Dragi jesi ti gluv?

nikada se nisam obazirao da li je moj objekat uzivanja svrsio, cemu to....zar da pored sopstvenih zelja, treba da mislim i na zenu...kako je njoj i da li je svrsila, to nek podeli sa drugaricom ili nek se registruje na forum Krste
 
1.Da bi se ti osecao kao muskarac.
2. Da bi se osetio muzijak koji vodi racuna o svojoj devojci i nije sebican vec ga zanima da li je i njoj bilo lepo.
3. Usled svega gore navedenog posto nije sigurna da si mozda primetio da je i ona jel...
e onda pomisli da treba da ti kaze, da ce to prijati tvom egu da cujes i da ces zbog toga biti zadovoljniji i da ces se osetiti mocno.

Al ocigledno ne ,,razumes ti to druze sudija,, sto rece zabranjeno pusenje u jednoj pesmi.

Jos malo zensko nece smeti uopste da progovori jer sta god da kaze ispasce brbljiva glupacica. Najbolje da samo trepce i gleda u vas ko u Boga i da se samo smeje na vase sale (i one neuspele) i da ne progovara. Jer sto god progovori uzecete joj to kao otezavajucu okolnost. Previse gledam americke filmove :)
 
e nije tacno. bas je obrnuto. musko zeli da bude sigurno da smo svrsile.

musko se potrudi da zena svrsi i da joj bude lepo
i nikada nisam razumeo muskarce koji tucaju zene cirka 3 minuta, prospu malo sperme i okrenu se na drugu stranu, a takvih muskaraca ima i sto je najgore, hvale se svojom sexualnom aktivnoscu...uzas ( a sto je najgore, ni ne misle na zensku put i lepotu uzivanja )
 
Ma ja imam najbolji razlog, borketa. Da bi yebo ikad više :lol: kao što sam reče..... neka ispriča drugarici :) a drugarica drugarici..... i tako :)

I onda izadje na glas da je dobar je..c i onda mu se same nude...e super si majke mi bas ti je dobra teorija.

Mislim mali je perfidniji nego sto sam ovako sanjiva i pomislila
 
Poslednja izmena:
he... a, na ovom forumu stvarno moze da se sazna mnogo stvari interesantnih... samo, mislim da bi moderatori trebali da, pored onog '18+', stave i neko upozorenje tipa... 'ne pokusavajte sve ovo kod kuce'... u svakom slucaju, eto meni jos jednog objasnjenja koje ce mi biti favorit... onaj deo sa muzjakom... koliko to nema veze sa zivotom i koliko pogresan pristup, da je to strasno... a posle me pita majka sto pijem toliko?!
 

Back
Top