Sta dalje?

vladimird

Zainteresovan član
Poruka
187
Posle 3 godine veze sam ja danas ostao sam. Da sam normalan ne bi moju muku ovde pisao, ali eto doslo je i do toga. Da li neko moze da mi kaze sta da radim? Da li da se jednostavno ubijem i tako se resim ovog bola ili ne znam ni ja sta? :sad2:
 
Naravno da sam bio dobar. Verovatno previse dobar. Ali se zbog toga ne kajem, opet bi sve isto uradio. Dao sam joj srce a ona meni na kraju dala metak. Odjednom, iz cista mira...ona ima previse obaveza, nema vremena za vezu...Ali to nije bitno. Bitno je sta ja sad da radim?
 
Bitno je da li ces probati da je vratis..nemoguce tek tako posle 3 godine nema shatro vremena za vezu..ne znam koliko imas godina ali moras se malo promeniti za svoje dobro;)nije bas najbolje resenje cekati neku kojoj ce prijati tvoja besuslovna dobrota..kako ona prema tebi tako ti prema njoj..na zalost moras sa rezervom da ti ne bi padale ovakve stvari na pamet:D
 
Probao sam da je vratim...Danas je ta prica zavrsena. Koliko imam godina...pa 20. Sto kazu "stari' "mlad i neiskusan". A vise ne cekam ni jednu...niti trazim. U to zlo se vise ne upustam. Sad ocu samo da sebe vratim u normalu.
 
Znas uglavnom ce te savetovati da se posvetis sebi i stvarima koje si zbog nje zapostavljao..nadjes neku novu zanimaciju..sport..upoznas neke nove ljude..ali klin se klinom izbija i ne cekaj:D
 
:) procitao sam jednu temu tamo pre nego sto sam stavio ovde temu...posto sam kontao da je ovo za ljubav tema...ali kad sam video plodnu mastu svih forumasa koji tamo postuju...mislim...sta reeeeeci.
 
ahaha..pa dobro oces te mi sad lozimo kako te nije zasluzila..kako te neka tamo ceka.:lol:.aj glavu gore i za vikend u dgra..do nove godine ima sve da prsti od riba..jesi cuo:D
 

Back
Top