Sastanak Tome Nikolica i ruskog ambasadora povodom gasnog sporazuma
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sastanak Tome Nikolica i ruskog ambasadora povodom gasnog sporazuma

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano Sastanak Tome Nikolica i ruskog ambasadora povodom gasnog sporazuma

http://www.sns.org.rs/sr/novosti/glavne-vesti/400-vesti-nikolic-konuzin-04122008.html

После Европске тројке, данас је у просторијама Српске напредне странке био представник Руске федерације. Разменили смо мишљење о актуелној политичкој ситуацији, интересовало их је какви су ставови СНС у вези са догађајима на Косову и Метохији, а посебно смо разменили ставове око тога како Влада Србије спроводи закон ратификован у Скупштини Србије.
    Нешто се дешава у главама министара, чланова Владе Републике Србије који понекад много више мисле на своје лично богатство, на своје личне интересе, на интересе својих политичких странака, на интересе својих ментора и налогодаваца него на интересе Србије и то мора да престане.
    Потписивању тог споразума присуствовали су председник Србије, председник Руске федерације, представници владе једне и друге државе и данас то неко доводи у питање. Па споразуме које потпишете уз присуство руског председника, америчког председника, не смете да доводите у питање. Чиме се ми то играмо? Својом будућношћу . А ко смо то ми да такве споразуме доводимо у питање? Ево ми, који смо опозиција у Србији, не доводимо у питање споразум коме је присуствовао председник Србије, а власт коју увеличава тај председник доводи у питање спровођење споразума чијем потписивању је он присуствовао. Каква смо то ми апсурдна земља?
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Podrazumevano Re: Sastanak Tome Nikolica i ruskog ambasadora povodom gasnog sporazuma

Биће да је поводом нових избора и нове владе.

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Podrazumevano Re: Sastanak Tome Nikolica i ruskog ambasadora povodom gasnog sporazuma

gialla come er sole
    rossa come er core mio

Slične teme

1. ruski "šamar" ukrajini zbog gasnog sporazuma s eu
    Autor Пресретач u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 25.03.2009., 09:20
  2. Ispovest Tome Nikolica: MOJA VELIKA ŽIVOTNA TRAGEDIJA
    Autor Karamazov u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 31.12.2008., 01:46
  3. Odgovora: 35