I na kraju sveta........

korali

Primećen član
Banovan
Poruka
685
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:

Ako je to tamo negde civilazicija, uvek da...
A i i uvek mogu da se vratim.. Sve sto se pise to se i brise, znaci nista nije nepromenljiva kategorija, vratis se i cao...
A da napustim bespovratno sve zbog nekog, tipa da ljudi daju otkaz, prodaju stan , ostave porodicu.. Lep scenario, ali malo rizicna bajkica u zemlji Srbiji....
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:

kad sam trebala da se udam za svog bivseg muza spakovala sam kofere i jedan poslala za Podgoricu....znaci bila spremna za njim da odem....medjutim, otac mi kupi stan, bivsi napusti posao i dojuri kuci...i tako....nisam morala da odem....sticajem okolnosti....
a sada....sve je podredjeno detetu....ako se i nadje neko vredan odricanja bice predstavljen sinu i ako i on da amin, e tek onda mogu da razmisljam o dubljem odnosu....ni po koju cenu svoju srecu u ljubavi ne zelim da stavim ispred srece moga deteta.....:)
 
kad sam trebala da se udam za svog bivseg muza spakovala sam kofere i jedan poslala za Podgoricu....znaci bila spremna za njim da odem....medjutim, otac mi kupi stan, bivsi napusti posao i dojuri kuci...i tako....nisam morala da odem....sticajem okolnosti....
a sada....sve je podredjeno detetu....ako se i nadje neko vredan odricanja bice predstavljen sinu i ako i on da amin, e tek onda mogu da razmisljam o dubljem odnosu....ni po koju cenu svoju srecu u ljubavi ne zelim da stavim ispred srece moga deteta.....:)

:super::worth:
 
sada mi se cini da bih
odmah sada, spakovala se i otperjala put ljubavi
vec sam napustila svoj grad, prijatelje... odselila se sa rijekom suza i boli koja je vremenom skoro nestala... naleti nostalgija ponekad, protutnji uz koju susu... i cini mi se da bih i sve ovo sto ovdje imam sa istom lakocom ostavila... ne veze me mnogo toga... ali, sto si stariji mislim da je teze, vise toga te vuce da ostanes, stvorio si nesto... a ljubav nije uvijek jaka, zna ona i da se urusi, a niko ti ne daje garancije... nije lako rizikovati
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:

Kuca je ondje gdje mi je lijepo! Ako sam sretan i ne nostalgican onda bjezim i u PM ako treba :D!
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:

Da bio bih spreman da odem! Moja devojka je udaljena od mene 120km u drugom gradu,vidjamo se svakog vikenda i imamo poverenje jedno u drugo,uskoro planiram da se odselim i ovakome nista ne veze za moj rodni grad! Iza sebe cu kad budem otisao ostaviti sve lose i nadam se najboljem!:D
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:

uh, gde si me nasla :(...dakle, ja zbog svoje najvece ljubavi nisam ostavila tadasnjeg dugogodisnjeg decka, posao, prijatelje, porodicu, grad i drzavu...i, jos uvek se pitam "da li sam, ipak, trebala?" ...svaka cast onima koji su imali herca za to...
 
Koliko bi vas bilo spremno ostaviti sve iza sebe i otici zbog ljubavi?... Daleko u km..
vi koji ste to napravili, sto ste iza sebe ostavili?
Jesu li to samo najhrabriji i najludji?
I svima koji su to učinili - skidam kapu.
I to za mene jest čin vredan divljenja.
Ili ste se mozda pokajali?

Dakle,da li biste zbog ljubavi ostavili svoj grad,roditelje,prijatelje,posao....da bi na nekom kraju sveta nasli kuću punu ljubavi?:think:


kada je ljubav u pitanju, swe se moze, ako se dowoljno zeli...ja sam rizikowala i dobila mnogo...:heart:
ako treba i na timbuktu...:zag:
i jos nesto: ne ostawljamo mi nikoga i nista, nego nam ziwot ponekad nametne situacije kojima treba da se prilagodimo, i tada se widi koliko umemo da primamo i dajemo ljubaw:ok:
 
kada je ljubav u pitanju, swe se moze, ako se dowoljno zeli...ja sam rizikowala i dobila mnogo...:heart:
ako treba i na timbuktu...:zag:
i jos nesto: ne ostawljamo mi nikoga i nista, nego nam ziwot ponekad nametne situacije kojima treba da se prilagodimo, i tada se widi koliko umemo da primamo i dajemo ljubaw:ok:

Orga, odakle ti vishe takve fontane promucurnih izjava :D
Ocu ja malo tog pelcera :D
:mrgreen:
 
Iskreno neznam da li bih ja to mogla,mnogo opcija bi bile tu da li bi mi bilo svejedno gde
živim,dali bi vredelo,da li bi se pokajala ....možda kad bi me držao ko kap na dlanu ruke.:mrgreen:..neznam, a ipak nikakvi prijatelji i nikakav posao mi ne moze znaciti vise od osobe koju volim.:confused:

Mislim, dok čovek ne proba i nezna ,a to mogu po mene samo hrabri ljudi ,veliki kockari koji idu na sve ili ništa,a zbog LJubavi se to jedino i isplati učiniti.
 
Iskreno neznam da li bih ja to mogla,mnogo opcija bi bile tu da li bi mi bilo svejedno gde
živim,dali bi vredelo,da li bi se pokajala ....možda kad bi me držao ko kap na dlanu ruke.:mrgreen:..neznam, a ipak nikakvi prijatelji i nikakav posao mi ne moze znaciti vise od osobe koju volim.:confused:

Mislim, dok čovek ne proba i nezna ,a to mogu po mene samo hrabri ljudi ,veliki kockari koji idu na sve ili ništa,a zbog LJubavi se to jedino i isplati učiniti.

:ok:sta cekas..pakuj se..jos nisi krenula:lol::zag:
 

Back
Top