Grad za nas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Nesto razmisljam al bi bilo lijepo osnovati grad Perverzija :per: gdje bi na celu,vodeci lider bio najveci perverznjak s foruma, a gdje bi vladao sklad i mir te mnostvo udruzenih prcajucih pervrzno-politickih skupina.Gdje bi smo mi forumasi konacno nasli mir sa nasim pustim zeljama i neiscrpnim temama za razglabanje, te ko god ne bude seksualno zadovoljen ili zadovoljena da skokne u komsiluk na doradu! Nesto kao savrsena utopija radis koliko hoces imas koliko trebas a seksas kad god ti se...zavisno od spola! :per:

P.S. Odnosi se samo na podforum Lj&S

Sto se tice gradskog uredjenja do sada smo osnovali Gradsko vijece: na cijem celu se nalazi Oljamol kao gradska vjecnica, te imamo i katolicku svestenicu-kome to pretis pazi!
Jos uvijek su otovrena mjesta za 5 vjecnika, te trazimo nosioca sudske vlasti (koji ce da regulise nezadovoljne gradjanje pruzanjem seksulanih usluga,trazi se 1 muski i 1 zenski izvrsitelj)
Zatim nosioc zakonodavne vlasti ( takodje 1 zenski i 1 muski izvrsitelj, zakone ce da donosi prema principu seks za seks,pusenje za lizanje),te nosioca izvrsne vlasti (koji ce da provodi zakonske i sudske odluke i da provjerava dal ljudi provode kako treba zakone,vise kao seks organi, takodje 1 muski i 1 zenski izvrsitelj). Mjesto lidera se bira tek kada se uspostane osnovni organi slasti :D!
 
Poslednja izmena:
Nesto razmisljam al bi bilo lijepo osnovati grad Perverzija :per: gdje bi na celu,vodeci lider bio najveci perverznjak s foruma, a gdje bi vladao sklad i mir te mnostvo udruzenih prcajucih pervrzno-politickih skupina.Gdje bi smo mi forumasi konacno nasli mir sa nasim pustim zeljama i neiscrpnim temama za razglabanje, te ko god ne bude seksualno zadovoljen ili zadovoljena da skokne u komsiluk na doradu! Nesto kao savrsena utopija radis koliko hoces imas koliko trebas a seksas kad god ti se...zavisno od spola! :per:

Ovo je otvoreni atak na rad, dostojanstvo i ugled moderatora...:lol:
 
lepa ideja....evo ja kao teta u godinama, volela bih da budem u gradskom vecu.....da namecem koji kriterijum i da filozofiram....jer "momci" mojih godina i ne mogu nesto cesto da primenjuju praksu...eto meni slobodnog vremena za filozofiju :D.....
 
  • Podržavam
Reactions: Zak
Ma briga me da zadovoljavam razne kravetine. Vi$e bih voleo grad pun kompjutera, igara, alkohola i tako svega raznog $to deca vole. Vagine u izobilju i sex bi me smorili vec sutradan.

Ma svrha je zadovoljiti svoje potrebe a kome nedostaje ili fali jos neka ide u komsiluk :D! A to sa igrama i komp. i alkoholom moze se srediti mada je bolje pjevaljke uvesti :D!
 
lepa ideja....evo ja kao teta u godinama, volela bih da budem u gradskom vecu.....da namecem koji kriterijum i da filozofiram....jer "momci" mojih godina i ne mogu nesto cesto da primenjuju praksu...eto meni slobodnog vremena za filozofiju :D.....

Teta u najboljim godinama :D!
Moze Oljamol za vijecnika, e sto se tice momcica tvojih godina pa rjesicemo i to,uvijek se nesto nadje u komsiluku :D!
 
:) pa KTTP ima 36:2....:hahaha:....kad tako gledas i jesam....mada, ja sam mlada dushom i uvek cu takva biti...a i svidja mi se izraz teta u godinama....:hahaha:....perverznjacki zvuci.....:per:

:lol:
isto razmišljamo po tom pitanju...:ok:
:per:
E to...to mi ide na ******...kad balavac od 18 koji se do juče igrao žmurke, krene da se pros.erava o nekim stvarima koje def. nije probao...
 
:lol:
isto razmišljamo po tom pitanju...:ok:
:per:
E to...to mi ide na ******...kad balavac od 18 koji se do juče igrao žmurke, krene da se pros.erava o nekim stvarima koje def. nije probao...

rainbow1.GIF
zeeeeeeen...
e pa to su gresi mladosti....a ipak su bezazleniji od ovih nasih, koji dolaze s godinama....ne treba im razbijati iluzije...razbice se one same od sebe......;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top