Problemi u Operi

Veseli_Ubica

Poznat
Poruka
7.186
Iako je sjajan progi, odnedavno je Opera pocela da mi brljavi. Naime ako imam otvoreno oko 7 stranica ili vise, kada kliknem na jednu od otvorenih strana ona se ne otvori vec se pomesaju prethodna str. sa delovima sadashnje, pa sve izgleda totalno sje@ano i uz to ponekad i zablokira. GUBIM STRPLJENJE ! :twisted:
 
Serijski_Ubica:
Iako je sjajan progi, odnedavno je Opera pocela da mi brljavi. Naime ako imam otvoreno oko 7 stranica ili vise, kada kliknem na jednu od otvorenih strana ona se ne otvori vec se pomesaju prethodna str. sa delovima sadashnje, pa sve izgleda totalno sje@ano i uz to ponekad i zablokira. GUBIM STRPLJENJE ! :twisted:

Skini to ***** sa comp-a i lepo koristi IE6 kao sav normalan svet!
 
Billy the kapija:
Skini to ***** sa comp-a i lepo koristi IE6 kao sav normalan svet!

Koji normalan covek koji se i malo razume u racunare (osim Bilija) jos koristi IE?
Opera uopste nije *****, vec je Browser koji sjajno napreduje i koji ce smaci IE sa prestola kada Linux i ostali OS-i zagrabe vece parce kolaca i postanu "prava" konkurencija win-u.
IE bi davno ugasio da Bili i kompanija isti nije ubacio (da ide za DZ kao poklon) u win 95.
 
E, koje ste vi dileje...
IE6+SP1(WinXP)+Firewall = MILINA
IE6 je Microsoft aplikacija i kao takva je bolja od svih drugih jer radi na Microsoft-ovom operativnom sistemu!
IE6 se brze podize, jednostavan je za upotrebu, nije kicerica (Opera) ili prenabudzen (NS7.1), bolje saradjuje sa Office-om, u njega se najkompletnije i najbolje integrisu druge aplikacije tipa DAP-a...
Ako neko nema pojma, onda mu ni Opera ni NS nece pomoci da na net-u ne pokupi neki sh.it i obrnuto.
IE6 je savrseno siguran ako korisnik ima i po grama mozga!
Po meni jedini nedostatak kod IE6 je to sto nema tabova (ali i to resavaju odredjeni plug-ovi)!

Moja preporuka: Win = IE6
Linux = Mozilla

Sve ostalo je cista glupost i nepotrebno gubljenje vremena. (Cu Opera...smesno).
 
Billy the kapija:
Skini to ***** sa comp-a i lepo koristi IE6 kao sav normalan svet!

e billy, billy, ... izgleda da je i tebi chika Bili iz Redmonda pomutio mozak sa shatro stabilnoscu i sigurnoscu microsoft kombinacija. Medjutim oni ne pominju da su Win i IE bagoviti i da shalju podatke s tvog kompa bez tvog znanja. I nachin na koji je microsoft gurnuo Netscape u propast je najblaze podmukao. I zbog josh milion razloga (koje mozesh da proucish do detalja na http://www.(eng. rec f*ck)microsoft.com/content/whatsbad.shtml ) koristicu Operu, Netscape, OpenOffice i ostalu alternativu :!: !! :!:
P.S. Srecno
 
Billy the kapija:
E, koje ste vi dileje...
IE6+SP1(WinXP)+Firewall = MILINA
IE6 je Microsoft aplikacija i kao takva je bolja od svih drugih jer radi na Microsoft-ovom operativnom sistemu!
IE6 se brze podize, jednostavan je za upotrebu, nije kicerica (Opera) ili prenabudzen (NS7.1), bolje saradjuje sa Office-om, u njega se najkompletnije i najbolje integrisu druge aplikacije tipa DAP-a...
Ako neko nema pojma, onda mu ni Opera ni NS nece pomoci da na net-u ne pokupi neki sh.it i obrnuto.
IE6 je savrseno siguran ako korisnik ima i po grama mozga!
Po meni jedini nedostatak kod IE6 je to sto nema tabova (ali i to resavaju odredjeni plug-ovi)!

Moja preporuka: Win = IE6
Linux = Mozilla

Sve ostalo je cista glupost i nepotrebno gubljenje vremena. (Cu Opera...smesno).
O boze kolko zaludnih ima na ovom svetu, IE je supalj ko svajcarski sir. Ja sam ranije koristio Netscape a sad Operu, nemam nijedan antivirus instaliran na kompu, na netu sam redovno i nikad nisam zakacio ni jedan virus, niti mi se uvalio neki trojanac i sl. S' druga strane Opera mi sljaka u svkom pogeldu vise nego savrseno!
 
Serijski_Ubica:
Billy the kapija:
Skini to ***** sa comp-a i lepo koristi IE6 kao sav normalan svet!

e billy, billy, ... izgleda da je i tebi chika Bili iz Redmonda pomutio mozak sa shatro stabilnoscu i sigurnoscu microsoft kombinacija. Medjutim oni ne pominju da su Win i IE bagoviti i da shalju podatke s tvog kompa bez tvog znanja. I nachin na koji je microsoft gurnuo Netscape u propast je najblaze podmukao. I zbog josh milion razloga (koje mozesh da proucish do detalja na http://www.(eng. rec f*ck)microsoft.com/content/whatsbad.shtml ) koristicu Operu, Netscape, OpenOffice i ostalu alternativu :!: !! :!:
P.S. Srecno

Vidim, tebi Opera savrseno sljaka...heh

P.S. Srecno i tebi
 
Billy the kapija:
Serijski_Ubica:
Anyway, billi radi shta hocesh, koristi shta hocesh, mene zabole curac :x :!: :evil: :twisted:

Ma i mene zabole...samo sam hteo da ti pomognem, ali izgleda da budali ne vredi objasnjavati.

Koristi ti i dalje Operu, pa se javi uskoro sa nekim novim problemom :wink:

Jedina budala ovde si ti jer si uporan u nekim stvarima za koje ce ti svako reci da gresis.
Ja koristim Operu od kad sam poceo da koristim internet, tacnije prvih 15 dana koristih IE i kad sam procitao u knjizi "Pocetnica za internet" da postoji Opera i da se mnogi zaklinju u istu (video sam i za Netscape, ali bese mnogo tezak (15-20mb), a analogna centrala.
Znaci Operu koristim vec nekoliko godina i ista mi nikad nije zadavala probleme osim kad sam ja to hteo.
Problemi sa Opera-om su retki i zato niko nije ni dao odgovor za ovaj problem koji bi bio pravi odgovor.
A da si ti postavio bilo sta u vezi IE-a svako ko otvori temu naveo bi ti bar 10 razloga zasto nesto ne valja. Glavni razlozi bi naravno bili:
1.Uleteo spijun
2. =|= crv
3. =|= virus
4. =|= konj i to trojanski i sto je najgore uleteo na velika vrata koja su svima otvorena.

A za to naravno treba da zahvalis Biliju
 
:D Skinuo sam novu operu, i sad radi kao podmazana.
ne znam da li je problem bio kod jave ili sam ja neshto poyebao, ali Opera je zakon u svakom sluchaju. Josh malo pa ce IE-gajs da budu u manjini.
Puno pozdrava iz Kraljeva! :P
 
malo razmislite al samo malo,jeste opera nije losa,jeste ie losh, ali.... shta vredi kad su neke www OPTIMIZOVANE(optimizovane) za ie,i to jednostavno bolje radi pod ie ,a vi pricajte i hvalite kolko hocete,istina je drugacija,gorka al drugacija ...... pozdrav
 
azbuka:
malo razmislite al samo malo,jeste opera nije losa,jeste ie losh, ali.... shta vredi kad su neke www OPTIMIZOVANE(optimizovane) za ie,i to jednostavno bolje radi pod ie ,a vi pricajte i hvalite kolko hocete,istina je drugacija,gorka al drugacija ...... pozdrav
Pa sta iako su optimizovane. To pise na svakoj stranici koji posetim, ali ta stranica uglavnom mnogo bolje funkcionise i sa ostalim Browser-ima.
 

Back
Top