Moj rodjak sa sela - serija koja reprezentuje nas grad(i okolinu)

Ogrebali disk sa "Ranjenim orlom" :hahaha::rotf::mrgreen:


Da, uzelesmo se Drakceta svalera sto ga zene ne interesuju.....pre pola devet uvece
Nisu lose serije nego su bas imali velike rupe u programu kad su ovako pozurili
white.gif
 
faktor zabave u seriji je dobar( ne bas kao u "Selo gori,a baba se ceslja) i svakako mi je interesantnije da vidim kako zive ljudi na selu,a to sto predstavljaju sve kragujevcane kao seljake nisam primetio,a da i jesu, biti seljak nije greh.Sama Desanka Maksimovic napisala je "Bilo je to u nekoj zemlji seljaka
na brdovitom balkanu" a kaze se da balkan pocinje od Minhena,dakle seljacka tj.zemljoradnicka smo zemlja,pa pritom i sam Kragujevac,nasta sam ponosan.Ma volim Kragujevac onako kako jes,sa svim ljudima, obicajima,vrlinama,a za mane ce da se snadjemo, nobody is perfect.
 
Ja ne gledam tu seriju jer,zamislite nemam prvi programz:shock:,a rekli su mi da se Dragan Jovanovic super uklapa u ulogu!

Ja naše nove serije ne mogu da gledam zbog loših glumaca. Ili su možda replike toliko loše da slabiji glumci ne mogu da zvuče ubedljivo. A što se tiče Dragana Jovanovića, tip je očajan. Misli da su seljaci mentalno zaostali i da će ih "najbolje" dočarati ako razvlači dok govori. Inače je isti kao i u svakoj drugoj ulozi. Jedan od onih koji "glume" sami sebe. Kakav li je u pozorištu? Mada priznajem da serija deluje bolje od "Babe". Mada i jednu i drugu pogledam u prolazu na par sekundi što mi je više nego dovoljno. A reklama za DVD za "Babu" je zaista takav užas da se pitam da li je cela serija takva ili su skupili nagluplje delove za reklamu. Klaćenje sa đerma, neki zabrađeni deda u suknji koji ogromnim čekićem udara neke ljude...??!! I mean, what the f..k...? A napadaju Kusturicu da nas predstavlja kao cigane, a lopina Bajić predstavlja svoje seljake iz Medveđe kao mentalaće. Ne kažem da oni to nisu, ali zašto iznositi prljavi veš?!!
 

Back
Top