Vasa zivotna filozofija

hmmm, tesko u jednoj recenici al pokusacu ukratko...

Istina, sreca u spoznaji nje, time duhovno zadovoljenje, dosezanje ka ljubavi... odsecanje okova zla... praznih dusa i iskvarenih umova... duhovna sloboda i zudnja za savrsenim i vecnim...

treptrep2-1.gif
 
ja ih imam puno, sve po spisku, a svi su sa velikim NE

-nemoj da se kurcchish, ako nemash krilca da poletish :)

-ne mozesh izgubiti neshto shto nikad nije ni bilo tvoje, ne mozesh izgubiti nishta , jer nikad ni nemash nishta, osim ponekad sebe :)

-necu sad da mislim o tome/ni o chemu/...idem dalje slepa, luda i gluva :)

-,,ako nekog volish , reci mu to glasno i ponavljaj chesto, kad umre vishe mu ne mozesh reci VOLIM TE'' :)

-niko, niko ne sme da utiche na tvoje raspolozenje, ni ..., ni..., ni, ...,ni ... (u prazna polja upishem aktuelne igrache vampire i zalepim na zid isprd ochiju'' :)

- shta god da se desi, nemash opravdanje da postanesh kuchhka :)

-nemash vremena da pozelish da te nema, kad mozesh poginuti pre toga...zato, danas je DIVAN DAN !

-i Bog stvori Oproshtaj i Zaborav , hvala mu...

-samo su zdravlje, glad, zedj, krov nad glavom problemi
ima josh, kad se sjetim

sjetila se :D
-nikad ne zaboravi sve te ruke, koje su te povukle kad je bilo teshko :)
 
Poslednja izmena:
ja ih imam puno, sve po spisku, a svi su sa velikim NE

-nemoj da se kurcchish, ako nemash krilca da poletish :)

-ne mozesh izgubiti neshto shto nikad nije ni bilo tvoje, ne mozesh izgubiti nishta , jer nikad ni nemash nishta, osim ponekad sebe :)

-necu sad da mislim o tome/ni o chemu/...idem dalje slepa, luda i gluva :)

-,,ako nekog volish , reci mu to glasno i ponavljaj chesto, kad umre vishe mu ne mozesh reci VOLIM TE'' :)

-niko, niko ne sme da utiche na tvoje raspolozenje, ni ..., ni..., ni, ...,ni ... (u prazna polja upishem aktuelne igrache vampire i zalepim na zid isprd ochiju'' :)

- shta god da se desi, nemash opravdanje da postanesh kuchhka :)

-nemash vremena da pozelish da te nema, kad mozesh poginuti pre toga...zato, danas je DIVAN DAN !

-i Bog stvori Oproshtaj i Zaborav , hvala mu...

-samo su zdravlje, glad, zedj, krov nad glavom problemi
ima josh, kad se sjetim
Ja imam samo jedno pitanje za tebe, sa velikim DA:

DA li bi bila ljubazna da se ne ku'rčiš i izabereš SAMO jedna krilca... pardon, jednu rečenicu? :rtfm:
 
Ja imam samo jedno pitanje za tebe, sa velikim DA:

DA li bi bila ljubazna da se ne ku'rčiš i izabereš SAMO jedna krilca... pardon, jednu rečenicu? :rtfm:

Gospodine...ceo zivot traje mnogo godina...tako da je teshko pratiti jednu rechenicu ceo zivot..a ja imam puno godina , pa se nakupilo...oprostite mi molim Vas

Inache, ako zelite moze da ostane samo ova

nastala je u teshkim godinama mojih muka , kad sam shvatila da je jedini nachin prezivljavanja , drzati jezik za zubima i kazati samo ,,da, da, razumem'', a ne kurchiti se preterano , dok ne stanem na bolje merdevine do Neba

ali, zao bi mi bilo, ako se nadje bolesnika, koji misle da je moje pisanije upuceno nekome ciljano...jer ...mnogo ce Sava proteci Dunavom, dok moj zivot ne dodje u fazu bezbriznosti, da imam volje, nade i vremena i snage da se kurchim po Forumu nekome, a pogotovo ne Vama da stajem na zulj...jednom od nekoliko vidjenijih i uglednijih likova na ovom Forumu kojem nikad ne bi izashla na crtu (zbog nedostatka mojih mentalnih kapaciteta za takvo suochavanje, bila bi osudjena na poraz pre pochetka )
nadam se da je sad jasnije i da ce mi svako ko se oseca neugodno sjahati sa kichme, jer nikakve veze nema sa mnom i mojim zivotom :)
Amen
 
Poslednja izmena:
Au! Malena iskra, veliki požar. :)

Naravno da se šalim, Malecka. Ne smeta mi šta bilo ko piše, a kamo li jedno tako razdragano pilence poput tebe. Dopada mi se tvoj temperament, pretpostavio sam da ćeš burno da odreaguješ i zato sam dotakao tvoj nerv, umetnice i rasne ženke. Piši i uživaj. Ljubim te nežno.
 
Au! Malena iskra, veliki požar. :)

Naravno da se šalim, Malecka. Ne smeta mi šta bilo ko piše, a kamo li jedno tako razdragano pilence poput tebe. Dopada mi se tvoj temperament, pretpostavio sam da ćeš burno da odreaguješ i zato sam dotakao tvoj nerv, umetnice i rasne ženke. Piši i uživaj. Ljubim te nežno.


hvala Vam puno na ovom blagom odgovoru :)
mnogo mi znachi

Pun mi je K-ufer iz RL manipulatora, dushevnih gladijatora, bolesnika koji se ne leche, vec se leche na drugima, paaranoichara, tripera, krivih eksera i razglavljnenih chekitja, nedooojebanih zena koje terorishu pola sela, zadriglih lovaca na pdushu, sebichnih gerontoloshkih izdanaka, mentalnih terorista, snajki,lajki, tetaka, komshija, kuchica, machica i svega...tako da mi je ovo Ostrvo shto Raju slichi.. :)
Hvala na lijepim komplimentima
ja sam od svega nabrojanog samo obichna Soda Bikarbona...sa zeljom da postanem Fizioloshki Rastvor...koji ne grize :) al' ne ide nikako :D
 
Poslednja izmena:
Živi i pusti druge da žive.A dobro je i ovo...
GOLD BRICKS
Teach us Your secret, Master! yap my Yahoos.
Then for the hardness of their hearts, and for the
softness of their heads, I taught them Magick.
But...alas!
Teach us Your real secret, Master! how to become
invisible, how to acquire love, and oh! beyond all,
how to make gold.

But how much gold will you give me for the Secret
of Infinite Riches?
Then said the foremost and most foolish; Master, it
is nothing; but here is an hundred thousand
pounds.
This did I deign to accept, and whispered in his ear
this secret:
A SUCKER IS BORN EVERY MINUTE.
 

Back
Top