Internet TV

Deni_kristo

Zainteresovan član
Poruka
139
Ovako... Pretrazio sam sve forume, i nigde nisam nasao odgovor na moje pitanje.... KOJI SOFTWER DA KORISTIM ZA GLEDANJE TV-A PREKO INTERNETA. molim vas stwerno mi je jako hitno.... Moze da bude free ili da se placa. Postavljao sam vec temu, ali niko mi nije nista pisao. Trazio sam na google, ali isto pronasao sam neke kokji nisu nikakvi.... molim vas help!!!!
 
naso sam nesto free internet tv ali je bez veze nece da otvori ni desetinu od ponudjenih kanala! ako neko zna neki slican program za net tv nek postavi ime programa a ako je free neka stavi i link!
 
meni preko jlc nece da radi b92 ni rts... a to mi je nekako najwaznije... ima li neko objasnjenje za to?
Nekad moraš više puta da klikćeš, da budeš uporan. :D Meni nekad proradi iz prve nekad iz ko zna koje.
Interesuje me da li još nekom secka prilikom emitovanja?konkretno B92. Sinoć sam Glredao Rode u magli i par puta sam se iznervirao zbog toga. Da li je do same konekcije?Ako jeste, koji je minimum? Pogasio sam sve za šta sam mislio da može da troši protok:msn,skype,antivirus...

Konekcija
 

Back
Top