EVANESCENCE

hey, dobro je, ljudi. 'oladite malo sa CAPS LOCK-om...imam utisak da se derete!

idi na www.mp3s hits.com (ali kucaj bez razmaka)
za bring me to life

ja licno mislim da je fallen odlican album, i da bi mozda cak vredelo kupiti original u mamutu za 1100 dindzi...

najvise mi se svidjaju My last breath i Taking over me...
amy-lee stvarno ima odlican glas!
 
AMY-LEE:
EVANESCENCE4EVER!!!
FALLEN je odlican album i vredi kupiti opriginal!
AMY LEE je #1!!!!!

E pa sada toliko rizikovati. . . Mislim ja licno ne bih uzimao original posto necujem sve pesme i da mi se bar pola svidi. Da dam oko 15$ za nesto sto nikad nisam preslusao nego cuo samo jednu pesmu. . . Malo mi je rizik. Jednom sam se igrao tako vise necu.
 
. . .:
AMY-LEE:
EVANESCENCE4EVER!!!
FALLEN je odlican album i vredi kupiti opriginal!
AMY LEE je #1!!!!!

E pa sada toliko rizikovati. . . Mislim ja licno ne bih uzimao original posto necujem sve pesme i da mi se bar pola svidi. Da dam oko 15$ za nesto sto nikad nisam preslusao nego cuo samo jednu pesmu. . . Malo mi je rizik. Jednom sam se igrao tako vise necu.

cekaj pa je si li ti cuo za preslusavanje u prodavnici!?!?ocigledno nisi,dobro ja sam bila dovoljno luda da dam 1045 din za original i mogu reci da je strava,odlicno!!!
 
maral86va:
ma oni su super imaju dobre spotove mislim Bring me to life je odlican a i Going under takodje
Slazem se za spotove, ali album sam im preslusao i nazalost moram reci da sam dobro prosao sto sam kupio pirata. Uopste mi nije toliko dobar koliko sam ocekivao. Malo su me razocarali. . . Ali vremenom mogu biti bolji.
 

Back
Top