ти немаш, то је маршал Савјетскога Сајуза, а ти си један најобичнији Салашијев фајлкројцер!
    Но без медведя нет тайги, без тайги нет Сибири, без Сибири нет России, без России весь мир сирота.

Slične teme

1. Ухватили Ратка Младића :(
    Autor Владан u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.03.2009., 08:32
  2. Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 29.07.2008., 18:51
  3. Булевар Ратка Младића:)
    Autor Никола u forumu Politika
    Odgovora: 103
    Poslednja poruka: 13.06.2007., 10:02
  4. Слика из Булевара Ратка Младића