Kako postati dobar u sexu

Zasto mnogi ljudi smatraju da je sto ucestal sex,merilo necijih sexualnih kvaliteta.
Sa tom konstatacijom se neslazemi nikada necu.
Za sexualno umece covek mora imati i prirodnog dara ali i strpljenja.
I znajte da ce jedna zena biti potpuno zadovoljena samo onda kada muskarac nebude vise uzivao u sexualnom cinu.
Znaci toliko truda je potrebno da bi sa sigurnoscu mogli reci(Moja riba samnom ima zestok sex).
I nerazumem dokle vise tog proser avanja na temu sexa i ljubavi.
Ovde zaista ima dva tipa ljudi.
Oni koji samo misle da nesto znaju o sehu vise od drugih.
I naravno onih koji zaista i nesto znaju vise od drugih.
Naravno bez premca Gazdarica i Apotekarka.
Nazalost svi mi ostali u odnosu na njih dve smo Boranija.
 
Bustura:
Zasto mnogi ljudi smatraju da je sto ucestal sex,merilo necijih sexualnih kvaliteta.
Sa tom konstatacijom se neslazemi nikada necu.
Za sexualno umece covek mora imati i prirodnog dara ali i strpljenja.
I znajte da ce jedna zena biti potpuno zadovoljena samo onda kada muskarac nebude vise uzivao u sexualnom cinu.
Znaci toliko truda je potrebno da bi sa sigurnoscu mogli reci(Moja riba samnom ima zestok sex).
I nerazumem dokle vise tog proser avanja na temu sexa i ljubavi.
Ovde zaista ima dva tipa ljudi.
Oni koji samo misle da nesto znaju o sehu vise od drugih.
I naravno onih koji zaista i nesto znaju vise od drugih.
Naravno bez premca Gazdarica i Apotekarka.Nazalost svi mi ostali u odnosu na njih dve smo Boranija.

zašto samo njih dve ,zato što o sexu pričaju više i otvorenije od svih drugih ili si imao sex sa svim ženskim članovima foruma (sa ovim nebi da uvrijedim ni tebe ni ženske članove) pa da možeš donjeti ocijenu tog tipa :?
 
dog899:
U braku posle vise godina sex postane dosadan. Ja sam uspeo da poboljsam svoj sexualni zivot uceci o tim stvarima. Razne poze, mastanje, i slicno. Setite se kad vam je bilo najlepse i razmislite zasto je to bilo tako.


Ne bih se složila da možemo generalizovati. Ja sam se tek u braku razbludničila jer sam stekla potpuno poverenje i izgubila svaku trunku stida (a i srama :D ). Kada dođete do takvog stadijuma u vezi, onda nemate ograničenja.Znam da mi možda nismo tipičan par za ovo podneblje i vidim da me zbog toga žene naših prijatelja ne vole.Meni je potpuno normalno da kad me npr neka komšinica pozove telefonom i pita:"Kako si,šta radiš?" da joj odgovorim:"Ma,evo nešto mi se priyebalo, ne vidim na oči, a muž mi je na putu, pa razmišljam da li da se štekujem ili da se puknem sama sa onim vibratorom, ko će njega da dočeka...." i slično
Ja sam potpuno nesputana, pa kome se to ne sviđa taj se ne druži samnom....
I, naravno, složila bih se sa onim ko je rekao "Praksom do savršenstva"
 
Bustura:
Zasto mnogi ljudi smatraju da je sto ucestal sex,merilo necijih sexualnih kvaliteta.
Sa tom konstatacijom se neslazemi nikada necu.
Za sexualno umece covek mora imati i prirodnog dara ali i strpljenja.
I znajte da ce jedna zena biti potpuno zadovoljena samo onda kada muskarac nebude vise uzivao u sexualnom cinu.
Znaci toliko truda je potrebno da bi sa sigurnoscu mogli reci(Moja riba samnom ima zestok sex).
I nerazumem dokle vise tog proser avanja na temu sexa i ljubavi.
Ovde zaista ima dva tipa ljudi.
Oni koji samo misle da nesto znaju o sehu vise od drugih.
I naravno onih koji zaista i nesto znaju vise od drugih.
Naravno bez premca Gazdarica i Apotekarka.
Nazalost svi mi ostali u odnosu na njih dve smo Boranija.

Evo i ja da se slozim sa Busturom u josh necemu...njabolje sam uvek pruzao kada nisam uzivao u sexu nego sam radio kao trening :shock: ...nikad mi to nije bilo jasno :shock: izgleda da dodju takvi trenuci...ne kazem da ne pruzam partnerki da je uspeshna sa mnom za njeno zadovoljstvo, nego ono blesavo stanje kad kaze u je al` si me opako*****, kao nikad se ne ponavlja uvek...vezba i ne vezba...nema pravila...ako si nalozen u trenutku moze da bude - izvini....ma totalna komunikacija medju partnerima i nemanje blama za bilo shta...vezba i ne vezba :wink:
 

Back
Top