internet je sporiji i puca

Niidza

Aktivan član
Poruka
1.027
dakle imam adsl 2mb flat kod yubc-ja imam ruter i switch 2 kompa u kuci i povezani su preko switcha ruter je zyxel,problem je su u poslednjih 2 meseca internet preko dana radi 50-tak kb/s al nije to sve kad god upalim komp nece odma da radi net uvek je prvo diskonektovan i nekad se desava da tokom dana puca veza znachi ne verujem da je do mojih kablova znachi lampica ppp na ruteru kad nema interneta ne svetli a kad radi treperi sad ne znam u chemu je problem ja sam n jim javljao gresku oni mi stalno istu prichu prichaju provalio sam da su lopuze...do chega sve moze da bude?!il je najbolje a promenim provajdera???
 
Navikni prvo sebe da koristish tachku, zarez i velika slova na pochetku rechenica! trebalo mi 10 min da shvatim shta si hteo da kazesh...

Pa jel znash u tvom okruzenju josh nekog ko ima isti paket kod tog provajdera? ako se i drugima deshava onda ga menjaj, a ako se ne deshava, onda je verovatno kod tebe neshto...
Mene ne bi mrzelo da opet ispochetka odradim komplet mrezu..i lokalnu i internet...
 
e ljudi javio sam se tehnickoj podrsci yubc imam 2mb flat i rekli su mi da skinem neki firmware i da insaliram neke drajvere za ruter imam zyxel p-660r-t series adsl2+ acces router kako to da uradim???molim vas bitno mi je...hvala unapred
 

Back
Top