Kako se izboriti sa nervozom
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Kako se izboriti sa nervozom

Zainteresovan član rhythmking (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Kako se izboriti sa nervozom

Ne postavljam pitanje na psihijatriji mada ako mislite da tamo spada ok
    Mene licno zanima bol zeluca za koji sam siguran da je zbog nervoze,desava se s vremena na vreme,i zajedno sa ne unosom hrane cini mi se da je teze podneti bol.Popjem ponekad febricet i bude mi lakse..sta vi mislite kako olaksati takvo stanje posto mislim da ima jako puno ljudi sa istim problemom?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: Kako se izboriti sa nervozom

..lekovi na svoju ruku..koliko je pametno..mozda..je cir...mozda....pravac lekar,najbolje...no stress..?
    ..cekam...sta god,kad god..

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

fakat je da zeludac zna cesto da boli usled nervoze..znam nekoliko ljudi koi pate od toga...nervozu zeluca su uspeli da regulishu drugacijim nacinom ishrane i nekim pomocnim metodama koje im nisu preporucili lekari vec sami vec oni iskustveno dosli do toga..moj dobar prijatelj ujutro kako ustane odmah nesto pojede..parce dvopeka i caj..pa tek onda kafu...uvek ima neki kreker uz sebe i mp3...slusa muziku koja ga opusta..kad pocinje da se nervira sebe natera da razmisja o lepim stvarima..more..plaza,..i kaze da ima efekta
    mozes sve probati
    ali lekar naravno pod obavezno

Zainteresovan član rhythmking (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Naravno u pravu si za dorucak,to sam relativno skoro poceo praktikovati i sto se toga tice imam osecaj kad trebam nesto pojesti,cesci obroci po malo i bas prija,zdravo se hranim.Sad to nije tako cesta pojava da bih isao kod lekara,ne volim lekove i nemam bas onaj pravi osecaj da je sve na nervnoj bazi,mada tako zvuci,da li je posao u pitanju,emotivna praznina,sve po malo s vremena na vreme,mislim i nadam se da je trenutno stanje.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rhythmking Pogledaj poruku
    Naravno u pravu si za dorucak,to sam relativno skoro poceo praktikovati i sto se toga tice imam osecaj kad trebam nesto pojesti,cesci obroci po malo i bas prija,zdravo se hranim.Sad to nije tako cesta pojava da bih isao kod lekara,ne volim lekove i nemam bas onaj pravi osecaj da je sve na nervnoj bazi,mada tako zvuci,da li je posao u pitanju,emotivna praznina,sve po malo s vremena na vreme,mislim i nadam se da je trenutno stanje.
    ma sve to zajedno cini coveka nervoznim..stres..nedostatk nekih emocija..sve ce se to regulisati..mlad si...posao jeste ozbiljna stvar ali da ti kazem nesto..nemoj misliti da ce bez tebe nesto propasti i da morash za sve da se kidash..uvek imaj na umu daa su ljudi zamenjivi ma koliko se cinilo da nisu..daj svoj maksimum ali ne po cenu zderanja..na poslu daj sebi nekad i oduskaa..kazi e danas cu da zavrsim ono najvaznije i onda cu da radim nesto sto volim od mog mosla.a sto nije hica..slusaj muziku
    obavezno nadji vreme da nesto epo procitash..odgledash dobar film..prosetaj se sam...i pusti mislima na volju..znash kako prija..ako imash devojku iz cista mira je nazovi i reci da je volish..dobro cess se osecati...i videces stomak vishe nece boleti..bar ne jako

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Paracetamol nema nikakve veze sa umirenjem bola u zelucu.
    Drugo tema o psihickim tegobama postoji, trece, jesi li razmisljao da odes kod gastroenterologa na pregled.
    "Niko toliko ne brine o sebi kao oni koji nikom drugom nisu potrebni"
    Duško Radović

Slične teme

1. Kako se izboriti sa dlakama
    Autor BuTcheRtattoo u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.03.2009., 16:08
  2. Kako se izboriti sa ciganima?
    Autor _Look_Of_Expectancy_ u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.12.2008., 11:46
  3. Kako se izboriti sa ljubomorom?