Stronghold Crusader

Da li neko zna kako se da mi kaze kako da aktiviram multiplayer na ovoj igrici, posto sve sto sam ja pokusao ne uspeva, niti mogu da nadjem servere a ni da napravim isti.
Help!



I ja se isto cudim stvarno sam mnogo dobar u ovoj igri i voleo bih da mi neki dobrovoljac napise kako mogu da igram multiplayerom.

PLEASE HELP!!!
 
Ja igram preko gamespy arcade... mnogo je lako a evo probacu da vam objasnim kako...

* provo instalirate gamespy arcade
* napravite na njemu nalog
* kada to uradite i otvorite igricu, idete na multiplay i tamo vam se pojavi kao slika gamespy arcade (pre instalacije nema)
* kliknite na tu sliku i izacice vam iz igrice i otvoriti gamespy program (pojavice se kao command tab ali to ne dirate jer vam je potrebno)
* tamo na gamespy arcade izaberete igru (stronghold) i napravite sobu ili udjete u neku drugu sa igracima sa kojima zelite da igrate
* onda kad svi kliku ready, vi kliknete launch game i zatvorice vam se gamespy arcade i otvoriti stronghold, onaj meni gde se biraju mape (tu cete videti i ostale igrace)
* namestite mapu, i opcije koje zelite i start game

CEO POSAO
Ako nekome ne bude jasno neka slobodno postavi pitanje na forumu
 
Ako imas disk, treba samo da instaliras igru (sve normalno), i da iz foldera crack (koji je na disku) kopiras dva fajla u folder gde si instalirao igru. Obicno je to
C:\Program Files\Firefly Studios\Stronghold Crusader
Ako imas 64orobitni operativni sistemonda kopiras ovo u:
C:\Program Files (x86)\Firefly Studios\Stronghold Crusader

Ako zelis i da igras online posle, skines gameranger, i njega instaliras. Kad hoces da igras, pokrenes gameranger, i lako je skontati sta dalje. ;)

Pozdrav!
 

Back
Top