ima li ovome leka ?

didy_yu

Aktivan član
Poruka
1.792
Nije da ja sad imam neki veliki problem koji hocu u poverenju da vam saopstim ,moja okolina ,rodjaci i prijatelji smatraju da je to jednostavno deo moje licnosti ,ali mene sve to pocinje polako da nervira.O cemu se radi?JA STALNO MORAM DA BUDEM U NEKOG ZALJUBLJENA!Zaljubim se ,budem neko vreme sa njim ,cim osetim da se "hladim" trazim novu "zrtvu" i tako u krug.Jedino pravilo koje sam uspela da uocim je da onaj sledeci obavezno bude totalna suprotnost prethodnom.Divno je biti zaljubljen,neverovatno i euforicno stanje ,ali ja hocu da se uozbiljim !Citam ovde na forumu razne price ,ima i zena koje su pronasle ljubav svoh zivota i super im je ,ali ja ne kapiram kako bre ?!Pa ja cim provedem nekoliko meseci sa nekim vec mi je smrtno dosadno sa njim i ja jednostavno moram da idem dalje.Pa zamislite koliko je zanimljivih muskaraca na ovom svetu a ja da se zarobim samo sa jednim !Ne ide :D Salu na stranu ,hocu da se promenim i da naucim da volim nekog ,ali kako?Ja nikada nisam nekog VOLELA a kad se ja nekom ne dopadnem ,patim dva dana i idem dalje .Da ne pomislite da sam neka "prozdiracica muskaraca" ili tome sl.,sa vecinom mojih bivsih sam i dalje u kontaktu.Nisam od te vrste ljudi koje iskoriste nekog i odu.JA SAMO HOCU NEKOG DA VOLIM ,ne na nekoliko meseci vec za ceo zivot.Kako da to uradim i kako da se konacno smirim ?Imam 29 godina,nisam mlada i neizivljena ,ali sam vetropirasta :) Hajd sad da vas cujem
 
Da li je tebe nekad neki muskarac povredio? Mislim na sledece: da li si nekad bila u vezi sa nekim ko je tebe ostavio, ko je povredio tvoja osecanja, pa makar to bila ona zaljubljenicka?
Ja sam bila ama bas ista kao ti, dok se nije pojavio jedan koji me je pokopao 15m pod zemlju. PRVI koji me je ostavio, koji je uspeo i ono malo emocija u meni da povredi, unisti, ubije u pojam. E tad sam pocela da se menjam. To ne mogu i ne znam kako da ti objasnim, ali sledeci put sam nekako drugaciji stav i prilaz imala i prema toj nekoj osobi i prema celoj nasoj vezi. Mozda mi je eto bio potreban taj udarac, da postanem svesna da i mene neko moze ostaviti i svesna toga koliko to boli, a sve me to nacinilo drugom osobom. Zato te i pitam jesi li ti ikad bila povredjena?
 
Mislim da to sto si ostala sa bivdima u vezi sluzi vise kao izgovor. To ne znaci da nisi "prozdiracica".
Mislim da ti posle nekoliko meseci postajes dosadna a ne on.
Mislim da ti treba neko ko ce da te oduva.

mislim.
 
pa naravno da ima. potrebno je :
prestati sa foliranjem
prihvatiti da su te mangupi samo tako trosili
ne biti tako svakodnevna
platiti stojicki dugove iz proslosti
i vrlo vazno
ZNATI KO SI I STA SI
dokle bre vise te folirancije??kao hocete da vas muskarci postuju i cene, da budete princeze, mazene i pazene, da imate slobodu da se ponaasate kao drolje ako vas decko ne vidi, da vas svekrva voli, da ste najlepse i najpametnije, zelite da momci od najbolje drugarice na vas misle dok drkaju itd.
pa mora da se odrasta. 30 god u dupetu a nista u glavi
u tom smislu
 
Ja sam bila ama bas ista kao ti, dok se nije pojavio jedan koji me je pokopao 15m pod zemlju. PRVI koji me je ostavio, koji je uspeo i ono malo emocija u meni da povredi, unisti, ubije u pojam. E tad sam pocela da se menjam. To ne mogu i ne znam kako da ti objasnim, ali sledeci put sam nekako drugaciji stav i prilaz imala i prema toj nekoj osobi i prema celoj nasoj vezi. Mozda mi je eto bio potreban taj udarac, da postanem svesna da i mene neko moze ostaviti i svesna toga koliko to boli, a sve me to nacinilo drugom osobom.
plitko plitko
potebno je duboko oranje
 
Anonymous:
pa naravno da ima. potrebno je :
prestati sa foliranjem
prihvatiti da su te mangupi samo tako trosili
ne biti tako svakodnevna
platiti stojicki dugove iz proslosti
i vrlo vazno
ZNATI KO SI I STA SI
dokle bre vise te folirancije??kao hocete da vas muskarci postuju i cene, da budete princeze, mazene i pazene, da imate slobodu da se ponaasate kao drolje ako vas decko ne vidi, da vas svekrva voli, da ste najlepse i najpametnije, zelite da momci od najbolje drugarice na vas misle dok drkaju itd.
pa mora da se odrasta. 30 god u dupetu a nista u glavi
u tom smislu[/quote A STA FALI TOME ? TI MOZDA ZELIS DA TE MALTRETIRAJU,MRZE,DA SI GLUP I RUZAN ? IMA NAS RAZNIH ......STVARNO
 
No Nick:
Da li je tebe nekad neki muskarac povredio? Mislim na sledece: da li si nekad bila u vezi sa nekim ko je tebe ostavio, ko je povredio tvoja osecanja, pa makar to bila ona zaljubljenicka?
Ja sam bila ama bas ista kao ti, dok se nije pojavio jedan koji me je pokopao 15m pod zemlju. PRVI koji me je ostavio, koji je uspeo i ono malo emocija u meni da povredi, unisti, ubije u pojam. E tad sam pocela da se menjam. To ne mogu i ne znam kako da ti objasnim, ali sledeci put sam nekako drugaciji stav i prilaz imala i prema toj nekoj osobi i prema celoj nasoj vezi. Mozda mi je eto bio potreban taj udarac, da postanem svesna da i mene neko moze ostaviti i svesna toga koliko to boli, a sve me to nacinilo drugom osobom. Zato te i pitam jesi li ti ikad bila povredjena?
Ma naravno da su me ostavljali .Nisam uvek i samo ja ostavljala .Zadnji koji me je ostavio rekao mi je nesto u fazonu"sta mislis ,da mozes da ulazis i izlazis iz mog zivota kad ti padne na pamet ? E ,sad je dosta!"Okrenuo se i otisao .To je udarac za moju sujetu ,ali moja osecanja nije povredioBilo mi je tesko celih sat vremena ,dok nije stigla poruka od nekog drugog .Zao mi je sto sam takvim svojim ponasanjem udaljila od sebe neke zaista sjajne i kvalitetne muskarce .Ali,uvek ima novih ,jos sjajnijih i jos zanimljivijih.To ja otprilike mislim kad sam u nekom ocaju.Gde je tome kraj ?
 
Eto klasike opet. Cim zensko menja ona je drolja, a muskarac je dasa.
Ma sestro slatka, samo ti menjaj, zezaj se! Ni jedan do sada nije bio pravi. Bas te briga, ne ocajavaj. Pojavice se i mister right i tada ces se promeniti. A dotle nemoj da lupas mnogo glavu nego samo furaj svoj fazon, vazno da je tebi lepo. :D
 
alex cool:
Mislim da to sto si ostala sa bivdima u vezi sluzi vise kao izgovor. To ne znaci da nisi "prozdiracica".
Mislim da ti posle nekoliko meseci postajes dosadna a ne on.
Mislim da ti treba neko ko ce da te oduva.

mislim.
Bre ne kapiram.
ne izgledam lose, nisam glup a nemam nikoga.
buhahaaaaa.......
Nemoj da places ,dodji i oduvaj me majke ti .Mozda cemo oboje da imamo koristi od toga .Bas da vidim kako ces to da izvedes :roll:
 
E stvarno mi neki pojednici na forumu nisu jasni!
Pa zar vi ljudi imate neke teske komplekse, frustracije pa ste nasli tu da se izivljavate na drugima koji izlazu svoje probleme?????
Zasto osudjujete didy toliko????
Devojka je svesna svog problema i to uopste nije mali problem, a vi se uhvatili pljuvanja ko pijan plota!
Sta vas bre briga ko kakav zivot vodi! Ako hocete da pomognete, onda dajte neki savet, od vasih prostih i nekulturnih postova nikom koristi.
Zasto postoji ovaj forum? Da bi se ljudi svadjali???
Zaista vas ne razumem!
 
littlefoot:
Eto klasike opet. Cim zensko menja ona je drolja, a muskarac je dasa.
Ma sestro slatka, samo ti menjaj, zezaj se! Ni jedan do sada nije bio pravi. Bas te briga, ne ocajavaj. Pojavice se i mister right i tada ces se promeniti. A dotle nemoj da lupas mnogo glavu nego samo furaj svoj fazon, vazno da je tebi lepo. :D
Je l' su tu naglasava "nemoj da lupas mnogo glavu"...? :lol:
 
Zaljubljenost je lepa stvar, period fasinacije predivan, ali posle toga dolazi prava, zrela ljubav. Kad se voli. Ako se stalno zadrzavas na prvoj fazi, fakat nesto ne valja. Iako neki trce za zadovoljstvima uz devizu "menjaj, sta te briga!" na kraju ostaje gorak ukus u ustima. Zasto da budes stalno na pocetku necega sto te kasnije ne zadovoljava. Sta zaista zelis u vezi, zasto je sledeci suprotnost prethodnog, sta ti je zasmetalo u prvom pa drugi treba da bude "protivotrov"... Nije vazno koliko je bilo tih mladica nego zasto stalno ponavljas isti model ponasanja. Mozda je najbolje da porazgovaras sa psihologom.

Ovo vazi i za muskarce. Ako nisu u stanju da izgrade pravu vezu (znaci; ljubav, poverenje, pomaganje u dobru i zlu itd.) nego menjaju devojke, nisu "dase" nego ljudi sa ozbiljnim problemom. Nema tu mesta nekim stereotipima , kao on moze, a ona je "drolja".

Ako je neko veoma mlad onda verovatno ni sam jos ne zna sta moze da da drugoj osobi i sta od nje ocekuje. Tada je lupanje recki samo po sebi zanimljivo.
 
Anonymous:
littlefoot:
Eto klasike opet. Cim zensko menja ona je drolja, a muskarac je dasa.
Ma sestro slatka, samo ti menjaj, zezaj se! Ni jedan do sada nije bio pravi. Bas te briga, ne ocajavaj. Pojavice se i mister right i tada ces se promeniti. A dotle nemoj da lupas mnogo glavu nego samo furaj svoj fazon, vazno da je tebi lepo. :D
Je l' su tu naglasava "nemoj da lupas mnogo glavu"...? :lol:

Bice tako dok se ne smoris, mozda imas mnogo energije i optimizma, ali niko nema besjrajno mnogo....meni je npr. besmisleno da trosim vreme na nekoga za koga znaam da je shema, ili kratka veza. Jednostavno sam ljubomorna na svoje vreme, i na svoju licnost koja moze ipak da izadje povredjena iz takvih poznanstava...bar sam sad u toj fazi. Svega imam samo nemam vremena na bacanje na pogresne i privremene ljude. Mozda bezis od necega? Ali ono sto je sasvim sigurno je to da ti podsvesno odradjujes za sebe neki posao....TI znas zasto to radis i TI znas dokle.....
 
Anonymous:
Anonymous:
pa naravno da ima. potrebno je :
prestati sa foliranjem
....
dokle bre vise te folirancije??kao hocete da vas muskarci postuju i cene, da budete princeze, mazene i pazene, da imate slobodu da se ponaasate kao drolje ako vas decko ne vidi, da vas svekrva voli, da ste najlepse i najpametnije, zelite da momci od najbolje drugarice na vas misle dok drkaju itd.
pa mora da se odrasta. 30 god u dupetu a nista u glavi
u tom smislu
[/quote A STA FALI TOME ? TI MOZDA ZELIS DA TE MALTRETIRAJU,MRZE,DA SI GLUP I RUZAN ? IMA NAS RAZNIH ......STVARNO

ok, ok, vidim da sam bio prebrz, evo sad cu da pisem laaaagaaaaanooo da bi mogla da me sledis. ne, zekim se, priznajem bio sam previse grub, a i ti me nisi razumela. sta sam hteo da kazem je sledece:
nemoze oce kaki, nece kaki. jer, ili ste razvratne i karate sve sto vam dodje pod vevericu, ili ste smerne i skrene sa puno privatnosti i balansa. jer, za mene su zene "ta divn astvorenja". skoro andjeoskog karaktera. zato kad vidim sta sve valjate ovde i kako imate puna usta dodje mi da uuuuurlam.
naravno da je normalno da svako zeli da bude mazen, pazen, voljen, mislim potpuni program. ali onda se okrenite sopstvenom decku, a ne decku od najbolje ortakinje, ne ponasajte se tako da cete kasnije da zazalite zbog toga, budite u stanju da se necega i odreknete i nesto propustite. pa nemora svako g* da se proba da bi se ustanovilo da nije to to. ali ukoliko zelite nesto suprotno, samo napred, koljite sve sto mozete, udarajte recke, samo racunajte sa time da necete imati respekta kod muskaraca, budite spremne da nosite svoje breme i da ste roba za trosenje. ..pa u ovom slucaju i vi trosite muskarce, to se zove jednakost.
svako kroji svoju sudbinu i niko, veruj mi niko nije nezasluzeno prozvan.
ovo sto se ovde valja, mislim od strane muskaraca, samo je bullshit. foliranje i kompleksi. znam da je i sa zenske strane puno provokacija, nekima je to terapiranje, znas ono "navlacenje maske i zamena uloga".
nisam hteo nikoga da uvredim ili nedaj boze povredim, ali mi je stvarno dosta onog: "ko ocemu q*a o postenju".
nadam se da ces procitati post
 
quote="Anonymous"]
Anonymous:
Anonymous:
pa naravno da ima. potrebno je :
prestati sa foliranjem
....
dokle bre vise te folirancije??kao hocete da vas muskarci postuju i cene, da budete princeze, mazene i pazene, da imate slobodu da se ponaasate kao drolje ako vas decko ne vidi, da vas svekrva voli, da ste najlepse i najpametnije, zelite da momci od najbolje drugarice na vas misle dok drkaju itd.
pa mora da se odrasta. 30 god u dupetu a nista u glavi
u tom smislu
[/quote A STA FALI TOME ? TI MOZDA ZELIS DA TE MALTRETIRAJU,MRZE,DA SI GLUP I RUZAN ? IMA NAS RAZNIH ......STVARNO

ok, ok, vidim da sam bio prebrz, evo sad cu da pisem laaaagaaaaanooo da bi mogla da me sledis. ne, zekim se, priznajem bio sam previse grub, a i ti me nisi razumela. sta sam hteo da kazem je sledece:
nemoze oce kaki, nece kaki. jer, ili ste razvratne i karate sve sto vam dodje pod vevericu, ili ste smerne i skrene sa puno privatnosti i balansa. jer, za mene su zene "ta divn astvorenja". skoro andjeoskog karaktera. zato kad vidim sta sve valjate ovde i kako imate puna usta dodje mi da uuuuurlam.
naravno da je normalno da svako zeli da bude mazen, pazen, voljen, mislim potpuni program. ali onda se okrenite sopstvenom decku, a ne decku od najbolje ortakinje, ne ponasajte se tako da cete kasnije da zazalite zbog toga, budite u stanju da se necega i odreknete i nesto propustite. pa nemora svako g* da se proba da bi se ustanovilo da nije to to. ali ukoliko zelite nesto suprotno, samo napred, koljite sve sto mozete, udarajte recke, samo racunajte sa time da necete imati respekta kod muskaraca, budite spremne da nosite svoje breme i da ste roba za trosenje. ..pa u ovom slucaju i vi trosite muskarce, to se zove jednakost.
svako kroji svoju sudbinu i niko, veruj mi niko nije nezasluzeno prozvan.
ovo sto se ovde valja, mislim od strane muskaraca, samo je *. foliranje i kompleksi. znam da je i sa zenske strane puno provokacija, nekima je to terapiranje, znas ono "navlacenje maske i zamena uloga".
nisam hteo nikoga da uvredim ili nedaj boze povredim, ali mi je stvarno dosta onog: "ko ocemu q*a o postenju".
nadam se da ces procitati post



Ako pazljivo procitas moj problem opisan na pocetnoj stranici primetices da ja NIGDE,ali bas nigde ne pominjem sex.Nisam ga slucajno izostavila!Moj problem nije sto ja spavam sa svima redom ,pa su mi oni dosadni ili losi ljubavnici.Uopste ne kapiram zasto je vecina vas pomislila prvo na sex?Lepo sam rekla i objasnila sta mene muci ,treba li opet da ponavljam ?A zaljubljena mogu da budem i u osobu koju nikada u zivotu nisam videla,mogu da se zaljubim preko poruka ,tel.razgovora ,ako pronadjem nesto meni zanimljivo u toj osobi.Mogu da se zaljubim i u tebe ,samo si malo opor za moj ukus :wink: Ja samo zelim da prestyanem da se zaljubljujem i da konacno nekog pocnem da volim!
 
oooooo..lakopo, lakopo. ko govori o sex-u? pa nisam na to ni mislio. sustina cele price je u tome da moras da znas sta hoces. ili bar sta neces. tek tada mozes da ides dalje. vernost ili nevernost, da budem precizniji se ne ogranicava samo na skakanje po nekome, ili necemu;-)) ostavimo deljanje po strani, promasicemo temu ponovo.
ne razumem sta je lose u tome biti zaljubljen? pa to je ono sasvim ok! jer, ako zelis nekoga da volis moras prvo da budes zaljubljena u viziranu divljac. to je samo pocetak, ali samo to nije dovoljno. zavoleti i voleti nekoga je proces, to treba da se odradi.
da skratim peglanje, ja iskreno mislim da je tvoj problem sto ti mislis da si zaljubljena (sve se odvija u tvojoj glavi), onda mislis da ti je dosadno i trazis hleba preko pogace. sta me je zacudilo u tvom postu si napisala otprilike "i mene su ostavljali, ali sam ja samo patila dok nije stigla poruka od drugoga, tj sat vremena". pa koga si onda folirala? sebe, njega ili ceo cirkus? imam utisak da samu sebe zavaravas. nemoj da budes staticna, ucini nesto za sebe. imam utisak da si cekalica i da ocekujes da se dogodi cudo, a ne zelis ni ribicom da mrdnes da bi tome doprinela. pa sine to nije jednosmerna ulica.
a sto se tice zaljubljijvanja u mene, mojne, nije da sam opor nego sam smatram prilicno izdrkan po tom pitanju. imam visoke kriterijume i prohteve. pa vidis i sama. bolje me pusti u p*ku mat.
uhhhhhh j*bte udavih gnjurca. necu da izigravam vise savetu. ovime svecano obecavam ubuduce nece biti ovakvih postova od mene.!!!!!!!!!!!!! ako lazem neka me odmah pregazi tramvaj.
stvarno ti od sveg sraca zelim da pocnes da volis nekoga. pa pocni onda i to odma.
p.s. mislim to nije razlog da povremeno ne skratis nesto, samo :::::::pamet u glavu i dupe uza zid
 
didy_yu:
Nije da ja sad imam neki veliki problem koji hocu u poverenju da vam saopstim ,moja okolina ,rodjaci i prijatelji smatraju da je to jednostavno deo moje licnosti ,ali mene sve to pocinje polako da nervira.O cemu se radi?JA STALNO MORAM DA BUDEM U NEKOG ZALJUBLJENA!Zaljubim se ,budem neko vreme sa njim ,cim osetim da se "hladim" trazim novu "zrtvu" i tako u krug.Jedino pravilo koje sam uspela da uocim je da onaj sledeci obavezno bude totalna suprotnost prethodnom.Divno je biti zaljubljen,neverovatno i euforicno stanje ,ali ja hocu da se uozbiljim !Citam ovde na forumu razne price ,ima i zena koje su pronasle ljubav svoh zivota i super im je ,ali ja ne kapiram kako bre ?!Pa ja cim provedem nekoliko meseci sa nekim vec mi je smrtno dosadno sa njim i ja jednostavno moram da idem dalje.Pa zamislite koliko je zanimljivih muskaraca na ovom svetu a ja da se zarobim samo sa jednim !Ne ide :D Salu na stranu ,hocu da se promenim i da naucim da volim nekog ,ali kako?Ja nikada nisam nekog VOLELA a kad se ja nekom ne dopadnem ,patim dva dana i idem dalje .Da ne pomislite da sam neka "prozdiracica muskaraca" ili tome sl.,sa vecinom mojih bivsih sam i dalje u kontaktu.Nisam od te vrste ljudi koje iskoriste nekog i odu.JA SAMO HOCU NEKOG DA VOLIM ,ne na nekoliko meseci vec za ceo zivot.Kako da to uradim i kako da se konacno smirim ?Imam 29 godina,nisam mlada i neizivljena ,ali sam vetropirasta :) Hajd sad da vas cujem
Nadjoh te. Ukratko , ovo me podseca na roman "Javna ptica" od Habjanovicke , mislim. Ako nisi procitala , onda probaj da ga pronadjes i procitas. Kasnije mozemo da razmenimo mislenja i zakljucke povodom knjige i tvog problema. S druge strane , ne mislim da je nesto tu neobicno. Nekoliko sagovornika su pomenuli prave stari. Stara ljubavna rana , neispunjenost sobom , strah od velike a time i bolne ljubavi i drugo. Mislim da mnogi sa dobrim predispozicijama (kad to kazem mislim na ljude prelepe spoljne konstitucije) prolaze kroz slicne stvari. Onda kada pronadju sebe u necem bitnijem , prestanu ili umanje dozivljaj. Za deset godina to ce ti biti samo prijatno secanje ali i gorak ukus u ustima , jer ti je prosla mladost , a tragovi su bledi i jako tanki. :wink: :!:
 
No Nick:
E stvarno mi neki pojednici na forumu nisu jasni!
Pa zar vi ljudi imate neke teske komplekse, frustracije pa ste nasli tu da se izivljavate na drugima koji izlazu svoje probleme?????
Zasto osudjujete didy toliko????
Devojka je svesna svog problema i to uopste nije mali problem, a vi se uhvatili pljuvanja ko pijan plota!
Sta vas bre briga ko kakav zivot vodi! Ako hocete da pomognete, onda dajte neki savet, od vasih prostih i nekulturnih postova nikom koristi.
Zasto postoji ovaj forum? Da bi se ljudi svadjali???
Zaista vas ne razumem!
Pa naravno da ne mozes da razumesh, no forum ce uvek biti pun vrlih moralista kojima je poenta dolaska na Krstaricu da zadovolje svoje nagone. Nakupe se ljudi svakakvih govana u 'real life' i gde to najbolje mogu da istresu ako ne ovde, anonimno - i to posebno kad se ljudi iskreno ispovede, kazu u cemu je problem... e takvi su lepak za njih..

Za postavljacicu topika - nemash pojma koliko me podsecas na mene kad sam bila mladja.. :) to shto se nisi 'uozbiljila' ranije, pa takve stvari ne mozes isprogramirati. Ljubav se desi ili se ne desi. A veruj mi ,prepoznaces je kad se pojavi ;) . Samo opusteno...
 
Ja bih bas volela da nisam toliko volela razne likove koji mi ni pocemu nisu dorasli. Ne valja kada volis, ne valja kada ne volis.
Prema njima treba se ponasati onako kako se oni ponasaju prema tebi. Pravilo reciprociteta.

p.s. - nije lose s vremena na vreme zastati, i ostaviti malo osecaja za sebe, a ne samo za druge...
 
Uh ...meni nekako najvise odgovara da cekam i da ne radim nista pa kad se desi-desi se .A sta ako se taj uopste ne pojavi ,pa posle bude "pitace te starost gde ti je prosla mladost"??A vec opasno kasni.....
 
didy_yu:
Uh ...meni nekako najvise odgovara da cekam i da ne radim nista pa kad se desi-desi se .A sta ako se taj uopste ne pojavi ,pa posle bude "pitace te starost gde ti je prosla mladost"??A vec opasno kasni.....

Mislim da treba da svedes racun....KOLIKO SI OD MUSKIH DOBILA, A KOLIKO IZGUBILA....

Koliko si dobila od zaljubljivanja, a koliko izgubila....

Koliko su te zeznuli, a koliko si ti njih zeznula....


Koliko si posle njih slabija, a koliko jaca....
 
Heee, ja sam bas razvratna, al ne karam sve sto mi dodje po vevericu - :) kakv naziv, jee :)-pa sam, onda, kako bese...da, smerna i sa puno privatnosti, i bilansa,da....jbt., bre, didy treba da odraste prvo, i sazri, a mozda joj jos nije vreme za to. To ne moze na silu da se desi, vec u svoje vreme...samo polako, ne terba zuriti nigde...neko sazri pre neko kasnije, i tu nema mesta nikakvoj kritici, narocito od onih koji su popili svu pamet sveta .
 
S obzirom na dobro poznavanje takvih osoba
veoma dobro razumem njeno dvoumljenje ....
Samo ... resenja izgleda nema ...................
To je tako kada se ne otrgnes na vreme .....
A usput i ne razmisljas da li gazis po
tudjim lesevima .........................................
 

Back
Top