e ovo moram da vas pitam

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
pazite ovo porckao sam sse sjedni momkom na net napsovao sam ga iznervirao me inace to je bilo na pricaonici na krstarici i reko mi je jer hoces da najebes ja kako sam pametan kazem ajde da vidim i to cudo i on je pitao jer hoces da u roku od 10 minuta saznam tvoju adresu?!hmmmm...da li je to moguce i kako???:dontunderstand:
 
pazite ovo porckao sam sse sjedni momkom na net napsovao sam ga iznervirao me inace to je bilo na pricaonici na krstarici i reko mi je jer hoces da najebes ja kako sam pametan kazem ajde da vidim i to cudo i on je pitao jer hoces da u roku od 10 minuta saznam tvoju adresu?!hmmmm...da li je to moguce i kako???:dontunderstand:

Добро је кад само то имаш да питаш... :)

Је л’ звонио ил’ ће да проваљује?
 
Pa teroski je to moguce,jer kad ti dodjes na IRC on ti sifruje tvoju IP adresu i svetu pokazuje neku bzvz,ali ako je taj decko dovoljno vest da provali tu sifrovanu IP adresu on dolazi do tvoje IP adrese.
Kad nadje tvoju IP adresu dovoljno je da ode na neki IP lokator i unese tvoju IP adresu,i on ce mu pokazato odakle si ti...
Naravno to sve vazi ako imas staticnu IP adresu,ali ako imas dinamicku IP adresu onda to sve pada u vodu...
 
pazite ovo porckao sam sse sjedni momkom na net napsovao sam ga iznervirao me inace to je bilo na pricaonici na krstarici i reko mi je jer hoces da najebes ja kako sam pametan kazem ajde da vidim i to cudo i on je pitao jer hoces da u roku od 10 minuta saznam tvoju adresu?!hmmmm...da li je to moguce i kako???:dontunderstand:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: :hahaha:
Sta se cimas, sta ti moze uraditi. Da ima sposobnosti da ti tek tako nadje adredu, sigurno ne bi visio u nekoj bezveznoj chat sobi i svadjao se sa ljudima.
Tih 10 minuta je lupio, a i da ti nadje adresu sta ti moze biti? Pojesti te zivog u kuci?
 
Zato ja izbegavam čarku sa bilo kim preko neta... :lol:

Evo kad već pričamo o tome... Meni se jednom desilo da sam se ulogovao na jedan sajt sa titlovima, čiji sam član, obavio šta sam hteo i otišao sa sajta... Sledećeg dana logujem se ponovo i piše da sam se prethodni put ulogovao prethodnog dana, u istom vremenu u kom sam inače bio, iz Singapura?!? :roll:

@tema:
Da pokazace mu da zivi u beogradu,nista specijalno blizu.Da bi ti saznao pravu adresu preko IP-a mora da ima debele veze u telekomu.

Otprilike ovako...
 
01.12. ti je rekao za 10 minuta? :lol: Potrajalo malo? hehe
Sve se moze kada se hoce,ali ne moze svako. ;) Nemojte postavljati pitanja "kako" jer verovatno necete dobiti odgovor. Rekao sam ranije. Moja slobodna procena je da 95% ljudi nema pojma o tome,3% su "nesto" culi....2% mozda zna i manje od 1% njih (koji znaju) ce ti reci kako...
Ovo vazi za sve radnje interesantne mladjima,pocetnicima,avanturisticki i voajerski nastorjenim ljudima.
 
Pa teroski je to moguce,jer kad ti dodjes na IRC on ti sifruje tvoju IP adresu i svetu pokazuje neku bzvz,ali ako je taj decko dovoljno vest da provali tu sifrovanu IP adresu on dolazi do tvoje IP adrese.
Kad nadje tvoju IP adresu dovoljno je da ode na neki IP lokator i unese tvoju IP adresu,i on ce mu pokazato odakle si ti...
Naravno to sve vazi ako imas staticnu IP adresu,ali ako imas dinamicku IP adresu onda to sve pada u vodu...
Pokazace mu gde je provajder ...
 

Back
Top