Chicken Invaders

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Treba mi sledeca informacija u igri Chicken Invaders Revenge of the Yolk (Christmas Edition), nemogu da otkljucam SUPERSTAR HERO tezinu (nivo) ??? Zna li neko kako da otkljucam UNLOCKABLES (tu ima dosta nekih stvari i zezancija se dobija kada se to otkljuca), ali ja neznam kako to da otkljucam. Sve sam presao i one medalje sam osvojio sve sem Completing the Mission on SuperStar Hero difficulty level. To nemogu da osvojim jer nemogu da igram na toj tezini, kako da otkljucam to ?
 
Ljudi evo vam slike pa pogledajte, presao sam po vise puta na obe tezine ali mi se neotkljucava treca.



Sve sam pokupio sem na Super Star Tezini.



Ovde nista nemogu da menjam.



Ovo nece da se otkljuca.

I na kraju nista mi nije jasno ??? :dontunderstand:
Da nemaju neke sifre ili slicno ?
 
Pa ja sam lepo u prvom postu napisao PUN NAZIV IGRE. Imam ovu verziju jer kada sam je skidao bila je najnovija....(tada). Mora da ima neka fora kako da ovde otkljucam ovo sto mi treba ako neko slucajno zna ???

Uzgred ful verzija igre je koja verzija ustvari ima ih vise, koja je najnovija ?
 
Skinuo sam sa neta (nemam pojma odakle nesto sam brljao po googlu i nasao), chicken_invaders_3_revenge_of_the_yolk_christmas_edition_v3_25_all_access_unlocker, neki lik koji je ovo postavio sve presao i otkljucao, nemam pojma kako je to izveo, sta je uradio a ja nisam ?
Sada mi je sve otkljucano, kao i najtezi nivo.....
 

Back
Top