kompjuter mi se gasi tek iz 2. puta?!

Nina78

Početnik
Poruka
49
ne znam sta se desilo ali komp mogu da ugasim tek iz drugog puta.imam notebook,odem na start,shut down,i nista,tek iz drugog puta mi se gasi!!!!1 :cry:
ne znam kako to da sredim a ne znam ni u cemu je problem.i vec danima konstantno mi se cuje da li je ventilator ili sta je to,ja stvarno ne znam,hardisk,pre ,nekad se culo-radilo a sad stalno?sta je to i kako to sredim?uzas,stalno imam tako glupe probleme a ne razumem se u komp uopste.a nemam ni puno vremena da ulazim dublje u informatiku!
pomozite,ovde tako pametnih!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
 
Sto se tice hardverskog dela tu ti ne mogu pomoci, jer bez dobrog majstora i par stotina eura nista :lol: Ali, to na gasenje komp. lici mi na neki Worm koji se ustalio u sistem registru. Startuj neki dobar antivirus program Norton, Kaspersky i pregledaj komp a ako ne onda ce biti da je greska u Operativnom sistemu ili tako nesto
toliko zakljucujem iz tvojih informaciaj...
 
Nina78:
ne znam sta se desilo ali komp mogu da ugasim tek iz drugog puta.imam notebook,odem na start,shut down,i nista,tek iz drugog puta mi se gasi!!!!1 :cry:
ne znam kako to da sredim a ne znam ni u cemu je problem.i vec danima konstantno mi se cuje da li je ventilator ili sta je to,ja stvarno ne znam,hardisk,pre ,nekad se culo-radilo a sad stalno?sta je to i kako to sredim?uzas,stalno imam tako glupe probleme a ne razumem se u komp uopste.a nemam ni puno vremena da ulazim dublje u informatiku!
pomozite,ovde tako pametnih!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
Nina,da li se to desava samo kada koristis internet?
Ako je to onda prvo izadji iz MSN-a,bez obzira sto si se diskonektovala idi na MSN i izaberi opciju exit.I neces imati vise problema.
 
Pazi meni komp sluzi samo za internet,imam kablovski internet i znaci cim upalim kompjuter ja sam na internetu.Probala sam tako vec da se diskonektijem i sa MNS,ICQ-ua YAHOO-a,sve ja to zatvorim(ugasim ali nista opet isto),nece da se ugasi iz prvog puta,niti restartuje,mogu samo da ga suspendujem iz prvog puta.Ne znam,a i hardisk mi non stop radi,vec sam postavila pitanje ovde na odeljku za hardver.
 

Back
Top