Шешељ убиo и последњу наду тужилаштва

Оће ли да се врне Шешељ 2009?

  • Хоће, хоће само што није са све ковчегом

  • Враћа се и појешће Тому, Тадића и све издајнике и плаћенике

  • Војвода је бесмртан као и његова идеологија, не може му нико ништа


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

manje_zlo

Veoma poznat
Poruka
12.254
"Šešelj sposoban da se brani sam"

Sudsko veće Haškog tribunala ocenilo je danas da je lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj, uprkos tvrdnjama tužilaštva, sposoban da se sam brani.

Prema oceni veća, tužilaštvo nije uspelo da pruži dovoljno dokaza koji bi potkrepili tvrdnje da optuženi Vojislav Šešelj nije sposoban da se i dalje sam brani, pa je odlučilo da nema osnova da se Šešelju oduzme to pravo, koje mu je priznalo Apelaciono veće. Kako se navodi u odluci, Veće je, takođe, primetilo da je Šešelj u više navrata pokazao da je sposoban da uspešno sprovodi unakrsno ispitivanje.
Tužilaštvo je u podnesku ukazalo na nezakonito i opstruktivno ponašanje lidera Srpske radikalne stranke u haškoj sudnici, kao i van nje.
Šešelju se sudi za zločine protiv čovečnosti i povrede ratnog prava i običaja u Hrvatskoj, Vojvodini i BiH u periodu od 1991-1993. godine.

http://www.svevesti.com/?l=sr&a=114416

Ускоро тужилаштво завршава своју тужну епизоду, па веће одлучује да ли има доказа да се суђење настави или се Шешељ пушта због недостатка доказа.

Оће ли да се врне Шеки следеће године? :think:
 
Mislim da ce ga pustiti ali nisam sigurna.
Ali necu da glasam jer su odgovori pretenciozni. To sto ce on (mozda) doci ne znaci da ce mu dati da divlja kao pre i da ce uopste moci da racuna na neku paznju medija. Sa sve Vjericom, Natasom i Gordanom moze da skupi oko 5-6% glasova i bude srecan (mada mi se javlja da ni njemu vise nije do raznoraznih glupiranja pored troje dece koje nije video godinama).
 
http://www.svevesti.com/?l=sr&a=114416

Ускоро тужилаштво завршава своју тужну епизоду, па веће одлучује да ли има доказа да се суђење настави или се Шешељ пушта због недостатка доказа.

Оће ли да се врне Шеки следеће године? :think:

Što pre da se vrati u zemlju Srbiju..
 
Auuuuuuu,celo vece nema demokrata,ni na jednoj temi,uzaludno vas trazim.............a gle kako se ovde oma sjatise.............u straha su velike oci:hahaha::hahaha::hahaha:

Како не би.

seselj24mk-1.jpg


2-2.jpg
 

Back
Top