Koju mrezu koristite?

Koju mrezu koristite?

  • MTS 064

  • MTS 065

  • TELENOR 063

  • TELENOR 062

  • VIP 061


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Evo za sve prepaid korisnike pregled prepaid tarifnih profila (Telenor, mts, Vip)
(Attachment)
 

Prilozi

  • Prepaid.jpg
    Prepaid.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
Ja koristim 063 zato što imam mnogo lep broj,koji mi je žao da menjam (Sad bi mogao 500e da uzmem za njega,kad bi ga prodao).

Inače,MTS u Srbiji ima daleko bolju pokrivenost,neuporedivo kvalitetniji signal i što je najbolje,povoljnije pakete od Telenora.:)
 
Posto su se na trzistu desile poprilicne promene cena tarifnih paketa, evo nove statistike:

mt:s
Tipi
SMS - 1,06
Minut razgovora - 8,85
Tarifiranje: 60+30

Toki
SMS - 2,12
Minut razgovora u mrezi - 8,26
Minut razgovora u nac. saobr. - 13,57
Tarifiranje - 60+30

Kul
Minut razgovora - 6,9
SMS - 2,24
Tarifiranje 60+30

Vip
Jedna cena *
Minut razgovora - 6,9
SMS - 2,6
Tarifiranje - 60+30

Sve cene su sa PDV-om.
*Korisnici koji ne ucestvuju u promociji Svaka dopuna dobija i dalje su na staroj tarifi.
 
Poslednja izmena:
Imam i mt:s karticu, ali cu je fino pustiti da istekne, jer mi je bitno da operater ima odlicnu sluzbu za korisnike, sto nije slucaj sa mt:s-om. A i ne bih da molim Boga da mi se poruka brzo posalje ili da li ce me sagovornik cuti od silnog siktanja, pistanja i ostalih onomatopejskih (ne)glasova...
 
Kao prvo, anketa je nerealna...mt:s nema samo 064 i 065, Telenor nema samo 062,063, Vip nema samo 061. Drugo, 063 i 062 pripadaju jednoj mrezi, jer 062 nije druga mreza, samo je drugi pozivni broj (isto vazi i za mt:s).





Veruj mi, kod Vipa neces dobiti nista bolje. Samo mi nije jasno, rekao si da si student, imas internet. Zbog cega se ne informises na sajtu www.telenor.rs o tarifama? Za svakog ponesto..priznajem da deru sa 60+1 i uspostavom, ali usluga je kvalitetna. Imas tarife Poruke, Prica, Posle 4, Jedna cena, Moje vreme, Vise price, a uz ova poslednja tri paketa i tarifne dodatke...tarifu mozes da menjas koliko puta hoces i to besplatno, sa portala Moj Telenor, gde mozes da kontrolises racun i koristis razne usluge tipa Web SMS, Izlog...Takodje imas i besplatan mail 6xxxxxxxx@telenormail.rs, dobijas pri svakom pristiglom mailu notifikaciju SMS-om (ako zelis,naravno), a mozes da dodajes i aliase tipa psycho86@telenormail.rs i to besplatno....Jednostavno korisnik sam Telenora (alias Mobtela) od 2002. godine i stvarno Telenor je ubedljivo najbolji, ali i skup operater!


Čoveče kako ga ti tupiš i komplikuješ!
Dečko je napravio sasvim OK anketu!:super:
Inače najjača mreža je MTS i imam njihov broj od 2003. godine fenomenalno funkcionišu! Al što sam se zajebao prošle godine i uzeo paket od VIP-a!:dash:
Inače vraćam se na MTS.
 

Back
Top