IELTS -> pitanja i odgovori

Pa kako onda mislis da ti prodje assessment ako nisi poslao razultate ieltsa ??? :dontunderstand:

Tako je isto i kod mene, u priznavanju diplome mi traze ielts, a posto ga ja nisam polozio, znaci nisam ni mrdnuo sa pocetne tacke.

Bas me zanima rasplet tvog assessmenta...

Javi obavezno da li ti je diploma prosla !!!

Mozda planira da polozi... A IEAUST ce "mozda" traziti rezultate IELTS-a, a do tada ce ih vec imati...

I meni treba isto i navedeno je da IEAUST moze da zatrazi ali ne mora, pa sam cak kontao da ranije trazim priznavanje diplome, da bih ustedeo u vremenu, ali nisam hteo da komplikujem...
 
Pa kako onda mislis da ti prodje assessment ako nisi poslao razultate ieltsa ??? :dontunderstand:

Tako je isto i kod mene, u priznavanju diplome mi traze ielts, a posto ga ja nisam polozio, znaci nisam ni mrdnuo sa pocetne tacke.

Bas me zanima rasplet tvog assessmenta...

Javi obavezno da li ti je diploma prosla !!!

Ma stvar nisam jasno napisao. Ja sam položio IELTS i predao ga skupa sa assesmentom.
I nikako nebi mogo početi assesment brez IELTS.:confused: Zanimalo me je dali može IELTS da propane pošto su procesi duži od 2 godine.

čao
 
Bitno je da kada si zapoceo proces, ielts nije zastareo. Ako u toku procesu prodje tih dve godine, a ti si ga predao na vreme, vazi ti !!!
Oni mogu posle da ga razvlace i 10 godina ako hoce, tebi vazi test jer si ga predao na vreme, tj.pre nego sto mu je isteklo 2 god.
 
Nema nam djiki-ja da nam javi utiske sa današnjeg polaganja...:(

...Cao ljudi,ma nemam pojma...sto se writinga tice,ne bojim se.Recimo i da sam reading solidno uradio ali za listening i speaking nisam bas siguran..
Mislim sto se speaking-a tice nisam pravio neke zastoje u odgovorima,pricao sam non- stop ali sam imao solidan broj gramatickih gresaka...tako da nisam pametan..
..A trebaju mi samo 4 petice...:rtfm:
:worth::worth::
 
Ma mi ni nemozemo sami da predpostavimo kako smo neshto uradili...
Drago mi je shto si se javio...
Meni je Listening bio najtezzi a OK sam proshla, zapravo bila sam iznenadjena rezultatima...

Jedino shto sam shizela chekajuci rezultate...
 
Bzvz... :( KAda opet polazes?

Zar je moguce da ti listenin i reading tezi od writinga i speakinga??? JA kapiram da cu prva dva opusteno odraditi (trebaju mi 6ice), ali cu da padnem na pisanju 100% a mozda i na speakingu...:thumbdown:

Ja polazem u sledecu subotu. Jel ima jos nekoga?
 
Poslednja izmena:
Bzvz... :( KAda opet polazes?

Zar je moguce da ti listenin i reading tezi od writinga i speakinga??? JA kapiram da cu prva dva opusteno odraditi (trebaju mi 6ice), ali cu da padnem na pisanju 100% a mozda i na speakingu...:thumbdown:

Ja polazem u sledecu subotu. Jel ima jos nekoga?

Ima li jos nekoga? Cim je u Sava centru polaganje verovatno ce nas biti pooodosta!:lol:
Salim se, naravno.... Vidimo se naredne subote da razbucamo taj english... Tako se ja hrabrim, a frka raste kako se priblizava....
Ali bice sve OK :worth:
Puno srece, pa da se pohvalimo ovde na forumu...

Djiki, zao mi je sto nisi uspeo ovog puta, ali nema odustajanja... Na korak si, sledeci put sigurno prolazis. Glavu gore (i knjigu u sake, slusalice na usi i td.)!
Poz.
 
Poslednja izmena:
Ima li jos nekoga? Cim je u Sava centru polaganje verovatno ce nas biti pooodosta!:lol:
Salim se, naravno.... Vidimo se naredne subote da razbucamo taj english... Tako se ja hrabrim, a frka raste kako se priblizava....
Ali bice sve OK :worth:
Puno srece, pa da se pohvalimo ovde na forumu...

Djiki, zao mi je sto nisi uspeo ovog puta, ali nema odustajanja... Na korak si, sledeci put sigurno prolazis. Glavu gore (i knjigu u sake, slusalice na usi i td.)!
Poz.

Hehe, i ja se sokirao kada sam video da ce biti u Sava Centru... :think:

MA ja kapiram da necu proci kako treba ali kada sam platio iebenih 14.000 :evil: ima da odem i da vidim kako je. A tipicno, kao kada sam bio student, fali mi jos samo par casova da ga, sto ti kazes, bukvalno razbucam!!!
 
Bzvz... :( KAda opet polazes?

Zar je moguce da ti listenin i reading tezi od writinga i speakinga??? JA kapiram da cu prva dva opusteno odraditi (trebaju mi 6ice), ali cu da padnem na pisanju 100% a mozda i na speakingu...:thumbdown:

Ja polazem u sledecu subotu. Jel ima jos nekoga?
Ma samo opusteno..ako dobro uradis prva dva ,speaking i writing nisu teski..videces ..
Srecno...!!!:ok:
 

Back
Top