Zene su pametne zbog ovog

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Skontao sam zasto zene trose previse novca.

Upravo zato sto su pametne i uzivaju u zivotu i ne robuju nicemu. Svaka zena koja ima 60 pari cipela je pametna. I tako sam i ja uzeo tu taktiku i vise ne stedim, nego se castim na svim mogucim poljima i mogu vam reci da mi je skroz kul.

Sutra kad se budem ozenio sve pare iz kucnog budzeta cu trositi na auto. Sto vise novaca budem imao toliko cu auta imati. BMW ce biti sigurno kraj mene.

A zeni cu prodavati cipele koje je kupila, jer ionako ih jednom obuce pa mogu proci pod nove, a i od silnog broja nikad nece znati da sam ih prodao.

Da li vi sebe castite i na koji nacin svaki dan?
 
Skontao sam zasto zene trose previse novca.

Upravo zato sto su pametne i uzivaju u zivotu i ne robuju nicemu. Svaka zena koja ima 60 pari cipela je pametna. I tako sam i ja uzeo tu taktiku i vise ne stedim, nego se castim na svim mogucim poljima i mogu vam reci da mi je skroz kul.

Sutra kad se budem ozenio sve pare iz kucnog budzeta cu trositi na auto. Sto vise novaca budem imao toliko cu auta imati. BMW ce biti sigurno kraj mene.

A zeni cu prodavati cipele koje je kupila, jer ionako ih jednom obuce pa mogu proci pod nove, a i od silnog broja nikad nece znati da sam ih prodao.

Da li vi sebe castite i na koji nacin svaki dan?

Casicom konjaka se castim svaki dan...........
 
Skontao sam zasto zene trose previse novca.

Upravo zato sto su pametne i uzivaju u zivotu i ne robuju nicemu. Svaka zena koja ima 60 pari cipela je pametna. I tako sam i ja uzeo tu taktiku i vise ne stedim, nego se castim na svim mogucim poljima i mogu vam reci da mi je skroz kul.

Sutra kad se budem ozenio sve pare iz kucnog budzeta cu trositi na auto. Sto vise novaca budem imao toliko cu auta imati. BMW ce biti sigurno kraj mene.

A zeni cu prodavati cipele koje je kupila, jer ionako ih jednom obuce pa mogu proci pod nove, a i od silnog broja nikad nece znati da sam ih prodao.

Da li vi sebe castite i na koji nacin svaki dan?
A sta ako imam malo vise?:whistling::aha:
 
:heart:
:eek: Ди то држиш, сестро слатка?

Ах, волела бих да ме куповина испуњава. Било би то тако лако...
Ја сам много захтевнија жена. :mrgreen:

E, sestro, bih u off-u , al se ukljucih da ti odgovorim..PO kutijama po sobama, ne pitaj me nista.. Jedva cekam da imam svoj stan sa cipelarnikom za moje bebe:rtfm::heart:
 

Back
Top