Psi i muzika :)

Tinar

Veoma poznat
Poruka
10.368
Moje pitanje: da li mislite da vashi ljubimci mogu uzivati u muzici?
Mi smo josh odavno provalili da nasha pinchica nenormalno uziva u muzici, posebno klasichnoj i nekim grupama kao shto je Il Divo npr. :) Od tada joj chesto pushtamo muziku koju voli, koliko god to smeshno zvuchalo. :) Evo upravo sad je pushten jedan povach koga veli i ne spava, nego su joj ochi poluotvorene i izgleda tako spokojno. :)
Zanima me shta vi mislite o tome... :)
 
mi smo se redovno sa Unom zezali dok je bila mala tako sto pustimo muziku i kao igramo i skakucemo okolo a ona poludi od srece i skache,laje i mrmlja nesto(neki zvuk ko neka baba kada kuka)...
i dan danas "odlepi" uz muziku iako mi ne skachemo okolo.....
al to ne mora da znaci da uziva nego je nauchena da radi to uz muziku...i valjda ochekuje i od nas da radimo to isto,pa kad vidi da kuliramo,ona se smori i legne u svoju fotelju :lol: al to retko radi....
tako da...moj pas ne uziva uz muziku,koliko ja znam :lol:
 
da iskoristim ovu temu da vas pitam ovo....hehe, sad će smeh reći sto ne idem na muziku....;)

da li ste negde naleteli na ovo..gde mogu da downloadujem...
ovo je omot kasete...krajem 80 je bila mega popularna...obrade su u pitanju najčuvenijih opera..medju njima ima i ona napitnica iz travijate kao i moja omiljena "Podmoskovske večeri".

ako negde naletite na download javite...:D

MUZIKARASPOLOZENJA-omot.jpg
 
Moje pitanje: da li mislite da vashi ljubimci mogu uzivati u muzici?
Mi smo josh odavno provalili da nasha pinchica nenormalno uziva u muzici, posebno klasichnoj i nekim grupama kao shto je Il Divo npr. :) Od tada joj chesto pushtamo muziku koju voli, koliko god to smeshno zvuchalo. :) Evo upravo sad je pushten jedan povach koga veli i ne spava, nego su joj ochi poluotvorene i izgleda tako spokojno. :)
Zanima me shta vi mislite o tome... :)

Ma ja mog psa redovno na koncerte vodim.Evo sad se spremamo za koncert Miroslava Ilica. Jedva ceka da ide on mu je omiljeni pevac citavu kucicu je oblepio njegovim posterima. Verovatno njega voli zbog onog oblizivanja.
 
Ma ja mog psa redovno na koncerte vodim.Evo sad se spremamo za koncert Miroslava Ilica. Jedva ceka da ide on mu je omiljeni pevac citavu kucicu je oblepio njegovim posterima. Verovatno njega voli zbog onog oblizivanja.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

joj slatko me nasmeja i malo me ganu..kad se setim.

Moja pokojna majka samo govorila....

i sto mrzim ovog Miroslava...samo onim jezikom...:)
 

Back
Top