Najhrabriji pas na svetu

baraba

Domaćin
Poruka
3.553
Dog Saves Dog from Highway by Toshiba Reynolds / Dec 5, 2008

Unbelievable video has just been released of a faithful dog saving another dog from a busy highway, risking his own life to save his friend.

The video, which is being viewed all over the internet this morning, displays the true loyalty and strength in our canine companions.

The two dogs were on a major highway when one was struck by a car. The other dog rushed to save him, somehow using his neck to pull him to safety.

 
Neverovatno. Pa neko da pita da li i koliko psi razumeju, i potcenjuju njihove reakcije i ponasanje. Rekla bih da ovo na snimku nema veze sa instinktom, na sta bi neki sigurno sveli.

Usput.. gle' niko da uspori.. :eek:
 
Мене је ово дрмнуло.

Сетих се једне сцене - куца лежи на путу, без живота а друга стоји поред ње и гледа је, онако, тужно, као да чека да се пробуди!:sad2: Није му било јасно зашто му другар не устаје.:(
 
tugica jeste, al' nema shanse na tako frekventnom autoputu da provalish shta se deshava,
u sekundi si vec proshao a da probash da stanesh nije bash pametno kad svi jure k'o blesavi...
garant nekima koji su proshli i posle videli snimak nije bilo sve jedno...

jadan kucov, kad god vidim snimak najezhim se...
bar ga je drugar spasao da ga ne gaze ponovo i ponovo...

eh, da smo mi ljudi toliko pozhrtvovani...
 
ja moram da vam kazem sta je bilo prekjuce kad sam iso u skolu ...jedna relativno mlada macka nije bas ono da kazes mache ali je nesto veca od macheta spavala na mom pragu ispred stana u zgradi..i sad ujutru ja krenem u skolu i dam joj da jede i ona posla samnom da izadje ispred i pratila me je do kontejnera koji se nalaze ispred jednog obdanista i tu je prestala i u jednom momenti kad je izleteo machor jedan i poceo je da je juri iso je ispod kola da je juri a ona jdna pocela da ispusta neke zvukove tia kao krik,mjauk kao uzivk pomoci ja krenuo na tamo da ritnem ono djubre od machora al oni bili brzi i odbegli....sta mislite da su radili...da li su se bili ili igrali??smrc :sad2::sad2:
 

Pa nije sadizam nego je problem u tome sto ljudi smatraju da su nesto posebno a ne zivotinje.
Eto kod koliko vrsta zivotinja imas da muzjaci ubijaju mladunce ako nisu njegovi....od macaka,nilskih konja ...pa na dalje..
To bi bilo isto kao da si se ti razvela i imas 2-3 dece i nadjes novog muza i on ti pobije decu.
Ljudi su isto zivotinje samo mi smo No.1 u zivotinjskom svetu pa tako koliko mozemo da odskocimo od ostalih po nekoj humanosti kako bi mi to nazvali tako znamo i po zverstvima i ostalim stvarima.
 
Мене је ово дрмнуло.

Сетих се једне сцене - куца лежи на путу, без живота а друга стоји поред ње и гледа је, онако, тужно, као да чека да се пробуди!:sad2: Није му било јасно зашто му другар не устаје.:(

Jao i ja sam jednom videla takvu scenu, stvarno sam se potresla.:sad2::sad2::sad2:
 

Back
Top