Samozastita

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Kada muskarac naidje na ne toliku lepu curu u licu ali zgodnog tela..sta radi kad zeli da je tuca?..ili dobro zamraci sobu ili joj stavi papirnu kesu na glavu...ali najsigurnija zastita je da mi ( muskarci ) ustvari stavimo papirnu kesu na glavu dok torbamo cure koje nisu bas za inspiraciju umetnika ali jesu dobre za izdrzavanje i odrzavanje kondicije, sto nam ostavlja mogucnost da zamisljamo da tucamo vrhunske lepotice
 
Kada muskarac naidje na ne toliku lepu curu u licu ali zgodnog tela..sta radi kad zeli da je tuca?..ili dobro zamraci sobu ili joj stavi papirnu kesu na glavu...ali najsigurnija zastita je da mi ( muskarci ) ustvari stavimo papirnu kesu na glavu dok torbamo cure koje nisu bas za inspiraciju umetnika ali jesu dobre za izdrzavanje i odrzavanje kondicije, sto nam ostavlja mogucnost da zamisljamo da tucamo vrhunske lepotice

:think: jel to tebe sinke inficirao???? :hahaha:
 
Kada muskarac naidje na ne toliku lepu curu u licu ali zgodnog tela..sta radi kad zeli da je tuca?..ili dobro zamraci sobu ili joj stavi papirnu kesu na glavu...ali najsigurnija zastita je da mi ( muskarci ) ustvari stavimo papirnu kesu na glavu dok torbamo cure koje nisu bas za inspiraciju umetnika ali jesu dobre za izdrzavanje i odrzavanje kondicije, sto nam ostavlja mogucnost da zamisljamo da tucamo vrhunske lepotice

Ako je lepog tela, lice mi nije toliko važno...
 
Kod mene ni telo a ni faca ne igraju glavnu ulogu.
Bitno mi je da su mu zubi na broju, u dobrom stanju, da bas ne kipi iz kreveta (ok. malo vise volim "zgoljavke"), i tako svasta nesto....
 
ne razumes muskarce..u gluposti smo slicni ali su nam vrline razlicite
a ni sinke i ja nismo toliko glupi koliko se pravimo da jesmo

zavisi koje...
i ne mislim da je neko glup, samo želim da kažem da postoje žene koje
vole šoviniste kakvim se ovde većina predstavlja,
ali nije u tome poenta, prilagoditi se lošijim, zadrtijim od sebe, već biti zdrav
i normalan, dakle, ako želite normalne žene, potrudite se da i vi postanete
takvi, ne dozvolite da vam idoli budu ličnosti koje svojom pričom i pretpostavljam
delima ne zaslužuju neku pažnju, ali uspevaju svojom extremnošću da se nametnu..
Takvi extremni stavovi govore o nesigurnosti, slabosti i nezanimljivosti..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top