Ne razumem vas!

No Nick

Zainteresovan član
Poruka
406
Ovu temu otvaram na LJ&S, zato sto su ovde najcesce svadje, podbadanja, ironisanja i slicno.
Ne razumem ovde odredjene pojedince. Zasto napadate i vredjate????
Namece mi se pitanje sta ustvari predstavlja ovaj forum? Neku arenu, boriliste?!
Ljudi ovde dodju sa odredjenim problemom i svako kome se nesvidja necije misljenje ili sam problem krene u zescu paljbu i pljuvanje.
Zar ste toliko tesko iskompleksirani, isfrustrirani da morate ovde da se izivljavate na drugima koji samo zele neki savet?!
Ok, sukob misljenja je sasvim normalna stvar, ali zasto je zastupljeno toliko vredjanje i rasprave u nedogled?
Ako nemate neki savet za neciji problem, ocutite to, zasto krecete u napad, kao da je vas licno neko prozvao i uvredio???
Ja to nikako ne razumem!
E sad moderatori ako misle da ovoj temi tu nije mesto i da nisam u pravu u vezi svega sto sam iznela, slobodno neka zakljucaju temu! Ja sam bar rekla sto sam mislila i to i jeste cista istina!!!
 
No Nick:
Zar ste toliko tesko iskompleksirani, isfrustrirani da morate ovde da se izivljavate na drugima koji samo zele neki savet?!

Ovde dolaze dve kategorije ljudi: oni koji imaju redovan seks i iznose svoja iskustva u vezi istog, i oni koji nemaju redovan seks ili ga uopste nemaju i sta ce jadni da rade nego da se izivljavaju nad ovim prvima...
 
Chernobill:
Zar i sama ova tema nije kontradiktorna?
Koliko vidim tema protiv vredjanja pocinje i nastavlja se vredjanjem.
Zasto je tema kontradiktorna??? Gde si procitao da sam ja u samom otvaranju teme nekog uvredila?
Mozda zato sto sam pitala da li su neki pojedinci isfrustrirani i skompleksirani?
Pa to nije uvreda, vec ocigledno necije cinjenicno stanje. Mada, ni za to se ne mozes uhvatiti jer nisam konstatovala nego pitala! Tu je velika razlika.
 
lady me:
No Nick:
Zar ste toliko tesko iskompleksirani, isfrustrirani da morate ovde da se izivljavate na drugima koji samo zele neki savet?!

Ovde dolaze dve kategorije ljudi: oni koji imaju redovan seks i iznose svoja iskustva u vezi istog, i oni koji nemaju redovan seks ili ga uopste nemaju i sta ce jadni da rade nego da se izivljavaju nad ovim prvima...

Ovde dolaze dve kategorije ljudi: koji sexu pristupaju sa odgovornoscu, te su zeljni znati i o misljenjima drugih ljudi, i oni kojima je sex isto sto i popiti casu vode te na 'pametme' odgovore gledaju malo 'ljubomorno'.
 
No Nick:
Ovu temu otvaram na LJ&S, zato sto su ovde najcesce svadje, podbadanja, ironisanja i slicno.
Ne razumem ovde odredjene pojedince. Zasto napadate i vredjate????
Namece mi se pitanje sta ustvari predstavlja ovaj forum? Neku arenu, boriliste?!
Ljudi ovde dodju sa odredjenim problemom i svako kome se nesvidja necije misljenje ili sam problem krene u zescu paljbu i pljuvanje.
Zar ste toliko tesko iskompleksirani, isfrustrirani da morate ovde da se izivljavate na drugima koji samo zele neki savet?!
Ok, sukob misljenja je sasvim normalna stvar, ali zasto je zastupljeno toliko vredjanje i rasprave u nedogled?
Ako nemate neki savet za neciji problem, ocutite to, zasto krecete u napad, kao da je vas licno neko prozvao i uvredio???
Ja to nikako ne razumem!
E sad moderatori ako misle da ovoj temi tu nije mesto i da nisam u pravu u vezi svega sto sam iznela, slobodno neka zakljucaju temu! Ja sam bar rekla sto sam mislila i to i jeste cista istina!!!

Koliko sam ja primetio posle sampiona d1 ti si na drugom mestu po zametanju svadja na ovom forum. To zato kazem jer je bilo juce nekoliko sitnih nesporazuma izmedju tebe i mene gde ja uopste ni jednom recju nisam napao tvoju licnost. No sve je to ipak OK. Ja sam inace najbezopasnije stvorenje na svetu i ne potoji nijedan razlog zasto bi se neko od mojih postova mogao uvrediti. Nikako ne zelim prepirke, zelim duhovito i bezazleno raspravljanje.
 
E Mihal nemoj da se opterecujes time sto neki ne umeju svoje misljenje da izraze argumentima ... Nisam primetila da No Nick spada u tu kategoriju ali nije ni bitno...
Pozdrav za Novosadjana :wink:
 
Ajd sad svi, lepo, par puta glavom o zid zarad smirenja i da se okanemo svadje oko toga ko se najvise svadja inace ce se ovo zavrsiti "I moj tata je jaci od tvog..." ili nekom drugom decijom, glupom, zaskocicom.
 
*Mihal*:
No Nick:
Ovu temu otvaram na LJ&S, zato sto su ovde najcesce svadje, podbadanja, ironisanja i slicno.
Ne razumem ovde odredjene pojedince. Zasto napadate i vredjate????
Namece mi se pitanje sta ustvari predstavlja ovaj forum? Neku arenu, boriliste?!
Ljudi ovde dodju sa odredjenim problemom i svako kome se nesvidja necije misljenje ili sam problem krene u zescu paljbu i pljuvanje.
Zar ste toliko tesko iskompleksirani, isfrustrirani da morate ovde da se izivljavate na drugima koji samo zele neki savet?!
Ok, sukob misljenja je sasvim normalna stvar, ali zasto je zastupljeno toliko vredjanje i rasprave u nedogled?
Ako nemate neki savet za neciji problem, ocutite to, zasto krecete u napad, kao da je vas licno neko prozvao i uvredio???
Ja to nikako ne razumem!
E sad moderatori ako misle da ovoj temi tu nije mesto i da nisam u pravu u vezi svega sto sam iznela, slobodno neka zakljucaju temu! Ja sam bar rekla sto sam mislila i to i jeste cista istina!!!

Koliko sam ja primetio posle sampiona d1 ti si na drugom mestu po zametanju svadja na ovom forum. To zato kazem jer je bilo juce nekoliko sitnih nesporazuma izmedju tebe i mene gde ja uopste ni jednom recju nisam napao tvoju licnost. No sve je to ipak OK. Ja sam inace najbezopasnije stvorenje na svetu i ne potoji nijedan razlog zasto bi se neko od mojih postova mogao uvrediti. Nikako ne zelim prepirke, zelim duhovito i bezazleno raspravljanje.
a ne prijatelju... ti rece... parafraziram... SVAKA devojka koja vidi muskarca u skupim kolima koji joj namiguje tesko moze da se uzdrzi blablabla... na sta ja rekoh da preterano seres... mislio sam da si pametan decko i da ces shvatiti kada saljivo, imitirajuci poznatu predstavu, kazem sta imam... no citat ispade provociranje... well...

a sto se tice ubera, ako ti nije mrsko, pregledaj malo njegove poruke (profil njegov pa procitajte sve poruke clana) pa ces videti zasto sam reagovao na onaj nacin... decko koji ima 50 i kusur poruka a vise od pola su mu svadje zasluzuje nedvosmislen odgovor na njegovo mesanje u moje stvari...

osim ako ne postoji sindikat clanova foruma krstarica ciji je advokat doticni uber :shock:
 

Back
Top