Da li ste član neke stranke i koje?

Iskreno - ne znam. Kao učlanila sam se u DS, popunila onu pristupnicu i rekli su da će me zvati naknadno da platim članarinu. Niko nije zvao, ja sam iskulirala totalno, u životu nisam otišla na neki sastanak niti se angažovala na bilo koji način (osim što sam u sopstvenoj režiji bila na nekim mitinzima ali ne kao član stranke). Nemam neku želju da se za sada stranački aktiviram pa se pravim luda :D A priznajem da mi uredno stižu neki pamfleti, dobila sam čak i rođendansku čestitku.

Poslednje 2 godine na dan izbora me bude DSSovci (kršeći izbornu tišinu) i podsećaju me da glasam za njih jer sam im na listi sigurnih glasača. Obično taj dan zovu 2-3 puta na mobilni a odakle im broj ne znam ni ja. Sumnjičim drugaricu čiji ćale je u Glavnom odboru a ona aktivna u omladini ali neće da prizna da me je prijavila.
 
auuuuuuuuuu,samo vas posmatram........................vidi ih sad ,sve neki ne opredeljeni,....................ne stranacki,ma nevinasca,a kad im pomenes Tadica,samo sto ne pocnu da ujedaju..................aj,pusticu vas jos,da se nalupetate...................ispasce na kraju,nema nijednog demokrate,i LDP-ovca:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Nema te stranke koja bi me naterala da satima slusam gluposti na stranackim sastancima, da budem "aktivna" pred izbore, nagovaram ljude da glasaju, decu da lepe plakate i sl.
U R. Srpskoj cenim Ivanica ali glasala sam za Dodika, mislim da je ovom vremenu on potrebniji.
U R. Srbiji cenim Kostunicu a i Jeremic mi se sve vise dopada. Eto, "jevropa" ja rekoh onako direktno bez uvijanja pa sta bude! :)
 
To jest, za brod koji tone...

Inače nisam, ali kad osnujem svoju Srpsku Stranku Forumaša nadam se da ćete mi svi dati podršku.... i članarine :mrgreen:
Kakve clanarine...............sad to ide malo drukcije,ako hoces da radimo u interesu straneke,tj.za tvoj interes,sirimo propagandu,i slicno,onda mora ti da odresis kesu,a ti vec vidi sa Sorosem,i kompaniom
 

Back
Top