sta mislite od RODBINSKOM SEXU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Johnny_English

Obećava
Poruka
56
ovo pitam jer vidim da se sex svodi na obicnu fizicku aktivnost gde mozes da karas i drugaricu i komsinicu i psa i loptu i zbun i pri tom ko se tome protivi je lud i za kameno doba....pa ajde bar u necemu da budem ispred svih pa da postavim pitanje ko bi onako bratski poje8ao sestru....nije to nista ozbiljno "samo" sex.... onako znaci sta mislite o tome... ako sa sestrom ili bratom (ako ste zensko) mozete da igrate monopol zasto ne mozete se igrati i te plemenite vestine od boga date ....
 
pa znas ovde se mnogo toga sto je perverzno propagira kao normalno a ko se tome iole protivi on je balkanac (sto smatram pozitivnim no oni koji taj pojam koriste obicno ga upotrebe sa zeljom da budee shvacen u negativnom kontekstu) ili iz kamenog doba sta ja znam....ja sam pokusao da se uklopim u ovu perverznu okolinu pa sam samo hteo da postavim najperverznije pitanje:) muka mi je od ovih danasnjih cuda koja su zadesila ovaj jadni narod koji gubi svest o sebi, o moralu, o svim ljudskim vrednostima.... karakteran je onaj covek koji moze da se odupre iskusenju a ne onaj koji sebi sve dozvoljava... no sada ce me prozvati da sam moralista (sto "oni" opet uzimaju u negativnom kontekstu)...
 
ikksx:
ne Ne i ne.Oni koji to rade sa psima i ...........
to su u najmanju ruku dozivotni bolesnici, a isto mislim i na incest.
ja isto tako misljenje imam za "*****" tj sve devojke koje su sklone da daju svakom i cesto da menjaju partnera.....i pri tom da sex nazivaju potrebom....sex nije potreba.... bez sexa covek moze da zivi sto godina....potreba je hrana i pice i slicne stvari....bez toga se ne moze....razlikujte pohjmove!
 
smilekv:
johny na drugom topic-u pricas kako su devojke "jebulje i *****" zato sto spavaju sa drugovima , a ovde pricas kako bi kresao sestru> nisi normalan.
daj bre ko bi normalan i pomislio na to . :)
momak nisi me shvatio ovaj topic je samo ako mogu reci parodija na onaj sa drugarskim sexom... uopse ovo ne shvataj ozbiljno vec samo kao neku vrstu ironisanja....shvati da ako pre 20-30 godina ovakve perverzije su bile nezamislive a danas su normalne zelim reci da nije za cudjenje ako za koju godinu i incest postane normalan! razumes...
 
Dobra je ova tema :) Sta ste se okomili na bracu i sestre ,pa ima jos rodjaka .Gde su tu ujaci ,stricevi ,pa oni malo dalji rodjaci...To sve spada u to jel ? Pa dobro sad ,ajde sex manje vise ,ali sta da mu kazes dok onako ,posle sexa lezite u krevetu? Ljubavi?Pa ne ide nikako :lol:
 
didy_yu:
Dobra je ova tema :) Sta ste se okomili na bracu i sestre ,pa ima jos rodjaka .Gde su tu ujaci ,stricevi ,pa oni malo dalji rodjaci...To sve spada u to jel ? Pa dobro sad ,ajde sex manje vise ,ali sta da mu kazes dok onako ,posle sexa lezite u krevetu? Ljubavi?Pa ne ide nikako :lol:
ma samo kazes tetka imas dobru sisu :lol: ili ako je zensko u pitanju kazes striko prangija ti je strasna sad srazumem strinu sto se udala za tebe a i tvoju cerku sto te toliko voli...striko pravi si dasa....je8es za medalju 8) :lol: :twisted:
 
didy_yu:
Dobra je ova tema :) Sta ste se okomili na bracu i sestre ,pa ima jos rodjaka .Gde su tu ujaci ,stricevi ,pa oni malo dalji rodjaci...To sve spada u to jel ? Pa dobro sad ,ajde sex manje vise ,ali sta da mu kazes dok onako ,posle sexa lezite u krevetu? Ljubavi?Pa ne ide nikako :lol:
Šta reći :?: :roll: Paaaaa... UJA! c c c Eeeee!... tETkOooooo!... (u)TA TA!... MAaa MA (bre)!... BrALE (bljak)!... roĐAČE MOJ(e)!... :shock:
:roll: Jel' sad ide NEkako :?: :? :wink:
 
to je gore od tropske bolesti :? :shock: :roll:
skroz sam protiv toga...
taj brat koji bi mogao da ... sestru,
ta sestra koja bi mogla da ... brata,
po meni to su potpuno poremeceni odnosi...
u principu svaki brat ima neki zastitnicki nagon prema sestri, pogotovo kada ona pocne da izlazi sa mladicima i da upraznjava sex, i nisu mu bas simpaticni ti sestrini frajeri... ali ne zato sto on zeli da ... sestru umesto njih...
bolest... :?
 
Omen:
didy_yu:
Dobra je ova tema :) Sta ste se okomili na bracu i sestre ,pa ima jos rodjaka .Gde su tu ujaci ,stricevi ,pa oni malo dalji rodjaci...To sve spada u to jel ? Pa dobro sad ,ajde sex manje vise ,ali sta da mu kazes dok onako ,posle sexa lezite u krevetu? Ljubavi?Pa ne ide nikako :lol:
Šta reći :?: :roll: Paaaaa... UJA! c c c Eeeee!... tETkOooooo!... (u)TA TA!... MAaa MA (bre)!... BrALE (bljak)!... roĐAČE MOJ(e)!... :shock:
:roll: Jel' sad ide NEkako :?: :? :wink:
Ne znam jos ,kad probam videcu :wink:
 
Johnny_English:
Incognito:
Ma sta fali... Incest - Zabava za celu porodicu :lol: :lol: :lol:
kao sto se zene trude da ukinu pojam "*****" vec ako se tucaju s kim stignu hoce da budu zene od ugleda jer iamju toliko je8aca ajde onda da ukinemo i taj pojam "incesta"......sta je lose poje8ati sestryu ili brata.....to je onako bratski....

zasto je dozvoljeno samo muskarcima da se tucaju s kim stignu?
 
Johnny_English:
ikksx:
ne Ne i ne.Oni koji to rade sa psima i ...........
to su u najmanju ruku dozivotni bolesnici, a isto mislim i na incest.
ja isto tako misljenje imam za "*****" tj sve devojke koje su sklone da daju svakom i cesto da menjaju partnera.....i pri tom da sex nazivaju potrebom....sex nije potreba.... bez sexa covek moze da zivi sto godina....potreba je hrana i pice i slicne stvari....bez toga se ne moze....razlikujte pohjmove!

zasto ogranicavas samo na zene?
 
Johnny_English:
ovo pitam jer vidim da se sex svodi na obicnu fizicku aktivnost gde mozes da karas i drugaricu i komsinicu i psa i loptu i zbun i pri tom ko se tome protivi je lud i za kameno doba....pa ajde bar u necemu da budem ispred svih pa da postavim pitanje ko bi onako bratski poje8ao sestru....nije to nista ozbiljno "samo" sex.... onako znaci sta mislite o tome... ako sa sestrom ili bratom (ako ste zensko) mozete da igrate monopol zasto ne mozete se igrati i te plemenite vestine od boga date ....

pa sex sa bratom ili sestrom i jeste za kameno doba...tada je to i postojalo kao i sex sa roditeljima (prva zabrana braka - ne sme sa roditeljima, druga - ne sme sa bracom i sestrama). zabrane su nastale verovatno zbog potomstva tj zbog onoga sto se tada radjalo :I znaci nije to nista neprirodno toliko ali je vremenom verovatno tako nesto potisnuto i sa pravljenjem porodice.. itdali opet u malim sredinama postoji (pogledajte post Incest)..npr ja znam za neka jadranska ostrva i danas da se to desava naravno manje. znate kada u manjim mestima svi se unakrst zene i udaju pa deca imaju neke nedostatke (fizicke)... do 5 kolena je valjda genetski lose, a posle i nema neki realan razlog protiv osim drustvenih i ako nekog gledate kao brata sestru..ali ne gledamo tako na sve rodjake
 
Johnny_English:
ikksx:
ne Ne i ne.Oni koji to rade sa psima i ...........
to su u najmanju ruku dozivotni bolesnici, a isto mislim i na incest.
ja isto tako misljenje imam za "*****" tj sve devojke koje su sklone da daju svakom i cesto da menjaju partnera.....i pri tom da sex nazivaju potrebom....sex nije potreba.... bez sexa covek moze da zivi sto godina....potreba je hrana i pice i slicne stvari....bez toga se ne moze....razlikujte pohjmove!
Nije tacno...hrana je navika a pice drzi coveka :twisted: :twisted: :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top