decaci,da li umete da volite?

sirena94

Zainteresovan član
Poruka
228
pitanje je namenjeno mladjim muskarcima.da li umete stvarno da volite,ili se vama sve sastoji od muvanja,ljubljenja,vatanja,i zeljom za novim iskustvima?
i ako stvarno volite,koliko volite?i sta bi ste uradili da zadrzite osobu koju volite?
ponavljam,zanimaju me odgovori mladjih muskaraca,ali nisu na odmet ni oni od starijih...;)
 
pitanje je namenjeno mladjim muskarcima.da li umete stvarno da volite,ili se vama sve sastoji od muvanja,ljubljenja,vatanja,i zeljom za novim iskustvima?
i ako stvarno volite,koliko volite?i sta bi ste uradili da zadrzite osobu koju volite?
ponavljam,zanimaju me odgovori mladjih muskaraca,ali nisu na odmet ni oni od starijih...;)

Мени се све састоји од мувања, љубљења и посебно 'ватања... Такође, и жеља за новим неоткривеним искуствима је огромна... Просто, љубав је нешто што односи много енергије, времена и живаца, а практично не добијаш ништа осим проблема као што је на пример твоје питање - шта бисте учинили да задржите особу коју волите... па брате ништа не бих учинио... ако се волимо нема она куда да иде ;) Генерално, две до три женске у исто време су супер јер дају разноврсност у животу :)
 
pitanje je namenjeno mladjim muskarcima.da li umete stvarno da volite,ili se vama sve sastoji od muvanja,ljubljenja,vatanja,i zeljom za novim iskustvima?
i ako stvarno volite,koliko volite?i sta bi ste uradili da zadrzite osobu koju volite?
ponavljam,zanimaju me odgovori mladjih muskaraca,ali nisu na odmet ni oni od starijih...;)
Ma dal' si ti norm... dal' si ti razmislila ista pre nego sto si ovo napisala?
Maajke ti... neki ljudi se ne nauce ni u stotoj sta znaci voleti nekog, ti pitas klince kojima je samo u glavi kako da trljaju pishicu o nesto zensko.
 
umem da volim, zaista, ali kao da imam strah od vezivanja... Tj moje emocije su godinama bile lose prihvacene cak me je jedna devojka nazvala i pateticnim zato sto sam joj se "otvorio" i sada nesvesno ne mogu da pokazem devojci koliko je volim nego pocinjem polako da se povlacim sto je veza dublja...to ubije svaku vezu posle nekog vremena i onda se to svede na ljubljenje, vatanje i sl...a ustvari nije tako
 
ja se odvaljujem od ljubavi

ja trljam o ljubav :rumenko:

:lol:

Ma dal' si ti norm... dal' si ti razmislila ista pre nego sto si ovo napisala?
Maajke ti... neki ljudi se ne nauce ni u stotoj sta znaci voleti nekog, ti pitas klince kojima je samo u glavi kako da trljaju pishicu o nesto zensko.

Joj, Lupko, oduševljavaju me tvoji postovi. :D
Na veoma jednostavan i duhovit način rečene pametne stvari (ne mislim konkretno na ovaj post, već i uopšte) :)
 
ne umeju;)
a umeju li i mlade devojke voleti?:think:
ne umeju, jer ipak da bi nekog mogao stvarno da volis potrebno ti je malo zrelosti;)
ne treba mesati pojmove "biti zaljubljen" i "voleti"......
zaljubljenost je ono sto tinejdzeri cesto pomesaju sa ljubavlju,pa pocnu da lupaju neke gluposti:lol:
i eto,mogla bih jos nesto da napisem,al' mi mrsko....
 
i sta bi ste uradili da zadrzite osobu koju volite?
ponavljam,zanimaju me odgovori mladjih muskaraca,ali nisu na odmet ni oni od starijih...;)

Muskarci na prva dva pitanja ne odgovaraju,to je jednostavno tako,o tome se ne govori,nekako to vama vise zenskima pripada da pricate! Nista,ako nece samnom sto bih je prisiljavao na nesto? A sta bih uradio za nju? E to je vec druga prica,hteo sam da joj bijem bivseg zato sto joj je pretio i pricao svasta,cesto putujem zbog nje,spreman sam na sve da je odbranim i da je zastitim od bilo koga bio veci i stariji od mene ili mladji i sitniji od mene i niko moju devojku ne sme da vredja ili omalovazava! Mene ako neko mrzi neka mi slobodno bilo sta radi,neka me pljuje,neka me polomi ali devojku ne sme da mi pipne!:)
 

Back
Top