Šta žene žele?
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 102

Tema: Šta žene žele?

Aktivan član
    Učlanjen
    23.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Šta žene žele?

Ima jedna priča. Bio neki kralj i nahvatao tipa koji je ubio jelena na njegovoj zemlji. I rekao mu da će mu poštedeti život ako mu se vrati sa odgovorm: Šta žene žele? I dao mu rok godinu dana. I ovaj šetao od grada do grada, pitao žene, domaćice, majke, nevernice, *****, dojilje, devojke, device, raspuštenice, babe, naše i strane, stvarne i bajkovite... i od svake je dobijao odgovor koji je bio RAZLIČIT. I taman kada je izgubio poslednju nadu naišao na neku Grdnu Nakazu u nekakvoj pećini i pitao i nju, a nakaza mu rekla, ako me oženiš - reći ću ti. I mladić, naravno, put pod noge, misli se, jesteeee sve ću tebe da ženim, žnaru si jednom, za sve pare, vrh si žnaru. I ode on, ali ostade mu još nekoliko dana, uplaši se on da će kralj da ga rokne i vrati se kod veštice i kaže, ajde dobro, ženim te. I došla prav bračna noooooć. Legli oni. Pogleda on svoju nevestu a on alepa, čoveče, najlepša na svetu. Al stvarno. I tu on posrne od seksa i zaljubljivanja nekoliko puta tokom noći. Kad bi pred jutro, kaže ona njemu: Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica. On se mislio, mislio i - ODGOVORIO.
    Epilog: njegov odgovor jebio TOLIKO tačan, da je ona od tog trenutka bila stalno lepa i više se nikada nije pretvarala u vešticu. On je shvatio ŠTA ŽENE ŽELE i otišao sa odgovorom kod onog namunjenog kralja koji mu je naravno opsrostio mrtvog jelena, a mladić i prelepa deva bajna su živeli srećno ever after. Čiča miča i gotova priča.
    Pitanje za vas: ŠTA JE MLADIĆ ODGOVORIO? Dakle, šta je to što žene žele?

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    258

Podrazumevano Re: Šta žene žele?

Citat Original postavio BettyBlue Pogledaj poruku
    i nahvatao tipa koji je ubio jelena na njegovoj zemlji. :
    De nađe baš jelena?
    Pojma nemam odgledaj istoimeni film.
    Ako me baš teraš da razmislim onda je to oko 18cm bez koske......

Poznat Truman (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    200

Betty, je l ova zagonetka zaista ima odgovor ili samo potvrdjuje da nemamo pojma sta zene zele?
    "Ne postoji stvaranje ni razaranje Ni sudbina ni slobodna volja; Ni staza ni postignuće; Ovo je konačna istina."
    Šri Ramana Maharši

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

I idemo opet...

Poznat
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

žene žele da budu voljene

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Pa reko posle sexa si mi lepa i kao vestica
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Da budu voljene i da vole
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Да му буду лепе и кад су вештице
    Опет банализујем
    Не знам шта ми је данас, много ме сморио овај преподневни састанак дефинитивно

Veoma poznat BORKETA (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    185

Tako je Ljubavi ako te voli bices mu lepa i kada si srecna i kada si nesrecna i kada si doterana i kada nisi doterana e to zene zele.
    Bezrezervnu podrsku i ljubav
    Исповест је тако добра за душу, а тако лоша за репутацију.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Nije bitno šta žene žele već kako im to staviti do znanja

Elita
    Učlanjen
    15.09.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    24
    Reputaciona moć
    0

Nezno, romanticno i uvijeno u krep papir s roze masnicom

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Citat Original postavio BettyBlue Pogledaj poruku
    Ima jedna priča. Bio neki kralj i nahvatao tipa koji je ubio jelena na njegovoj zemlji. I rekao mu da će mu poštedeti život ako mu se vrati sa odgovorm: Šta žene žele? I dao mu rok godinu dana. I ovaj šetao od grada do grada, pitao žene, domaćice, majke, nevernice, *****, dojilje, devojke, device, raspuštenice, babe, naše i strane, stvarne i bajkovite... i od svake je dobijao odgovor koji je bio RAZLIČIT. I taman kada je izgubio poslednju nadu naišao na neku Grdnu Nakazu u nekakvoj pećini i pitao i nju, a nakaza mu rekla, ako me oženiš - reći ću ti. I mladić, naravno, put pod noge, misli se, jesteeee sve ću tebe da ženim, žnaru si jednom, za sve pare, vrh si žnaru. I ode on, ali ostade mu još nekoliko dana, uplaši se on da će kralj da ga rokne i vrati se kod veštice i kaže, ajde dobro, ženim te. I došla prav bračna noooooć. Legli oni. Pogleda on svoju nevestu a on alepa, čoveče, najlepša na svetu. Al stvarno. I tu on posrne od seksa i zaljubljivanja nekoliko puta tokom noći. Kad bi pred jutro, kaže ona njemu: Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica. On se mislio, mislio i - ODGOVORIO.
    Epilog: njegov odgovor jebio TOLIKO tačan, da je ona od tog trenutka bila stalno lepa i više se nikada nije pretvarala u vešticu. On je shvatio ŠTA ŽENE ŽELE i otišao sa odgovorom kod onog namunjenog kralja koji mu je naravno opsrostio mrtvog jelena, a mladić i prelepa deva bajna su živeli srećno ever after. Čiča miča i gotova priča.
    Pitanje za vas: ŠTA JE MLADIĆ ODGOVORIO? Dakle, šta je to što žene žele?
    "Kako ti želiš! Odluči sama,draga!"

Samo žene i lekari znaju koliko je laž potrebna i korisna.

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Momak je rekao:

Žele da jedu, piju, izbacuju iz tela to što su popile i pojele, emotivno i seksualno da budu zadovoljene, spavaju, napreduju u karijeri, nose lepu odeću, u osnovi: da budu zadovoljne same sobom.

Kao i mi.
    Bitches I like em brainless. Guns I like em stainless steel.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Svaka zena necem drugom daje prioritet...Obicno bas onome sto joj nedostaje.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Tek sam sada pročitao ceo ovaj uvodni post ... mislim da sam samo ja kompatibilan da odgovorim na ovo pošto sam se budio i pored veštica i lepotica
    Da li bi voleo da sam danju lepotica, a noću veštica ili bi vie voleo da sam noću lepotica a danju veštica.
    Kao prvo ovo noću veštica se odnosi na loš sex i tu ne moraš da budeš neki mudrijaš da bi to skontao. E sad ovde je izbor da li želiš lepu ženu koja ne zna da se tuca i kuva ili neku ružnu (vešticu) koja je najbolja kuvarica i hebe se ko luda (izvinite, ja većinu stvari gledam kroz hranu a ne lovu tako da vam je tačna ona izreka da je put do muškog srca najbrži preko stomaka). E pa ovo nije pitanje šta žene žele već šta muškarci žele .
    A šta je on njoj odgovorio, pre bih rekao da je odgovrio da danju bude lepa da bi svi mogli da mu zavide na njenoj lepoti.
    A caru je odgovorio - žena žele da im se posveti sva paženja ovog sveta.
    Poslednji put ažurirao/la W.A.S.P. : 05.12.2008. u 14:25 Razlog: Greške u kucanju

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Moje iskustvo govori da žene žele osećaj sigurnosti.

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa mene ))

Primećen član gurbet (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    53

znam ja znam ja.

svaka žena želi biti vlasnica svog života

eeeeeeeeeeeeeee al tu sam mudros ovdi na forum pokupijo.
    eo vid temu
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1644652

tolko sum bijo uganut ovom poentom priče da sum si moro daj je zapantim i daj prenosim kad me ko budne pito.

sramota ne znati šta žene žele.

meni kad sanela kae oću šanpitu
    ja joj reknem
    šaće ti šanpita kaci vlasnica svog života.nemo da si ne skromna
    ramadanović srećko bački ilovik 35
    jevtino radim asamblaže od šta se nađe
    za svači ukus

Primećen član
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sta zele zene.... zene su uvek bile naklonjene idealizovanju svega za razliku od muskaraca kod kojih je ironija obicno na nivou progresije karijesa. sto zub vise truli, metastaza opskurnosti prema estetskom sagledavanju sveta, zivota, ljubavi pa i sexa napreduje skokovito i svaka je bolna do srzi kako za njega tako i za one kojima je upucena. vecina zena kad dodje npr.u firencu i otvori prozor hotelske sobe pogled ce joj se obavezno zakucati na santa mariji del fiore kao maloj lusi u filmu room with a view. muskarac opet kad otvori prozor iste sobe moze da ovlas predje pogledom preko firentinskih mostova ili neba iznad njih pa da podrigne od loseg sinocneg vina i da uspaljenog pogleda prati mladu i vitku firentinku raspustene duge kose sa sve romaticnom leprsavom haljinom neznih boja bez da izbaci misao iz glave kako bi je sad naguzio bas tu, pored te fontane i to naocigled svih prisutnih. dva gledanja na isti prizor... zene i muskarci frenologiju zivota dozivljavaju potpuno razlicito kao i milion drugih stvari....

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio marina.c Pogledaj poruku
    "Kako ti želiš! Odluči sama,draga!"

Uf sto ja ne volim taj odgovor kad trazim konkretni......ali "U pravu si draga"........to volim cuti svaki dan vise puta.....

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

"U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" v v "U pravu si draga" "U pravu si draga" v

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio gurbet Pogledaj poruku
    znam ja znam ja.

svaka žena želi biti vlasnica svog života

eeeeeeeeeeeeeee al tu sam mudros ovdi na forum pokupijo.
    eo vid temu
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=1644652

tolko sum bijo uganut ovom poentom priče da sum si moro daj je zapantim i daj prenosim kad me ko budne pito.

sramota ne znati šta žene žele.

meni kad sanela kae oću šanpitu
    ja joj reknem
    šaće ti šanpita kaci vlasnica svog života.nemo da si ne skromna

Jao, ljubim te u pametno čelo! Kako se on lepo snašao!
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio W.A.S.P. Pogledaj poruku
    Tek sam sada pročitao ceo ovaj uvodni post ... mislim da sam samo ja kompatibilan da odgovorim na ovo vošto sam se budio i pored veštica i lepotica
    Kao prvo ovo noću veštica se odnosi na loš sex i tu ne moraš da budeš neki mudrijaš da bi to skontao. E sad ovde je izbor da li želiš lepu ženu koja ne zna da se tuca i kuva ili neku ružnu (vežticu) koja je najbolja kuvarica i hebe se ko luda (izvinite, ja većinu stvari gledam kroz hranu a ne lovu tako da vam je tačna ona izreka da je put do muškog srca najbrži preko stomaka). E pa ovo nije pitanje šta žene žele već šta muškarci žele .
    A šta je on njoj odgovorio, pre bih rekao da je odgovrio da danju bude lepa da bi svi mogli da mu zavide na njenoj lepoti.
    A caru je odgovorio - žena žele da im se posveti sva paženja ovog sveta.
    Vidi ti pametne bubice!
    Mož' da bide, ali ne mora da znači...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ovo je opet neka stereotipna prica o tome sta zene zaista zele,al ovaj put stvarno,zar ne?
    you make me sick because i adore you so

Veoma poznat **TASKA** (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio black.dragon Pogledaj poruku
    "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga" "U pravu si draga""U pravu si draga""U pravu si draga" v v "U pravu si draga" "U pravu si draga" v
    Blago tvojoj dragoj....ti si se bas uvjezbao.....

Slične teme

1. Sta zene zele????
    Autor Partyholic u forumu Romantika
    Odgovora: 306
    Poslednja poruka: 18.03.2014., 16:20
  2. Sta zene zele....
    Autor senoviti u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 10.07.2007., 10:40

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor