Vasa zivotna filozofija

"jednostavne stvari upoznajemo tek na kraju " ...šalim se :)

mislim da ne treba ograničavati tu svoju filozof . na jednu rečenicu(a možda ni na više) ...ona treba da bude što apstraktnija ... da onako ne može nikako da se sroči ...i da lebdi svuda "oko tebe" ...i da te štiti od svih zala :)

Jojj.. Sestro slatka..ne filozofiraj..:aha:..nego reci ..kratko..:hahaha: i ja se salim..:)
 
Poslednja izmena:
Negde sam i citirao Sopenhauera, ali mi je ta njegova misao vodilja-dakle,moja filozofija mi nije donela veliko materijalno bogatstvo,ali me je spasila od mnogih nepotrebnih izdataka.I,samo,to je vec druga recenica,nisam postvareno bice,a tome su doprineli jos neki filozofi,i gle,nisam nesrecan zbog toga.Nesrecan sam,to je vec treca recenica,kada vidim drustvo u kome zivim,i mnogo nesrecnih,postvarenih bica.
 
nemoj mi zameriti..na onome sto cu napisati..
sve te neke niti..su necije tudje niti..neko ih je drugi smislio i stvorio..zato ja imam jedno pitanje..

ako pratis te tudje niti koliko zapravo zivis svoj zivot a ne neciji tudji?:think:

Mogla sam da napisem i ovako..Zivim svoj zivot na svoj nacin i ne guram nos u tudji..niti ikome popujem i kreiram sta i kako u svom zivotu..pustam ih da zivimo paralelno..
i mnogo mi je vaznije postalo da budem srecna i zadovoljna nego da tebe sada razuveravam i objasnjavam da sam u pravu...:D i svako od nas ima svoju zivotnu nit..hteo ne hteo..prati je..od njje pobeci ne moze..:D i naravno da ne zameram..
 
Mogla sam da napisem i ovako..Zivim svoj zivot na svoj nacin i ne guram nos u tudji..niti ikome popujem i kreiram sta i kako u svom zivotu..pustam ih da zivimo paralelno..
i mnogo mi je vaznije postalo da budem srecna i zadovoljna nego da tebe sada razuveravam i objasnjavam da sam u pravu...:D i svako od nas ima svoju zivotnu nit..hteo ne hteo..prati je..od njje pobeci ne moze..:D i naravno da ne zameram..
ovo podvuceno se moze navati sudbinom..s tim ukoliko to postoji ..mislim sudbina..ima li onda bilo kakave veze sta cemo i cega se pridrzavati?;)

za boldovano:per::lol::lol:
 

Back
Top