Koju mrezu koristite?

Koju mrezu koristite?

  • MTS 064

  • MTS 065

  • TELENOR 063

  • TELENOR 062

  • VIP 061


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao prvo, anketa je nerealna...mt:s nema samo 064 i 065, Telenor nema samo 062,063, Vip nema samo 061. Drugo, 063 i 062 pripadaju jednoj mrezi, jer 062 nije druga mreza, samo je drugi pozivni broj (isto vazi i za mt:s).




063...ali od sutra prelazim na 061 jer ga je Telenor preterao... Za jedno ,,cao,gde si" skinu 15 din. A moj jadni studentski dzep nije u stanju da to podnese
Veruj mi, kod Vipa neces dobiti nista bolje. Samo mi nije jasno, rekao si da si student, imas internet. Zbog cega se ne informises na sajtu www.telenor.rs o tarifama? Za svakog ponesto..priznajem da deru sa 60+1 i uspostavom, ali usluga je kvalitetna. Imas tarife Poruke, Prica, Posle 4, Jedna cena, Moje vreme, Vise price, a uz ova poslednja tri paketa i tarifne dodatke...tarifu mozes da menjas koliko puta hoces i to besplatno, sa portala Moj Telenor, gde mozes da kontrolises racun i koristis razne usluge tipa Web SMS, Izlog...Takodje imas i besplatan mail 6xxxxxxxx@telenormail.rs, dobijas pri svakom pristiglom mailu notifikaciju SMS-om (ako zelis,naravno), a mozes da dodajes i aliase tipa psycho86@telenormail.rs i to besplatno....Jednostavno korisnik sam Telenora (alias Mobtela) od 2002. godine i stvarno Telenor je ubedljivo najbolji, ali i skup operater!
 
Kao prvo, anketa je nerealna...mt:s nema samo 064 i 065, Telenor nema samo 062,063, Vip nema samo 061. Drugo, 063 i 062 pripadaju jednoj mrezi, jer 062 nije druga mreza, samo je drugi pozivni broj (isto vazi i za mt:s).





Veruj mi, kod Vipa neces dobiti nista bolje. Samo mi nije jasno, rekao si da si student, imas internet. Zbog cega se ne informises na sajtu www.telenor.rs o tarifama? Za svakog ponesto..priznajem da deru sa 60+1 i uspostavom, ali usluga je kvalitetna. Imas tarife Poruke, Prica, Posle 4, Jedna cena, Moje vreme, Vise price, a uz ova poslednja tri paketa i tarifne dodatke...tarifu mozes da menjas koliko puta hoces i to besplatno, sa portala Moj Telenor, gde mozes da kontrolises racun i koristis razne usluge tipa Web SMS, Izlog...Takodje imas i besplatan mail 6xxxxxxxx@telenormail.rs, dobijas pri svakom pristiglom mailu notifikaciju SMS-om (ako zelis,naravno), a mozes da dodajes i aliase tipa psycho86@telenormail.rs i to besplatno....Jednostavno korisnik sam Telenora (alias Mobtela) od 2002. godine i stvarno Telenor je ubedljivo najbolji, ali i skup operater!

:) To sa studentskim dzepom je bila mala sala...ne moras sve shvatati bukvalno. Inace, odavno sam se ja informisao o tim paketima koje nam ti ovde reklamiras i svi rade na principu ,,smanjicemo jedno,ali cemo zato povecati drugo". Primera radi: Smanje cenu minuta po razgovoru, ali zato povecaju cenu uspostavljanja veze. Ko ne veruje, moze licno da se uveri u to na sajtu koji je AnaIvanovicFan vec prethodno pomenula.Da li je Telenor najbolji operater, to ne znam, nisam probao druge...ali definitivno znam da je naskuplji, a to mi u ovom trenutku ne treba :)
 
Sutra(nadam se!!!) idem konacno da dekodiram moj mob i da zvanicno, oficijalno, ma kako god predjem na mt:s mrezu.
Zasto? Evo par razloga
1.)Korisnicki servis je besplatan, iako se cesto desava da treba duze da se ceka, ali opet mene su uvek dobro usluzili kad sam bio pre na mt:s mrezi
2.)Uvek imaju super promocije i bez obzira sto kopiraju konkurente, to mi odgovara
3.)Imam 860 besplatnih poruka od letos...vreme je da ih potrosim:)

Telenorov sam korisnik od kad imam mob, doziveo sam i Mobtel, i 062/063 mrezu (tako se zvala dok je Vlada ''drzala'') i evo sada Telenor.
 
jel moze neko da napravi uporednu tabelu gsm usluga nasih operatera, i zemalja u okruzenju, npr, bosna, hrvatska i crna gora...cisto da vidimo gde smo, jel nas deru vise ili imamo ok cene naspram ostalih...
 

Back
Top