Kada ce Srbija priznati Kosovo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xheki

Domaćin
Poruka
3.138
Sta god ovde poneki pojedinci pisali ja ipak mislim da je vise onih koji bi radije priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu i otarasili se jednog problema a sto vise vreme bude prolazilo sve ce vise biti takvih.Jer kosovo u sastavu drzave srbije je samo 2 miliona nezadovoljnih ljudi koji toj drzavi mogu samo praviti probleme i ometati njen normalan razvoj.
 
Sta god ovde poneki pojedinci pisali ja ipak mislim da je vise onih koji bi radije priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu i otarasili se jednog problema a sto vise vreme bude prolazilo sve ce vise biti takvih.Jer kosovo u sastavu drzave srbije je samo 2 miliona nezadovoljnih ljudi koji toj drzavi mogu samo praviti probleme i ometati njen normalan razvoj.

Šiptarčino marš bre, u Albaniju pa tamo propovedaj svoj KURAN.:metla:
 
Sta god ovde poneki pojedinci pisali ja ipak mislim da je vise onih koji bi radije priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu i otarasili se jednog problema a sto vise vreme bude prolazilo sve ce vise biti takvih.Jer kosovo u sastavu drzave srbije je samo 2 miliona nezadovoljnih ljudi koji toj drzavi mogu samo praviti probleme i ometati njen normalan razvoj.

Ako Amerika prizna Republiku Srpsku, ja cu biti za to da Srbja prizna Kosovo. :evil: :worth:
 
Sta god ovde poneki pojedinci pisali ja ipak mislim da je vise onih koji bi radije priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu i otarasili se jednog problema a sto vise vreme bude prolazilo sve ce vise biti takvih.Jer kosovo u sastavu drzave srbije je samo 2 miliona nezadovoljnih ljudi koji toj drzavi mogu samo praviti probleme i ometati njen normalan razvoj.

Malo si poranio sa ovakvom temom.
 
Sta god ovde poneki pojedinci pisali ja ipak mislim da je vise onih koji bi radije priznali Kosovo kao nezavisnu drzavu i otarasili se jednog problema a sto vise vreme bude prolazilo sve ce vise biti takvih.Jer kosovo u sastavu drzave srbije je samo 2 miliona nezadovoljnih ljudi koji toj drzavi mogu samo praviti probleme i ometati njen normalan razvoj.

Што ниси ставио анкету па да видиш...

А ко каже да ми хоћемо Космет са 2 милиона илегално усељених криминалаца и терориста?
 
okej, i da Kosovo nekim chudom postane deo Srbije (ali istinski), shta biste radili sa dva miliona stanovnika najmladje evropske nacije - kosovskim Albanacima!

Evo kod mene u Shumadiji su prazna sela, svi negde pobegli po gradovima/stranim zemljama, kuce puste - treba to neko naseliti, jerbo klima je blagorodna, lepa priroda, nigde bolja!
Eto prilike da privuchemo stanovnishtvo iz siromashnih krajeva nashe Srbije tj negde iz nekih metohijskih zabiti, sela, planina...bash bi bilo ljepo da ti ljudi malo obnove nashe krajeve - da napune nashe seoske shkole - gde sada u prvi razred ide po jedan djak ----ovako sa nashim gradjanima albanske nacionalne manjine, to malo srpche bi dobilo gooooooomilu drugara sa kojima bi mogao da se bezbrizno igra!


Eto moj mali doprinos kako integrisati Kosmet u teritoriju Srbije jopet...Shta kazete patriJote?
 
okej, i da Kosovo nekim chudom postane deo Srbije (ali istinski), shta biste radili sa dva miliona stanovnika najmladje evropske nacije - Kosovskih Albanaca!

Evo kod mene u Shumadiji su prazna sela, svi negde pobegli po gradovima/stranim zemljama, kuce puste - treba to neko naseliti, jerbo klima je blagorodna, lepa priroda, nigde bolja!
Eto prilike da privuchemo stanovnishtvo iz siromashnih krajeva nashe Srbije tj negde iz nekih metohijskih zabiti, sela, planina...bash bi bilo ljepo da ti ljudi malo obnove nashe krajeve - da napune nashe seoske shkole - gde sada u prvi razred ide po jedan djak ----ovako sa nashim gradjanima albanske nacionalne manjine, to malo srpche bi dobilo gooooooomilu drugara sa kojima bi mogao da se bezbrizno igra!


Eto moj mali doprinos kako integrisati Kosmet u teritoriju Srbije jopet...Shta kazete patriJote?

Silom serbizovati tih 2 miliona, eto shta.
 
okej, i da Kosovo nekim chudom postane deo Srbije (ali istinski), shta biste radili sa dva miliona stanovnika najmladje evropske nacije - kosovskim Albanacima!

Evo kod mene u Shumadiji su prazna sela, svi negde pobegli po gradovima/stranim zemljama, kuce puste - treba to neko naseliti, jerbo klima je blagorodna, lepa priroda, nigde bolja!
Eto prilike da privuchemo stanovnishtvo iz siromashnih krajeva nashe Srbije tj negde iz nekih metohijskih zabiti, sela, planina...bash bi bilo ljepo da ti ljudi malo obnove nashe krajeve - da napune nashe seoske shkole - gde sada u prvi razred ide po jedan djak ----ovako sa nashim gradjanima albanske nacionalne manjine, to malo srpche bi dobilo gooooooomilu drugara sa kojima bi mogao da se bezbrizno igra!


Eto moj mali doprinos kako integrisati Kosmet u teritoriju Srbije jopet...Shta kazete patriJote?

То је зато што сви верују у идилу Београда и већих градова... Свако би да седи у фотељи у Београду, као да је то нешто боље и узвишеније од сеоског живота.
 
dok vi gledate blesavljenja po netu i razorazne slikice, ti mladi gledaju dvdove sa otsecanjima glava i svega i svacega zarobljenim uglavnom pravoslavcima i ponekom ameru, kao i o borbama i uspesima muhadzedina tipa unistenje tenka, ili snimak bombe kraj puta kako unistava amer dzip ili kamijon, ili rusku kolonu u planini u zasedi sa pokoljem koji sledi
 
okej, i da Kosovo nekim chudom postane deo Srbije (ali istinski), shta biste radili sa dva miliona stanovnika najmladje evropske nacije - kosovskim Albanacima!

Evo kod mene u Shumadiji su prazna sela, svi negde pobegli po gradovima/stranim zemljama, kuce puste - treba to neko naseliti, jerbo klima je blagorodna, lepa priroda, nigde bolja!
Eto prilike da privuchemo stanovnishtvo iz siromashnih krajeva nashe Srbije tj negde iz nekih metohijskih zabiti, sela, planina...bash bi bilo ljepo da ti ljudi malo obnove nashe krajeve - da napune nashe seoske shkole - gde sada u prvi razred ide po jedan djak ----ovako sa nashim gradjanima albanske nacionalne manjine, to malo srpche bi dobilo gooooooomilu drugara sa kojima bi mogao da se bezbrizno igra!


Eto moj mali doprinos kako integrisati Kosmet u teritoriju Srbije jopet...Shta kazete patriJote?

Ako te nađe Tači sigurno će ti dati jedno milionče:dash:Pa ti smanjuješ teritoriju Srbije a krpiš rupe po selima:dash:Bolje bi bilo da vam ditribucija vrši restrikciju struje uveče pa da vidiš kako se uvećava stanovništvo po selima bre:bye:
 
+Zar je vazno koliko ljudi gde zivi . Ako samo pogledas okolo , videces da nije . daklem Hrvatskoj su zivali Srbi u velikom Broju , do 2 sv. rata , pa su se posle rata sveli na 12 % ., a pose poslednjih ratova , su se sveli na 3 % . I za to nisu kaznjeni, nego su , potpuno suprotno , nagradjeni . . dakle brojno stanje se moze ne kaznjeno promeniti , u koliko se pronadju sponzori , i obezbedi podrska .
U Republici Srpskoj , zivi dva miliona nezadiovoljnih srba , koji hoce da se odvoje od Federacije i pripoje Srbiji , pa ne moze . Ne daju , isti oni koji su dali da se u Hrvaskoj odigra , sve sto se odigralo unazad od 41 , do danas .
to sto sad Siprtara , ima 2 miliona dole , ne znaci da ce tako uvek biti . Mislim da je vreme da Srbi pocnu da uce od drugih , kako se ovi problemi resavaju .
S druge strane , verujem da bi nasa vlada , priznala Kosovo ovog casa , ali mi se cine da se boje .
 
То је зато што сви верују у идилу Београда и већих градова... Свако би да седи у фотељи у Београду, као да је то нешто боље и узвишеније од сеоског живота.

naravno je da je bolje da sedish u Beogradu i da nishta ne radish a da primash pare, nego da rmbachish po selu od jutra do sutra za nishta!
Dok je Beograd vodio Srbiju u ratove, i propast - nismo imali drugog izbora-----e da je selo srpsko ko slovenachko, ....druga bi pesma bila, i niko ne bi ishao u Sivograd da se gushi u saobracajnoj guzvi i skapava u vozilima GSP
 
Ako te nađe Tači sigurno će ti dati jedno milionče:dash:Pa ti smanjuješ teritoriju Srbije a krpiš rupe po selima:dash:Bolje bi bilo da vam ditribucija vrši restrikciju struje uveče pa da vidiš kako se uvećava stanovništvo po selima bre:bye:
prvo, ja samo razmisljam shta bi bilo kad bi bilo! Shta bi bilo kada bi se Kosovo vratilo u okrilje Srbije, i kad bi 2 miliona Albaneza sa tendencijom rasta, dobilo pravo da glasa za srpski parlament. pa vec bi bilo dovoljno da drugi sluzbeni jezik bude albanski, a sa nashe skupshtinske govornice gledali bi Vjericu Radetu kako proklinje decu Flore Brovine...koja bi istovremeno neshto psovala na shiptarskom....

drugo...struja beshe nestajala, bile i restrikcije 90-ih, ali natalitete ne skochi...hebiga! Vec svi pobegoshe u Nemachku, Frnacusku...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top