Loto

nissan

Primećen član
Poruka
907
Sta mislite da li je loto namesteno?
Ja mislim da tu nesto ne stima vec dugo nema sedmice i moje misljenje je da je nece ni biti do nove godine a onda....
Hajde ako neko ima volje da napise par kombinacija za sledece izvlacenje
 
Ma sigurno da je namjesteno. Bolje igraj sportsku kladionicu.

Jest al treba pratit utkmice i biti u toku koji je tim koliko jak itd. a ja sam tu nula , nemislim ni da loto treba bas igrati onako bez veze mislim da treba statistika i kod lota mada to nista ne vredi ako je namjestaljka
 
Jok, dobio onaj Hurley u seriji Lost. Jes' da mu posle toga svi pomrli, zapalila mu se kuća, etc. Ali 150 miliona dolara je 150 miliona dolara :mrgreen:

hehehehehe...........eh..........nasmejala si me do suza..........hvala ti..............:lol::rotf::ok:
imas poJen sutra..........To ti je uvek tako..na jedno dobro barem 2 zla dodju..........:)
 
Mislim da uopste nije namesteno, bar u primeru mog caleta koji je imao neke nemoguce brojeve pa dobio lepe parice pre petnaestak godina...Bilo je to kao nesto 12 13 14 22 23 15 16 17...on uvek igra te neke leve kombinacije pa mu cetvorka cesto naleti...Samo eto kako dosle tako osle te pare...nekako mi se cini da tu nisu cista posla...neko negde ipak nesto namesta ali to je vec misterija....
 

Slične teme


Back
Top