Sta da radim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blacknymph

Aktivan član
Poruka
1.046
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(
 
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(

Свашта. А зашто би остала са првим? Из сажаљења? Зато што је постало "озбиљно"?
 
Aaaaa !!!!!1


Sta je sa vama bre deco?
Gde pise da ne trebas i ne mozes da ostavis sadasnjeg decka???
Zasto svaka veza mora da bude "nesto ozbiljno"
Zasto se mora ostati u vezi koja ti nije vise uzbudljiva i interesantna?

Zasto ne popricas jos neki put sa tim deckom, pa vidis da li si samo stekla takav utisak ili se steceni utisak produbljuje. Ako je u pitanju ovo drugo....onda sta cekati i zasto biti u dilemi?
 
1. ostanes sa prvim, pocnes da se vidjas sa drugim, pa procenis koji ti vise odgovara..problem, ako ne umes da lazes, i ako imas savest..problem drugi, ako te provale..gubis obojicu..
2. isutiras prvog , pocnes da se vidjas sa drugim. nema problema, osim ako se posle dva meseca ne ispostavi da je prvi bio pravi, a da je drugi tenkre
3. zaboravis drugog..bolje vrabac u ruci, nego..dalje znas
4. isutiras obojicu , i odes u samostan
:D

a sad ozbiljno..
zar ocekujes da neko drugi zna sta je u tvom srcu?:)
 
ma daaj... ne mora svaka veza biti ozbiljna... mislim,mozda bi ti to izgledalo kao neko srljanje, ali cim razmisljas o drugom decku,to se vise ne moze nazvati dobrom i ozbiljnom vezom..
prvi utisak ume da vara, ali... niko nije bezgresan... u svakom slucaju, sta god da odlucis... bice dobro:) razmisljaj pozitivno...
zivot je kratak da bi se preterano nervirala,i to jos zbog momaka,pih! :manikir:
 
ma daaj... ne mora svaka veza biti ozbiljna... mislim,mozda bi ti to izgledalo kao neko srljanje, ali cim razmisljas o drugom decku,to se vise ne moze nazvati dobrom i ozbiljnom vezom..
prvi utisak ume da vara, ali... niko nije bezgresan... u svakom slucaju, sta god da odlucis... bice dobro:) razmisljaj pozitivno...
zivot je kratak da bi se preterano nervirala,i to jos zbog momaka,pih! :manikir:

Slazem se uz dodatak da je bolje da ne zavlaci tog prvog momka, steta je da ispadne :metla: kad je vec postavila ovu temu... :whistling:
 
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(

Samo jedno pitanje..koliko imaš godina?
Ako imaš manje od dvadeset,odma menjaj prvog za drugog..:lol:
Ako imaš više od dvadeset onda..hmmm...poslušaj srce...:heart:
 
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(

E sad postoji tu bitan problem...Prvi je verovali ili ne veran! Provereno...A drugi je pomalo svaler...

Па ја бих се на твом месту запитала – зашто је мој тип мушкарца швалер... :think:
 
E sad postoji tu bitan problem...Prvi je verovali ili ne veran! Provereno...A drugi je pomalo svaler...
pa to ti je bezveze... mislim, niste u braku
to je samo veza, nije to zivotno opredeljenje... ja sam skroz za otvorene kombinacije, ali da nema lazi
mislim... da se jednom zaklinjes u ljubav, a onda se savatas sa prvim sledecim
nego lepo, nema lazi, nema prevare

Pravis sebi glavobolju bezveze, jedan ili drugi, obojica ili neki treci ili nijedan... svejedno!
To sto sada radis... to ti dodje ko neko isprobavanje cipela, vidis koji ti pase, pa kada probas dovoljno cipela onda znas sta hoces pa nadjes neki par koji ce da ti bude dugo udoban, tako da mozes da gradis porodicu i zivot ... ah, kako sam pametna!
vec vidim kako cu super uticaj imati na svoju cerku, ta ce dva decka nedeljno da promeni :)
 
pa to ti je bezveze... mislim, niste u braku
to je samo veza, nije to zivotno opredeljenje... ja sam skroz za otvorene kombinacije, ali da nema lazi
mislim... da se jednom zaklinjes u ljubav, a onda se savatas sa prvim sledecim
nego lepo, nema lazi, nema prevare

Pravis sebi glavobolju bezveze, jedan ili drugi, obojica ili neki treci ili nijedan... svejedno!
To sto sada radis... to ti dodje ko neko isprobavanje cipela, vidis koji ti pase, pa kada probas dovoljno cipela onda znas sta hoces pa nadjes neki par koji ce da ti bude dugo udoban, tako da mozes da gradis porodicu i zivot ... ah, kako sam pametna!
vec vidim kako cu super uticaj imati na svoju cerku, ta ce dva decka nedeljno da promeni :)

A da uzmemo u obzir i cinjenicu da sam tradicionalno vaspitana i da ne lezem sa svima u krevet tako da mi prosto nije svejedno da li cu biti sa jednim ili 100 njih.
 
Sta je za nas zene savrsen muskarac? Odlicno pitanje! Ne mogu da tvrdim za druge al evo za mene. Da je visok i snazan. Devojci treba muskarcina a ne neki sonja. Po mogucstvu celav, sa zelenom fajerkom i cokulama. Da je veran tj. da za njega ne postoji druga i lepsa riba od mene. Da ne prica previse jer devojkama ne treba jos jedna drugarica alapaca vec da je cutljiv, odmeren i tajanstven. da je vredan. Zeni treba oslonac a ne parazit. Ne mora da bude bogat. Devojkama ne znaci nista njegov novac tj. novac koji mu mama i tata daju. Pazite se devojke taj je navikao da ga izdrzavaju. Ali mora da bude odan i privrzen i da sve sto zaradi ostavi zeni na raspolaganje jer ipak zena na svojim plecima nosi celu porodicu. I decu i uopste brine o kuci...Da se ne mesa u moje zenske stvari. Mrzim muskarce koji pokusavaju da menjaju svoje zene. Da nema drugarice. Devojke, musko zenska prijateljstva ne postoje... Osim ako mu je drugarica neka nakaza al i to ne mora da znaci da nije dobra u krevetu. S druge strane pozeljno je da ima drugove. Nikome ne treba tip sa kim niko nece da se druzi...Naravno ima tu jos gomila stvari koje treba razraditi al sad da ne duzimo ovo je za mene najbitnije. Cheers!
P.S. Ako takav postoji nek se javi :)

A zar ti vec nemas takvog:D
 
A da uzmemo u obzir i cinjenicu da sam tradicionalno vaspitana i da ne lezem sa svima u krevet tako da mi prosto nije svejedno da li cu biti sa jednim ili 100 njih.
da se ne lazemo 1 ili 100 muskaraca nikom nije isto
tako da ne razumem tvoju opasku, nema smisla da preterujes ili jos gore mene uveravas u tvoju nekakvu cednost

ja ne mislim da je cedna ona koja laze, nego je cedna ona koja je iskrena prema sebi i drugima

po tradicionalnom shvatanju, ako si vec sa nekim spavala, a nisi se udala vec si zena slabog morala, pa onda uzivaj u svom nemoralu kada te vec prati :lol:
 
Prosto ne planiram da se udam u 35 godini kad mi se materica sasusi i budem sposobna da radjam samo morone...Naravno to je previse ironicno...Smatram da nisam toliko mlada.

Lepo razmisljas, samo napred. Pitanje je bilo sasvim korektno, a sto se muka tice, poslao sam gore sasvim korektan post, doduse malo kratak, ali se video stav koji je po meni i zivotan i logican:hvala:.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top