Proteini?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
Pozdrav.

Interesuje me da nabacim masu, ali bez preteranog treniranja u teretani,jer zbog obaveza nemam vremena.

Ako koristim kreatin cuo sam da moram da idem redovno u teretanu, za koju nemam vremena.

Neko mi spomenuo proteine. Da koristim proteine i uz kucnu vezbu, tipa zgibovi, sklekovi i slicno tome i to ce biti dovoljno.

preporuke? Moze i neka druga blaga hemija za povecanje apetita.

p.s. Komentari tipa: samo jedi i to je to, izbegavajte. Nemam apetit.
Hvala
 
Postoji gomila pitanja na ovu u temi Bodybuilding. Da ti ukratko odgovorim.

Bezveze je da započinješ nešto, ako misliš da ga nećeš završiti.
U teretanu moraš redovno ići. Ako želiš da se na brz način napucaš i pritom da izbegavaš treninge i da ideš kad god hoćeš - slobodno probaj i doći ćeš saznanja istine, a to je: Nema napredka bez odricanja i muke.
 
masa kao salo. Da nabacim neko salce, pa onda uz kucnu vezbu cu malo to oblikovati.

Uzeo sam cenovnik iz jedne radnje i suzio na par pakovanja:

Hyper Mass 5000: 25%proteina, ogroman unos kalorija po dozi - 1kg kosta 890dinara
Mass Power: 25% proteina iz surutke i soje sa Syner Max (sta god da je to) - 1kg 1000dinara

Secam se da sam pre pio neki Max Gain 4000 cini mi se, al ne vidim ga ovde u cenovniku.

ima samo: Max Gain Plus - 8%proteina, kreatin, dibenkozid, inozin, gama orizanol,smilax... 1.5kg 1500 dinara, al tu ima neke nepoznate hemije :)

znaci, sta preporucujete od ova dva prva? Ako vidim poboljsanje onda cu uzeti u vecim kolicinama.

hvala,pozdrav
 
Druže, salo ne možeš da oblikuješ. Možeš samo da ga povećaš ili da ga smanjiš.

Možeš mišić da nabilduješ ali dzaba ako ima salo preko njega. I da imaš sala, ako počneš da treniraš nećeš videti te mišiće jer su ispod sala. Salo se neće pretvoriti u mišić, to su različite stvari.

Ja baš ne gotivim supelemente, tako da ti tu ne mogu pomoći :) Ali bolje da kreneš bez ičega za početak.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top