stimovanje klavira

ajde bre ljudi...valjda ste imali nekad moljce u klaviru majkumu ili stimovali
.....ako vam je ovo dosadno sta o klavijaturama...? koje je ok kupiti a da nisu skupe? znaci ne MIDI sto se utaknu u racunar nego ove sto sviraju same.. :)
 
jagodica:
ajde bre ljudi...valjda ste imali nekad moljce u klaviru majkumu ili stimovali
.....ako vam je ovo dosadno sta o klavijaturama...? koje je ok kupiti a da nisu skupe? znaci ne MIDI sto se utaknu u racunar nego ove sto sviraju same.. :)

Znao sam ja da si ti neka muzicarka. :lol: Vidi se na prvi pogled. :P

A, sto se tice pitanja: Ne znam, nemam klavir... :roll: Ni klavijature...
 
nemem klavir :D ali nemam ni gitaru :D a neznam ni odgovor na tvoje pitanje :) ali jako volim muziku. i voleo bih da naucim da sviram nesto. naprimer gitaru (zato sto cu najverovatnije dobiti jednu od druga (malo je starija) pa mi treba savet kako je najbolje nauciti sviranje na gitari. pritom zeli mda naznacim da nikako ne zelim da naucim narodnu muz (tzv.).
molim te da mi odgovoris a ja cu potraziti odgovor na tvoje pitanje. :wink:
 
ivulei:
nemem klavir :D ali nemam ni gitaru :D a neznam ni odgovor na tvoje pitanje :) ali jako volim muziku. i voleo bih da naucim da sviram nesto. naprimer gitaru (zato sto cu najverovatnije dobiti jednu od druga (malo je starija) pa mi treba savet kako je najbolje nauciti sviranje na gitari. pritom zeli mda naznacim da nikako ne zelim da naucim narodnu muz (tzv.).
molim te da mi odgovoris a ja cu potraziti odgovor na tvoje pitanje. :wink:

Kako najbolje nauciti sviranje na gitari? Ima kod nas da se kupi nekoliko knjizica sa osnovnim akordima... Kupi to i krljaj brate dok ti ne utrnu prsti. :lol: :lol: :lol:
 
ma vise sam propala muzicarka :) al greota za klavir kako cu da ga nosim u miraz
ne znam za gitaru pogledaj ovde na forumu ili da pitam nekog..sve to terba da se nazalost vezba to je tuzna istina
je l hoces akorde ili bas bas da sviras? za akorde je mozda dosta takva neka knjizica ali nisam gitarista..a ako oces stvarno da ucis ako bas nisi samouk tip verovanto casovi...pogledaj po netu ima sigurno online skolica neka
 
ima stimera koliko hoces po bgd-u...cena je bila 100 dm, sad nemam pojma koliko je...
hoces da ti nadjem nekog?

mog bivseg stimera ti ne bih preporucila jer je bezobrazno skup....
i rado bih ti pomogla ali nikad u zivotu nisam uspela da zavrnem zicu....tesko ko...uzas... :twisted:

jel to pianino ili polukoncertni? hoces da ga prodajes mozda? koja je marka?
 
jagodica:
ma vise sam propala muzicarka :) al greota za klavir kako cu da ga nosim u miraz
ne znam za gitaru pogledaj ovde na forumu ili da pitam nekog..sve to terba da se nazalost vezba to je tuzna istina
je l hoces akorde ili bas bas da sviras? za akorde je mozda dosta takva neka knjizica ali nisam gitarista..a ako oces stvarno da ucis ako bas nisi samouk tip verovanto casovi...pogledaj po netu ima sigurno online skolica neka

moj klavit je totalno rastimovan, znas kakav mu je zvuk, a ja na njemu ucim da pevam... :wink:
a stimovanje je tolko skupo da ti je bolje da kupis novi :lol:
 
anakin:
ima stimera koliko hoces po bgd-u...cena je bila 100 dm, sad nemam pojma koliko je...
hoces da ti nadjem nekog?

mog bivseg stimera ti ne bih preporucila jer je bezobrazno skup....
i rado bih ti pomogla ali nikad u zivotu nisam uspela da zavrnem zicu....tesko ko...uzas... :twisted:

jel to pianino ili polukoncertni? hoces da ga prodajes mozda? koja je marka?

pa..ako imas telefon nekog koga znas da je OK hocu :I mada mozda cu ipak na skuplju varijantu
ali izgleda da su moljci otisli
august forster pijanino, ti kupujes ili si 'veza' nekom?
koliko bi se uopste dobilo za jedan 'polovan' polukoncertni ili pijanino?
necu da ga prodam, gde cu da redjam knjige :I
da li se razumes u klavijature, i koji je minimum za kafane?
 
pa zavisi u kom je stanju...kakav je..to mora da se pogleda...zavisi od puno stvari (mehanika, stanje cekica, pa zvuk...)
ako valjda, kupila bih sebi...
ajde da iskopam telefon stimera pa na PP...
inace, on prodaje i klavijature...
nemam pojma koji je minimum za kafane... :lol:
 

Back
Top