Pitanja za bracno savetovaliste.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
D

Druga

Gost
Npr. zanima me ova situacija. Vas muz(zena)je divan, mastovin, kreativan, uzbudljiv, uvek raspolozen za inovacije svake vrste, u seksu neumorni pastuv i sve je dakle vise nego OK samo je problem u tome sto Vas je previse razmazio (citaj: navi(u)kao na seks)stvorio od je od vas neko pohotno cudoviste koje vise ne bira ni mesto ni vreme ni nacin i stvarno postavlja se pitanje sto mu je to trebalo jer vas npr. vise nista ne sprecava da to zahtevate i na uli ci cak ni zaprepasceni pogledi ni nemilosrdni komentari prolaznika. On je divan on postuje vase radno vreme ali vi ste monstrum(sa kojim vise ni on ne zna sta ce) u sred situacije kada "njegovo preduzece gori" i puna je zadimljena kancelarija ocajnih polubankrotiranih lica koja su iz celog sveta dosla od vas da traze objasnjenje i tumacenje trenutne situacije na deviznom dolarskom trzistu, ona ,dakle, ta pastuvica- zena vas u tom "po zivot bitnom" momentu zove na tel. i preti razvodom cak ( zamislite, mada se samo malo folira) ukoliko smesta ne dodjete kuci i ne zadovoljite njene niske zaista niske strasti, hm lici na ultimatum, mozda jeste mozda nije, ali zaista se namece jedno pitanje i to definitivno, da niste malo preterali u seksu sa njom?
Evo ja sad ovde kao da se plasim da cete ignorisati moju temu, uzela sama i da pitam i odgovaram ali zaista mozda bi pomoglo Vase objasnjenje.

Zahvalni smo oboje i ne pitamo sta kosta.
 
alex_cool:
hmm. Ne razumem u cemu je vas problem.
Jeste li sigurni da imate problema, ako malo bolje razmislite?
Kako nema problema, covece ili zeno (sta li si vec)?
Problem je ocigledan! Vidis da trazi sex i na ulici i ne libi se ni malo iako na ulici naravno ima posmatraca. Vidis da preti razvodom ako jojmuz odmah ne dodje tj pobegne sa posla da bi je zadovoljio. I to tebi nije problem?
Cini mi se da jeste i to velik.
Pa posto sitemu nazvala pitanje za bracno savetovaliste onda ne gubi ovde vreme sa nama nego pravac ui to savetovaliste i oni ce ti najbolje reci - savetovati sta dalje
 
Potpuno ste u pravu to i nije moj problem reklo bi se da ja uopste nemam problema (osim kad me cesto uvati a njega bash nema tu) problem je u tome, kao sto je jedan od Vas pametno zakljucio, sto on ne moze sve to da ispostize. Da slazem se da treba da odemo ali oni traze da i muz dodje a njega je blam ili nezna kakva sve pitanja mogu da mu postave (a kazu da su bar brrr opasni, sve te ispropitaju uzduz i popreko, te koliko poza (imenom zamislite),te kako te otkad ,te da li to upraznjavate sa ili bez kupatila (boze na sta je progresivan svet spao kada na ovome insistiraju neki nedovoljno nikad dovoljno urbanizovani seljaci)ma uzas blagi jedino bi vezanog nekako mogla da ga dodvucem. Mada mozda i nije losa ideja da najem neku efikasnu baku vracaricu da mu baci malko nekoga carobnoga praha pa onda eventualno mozda uspem...ovako kako je krenulo necu ni narednih 15-ak godina, a sta bi sve moglo do tada da se desi ne smem ni da mislim.
Zato molim vas pisite bash pomazete, zamima me zasto su muskarci toliko neodlucni, komplikovani i teski kada treba da odu u to savetovaliste kao da je boze moj to njihova intima veca nego nasa?
Ponekad mi se cini da bi pre rasprodali sve sto su sa mukom stekli i postali lutalice bez krova nad glavom, nego posetili taj "BAUK" od bracnog savetovalista.

I evo rezimiram, mi smo zene definitivno hrabriji pol bar u nasoj zemlji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top