Sretan 29. Novembar, dan Republike!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.578
Drugovi i drugar'ce, samoupravljachi, svjesna omlad'no - zdravo, zdravo, zdravo!

Zelja mi je da vam na ovaj vel'ki dan cestitam ovi nas blagdan kad se, kako b' rek'o, dadnula stvorit ova nasa soc'jalist'chka federativna republika Jugoslavija!

Mi odje u zemljama trulog kap'talizma i onoga pomamljenoga imper'jalizma shtono je na propast osudjen, nemamo pril'ku za ovo proslavit kako dolikuje, uz jaganjce i raspijevane pijonirke i nash barjak shtono se na njemu kano oganj nebeski svijetli crvena zvijezda, yeben ti sviju sedam bozijik apostola i dvan'es sekretara SKOJ-a. Ovi odje Svicarci i Svabe i sta't ja znam nijesu ni culi za onega AVNOJ-a i ZAVNOBiH-a i to, yebo ja njih tak'e malene i nesvijesne i povijesno nepotkovane. Nema ni Sutjeske na teveju, nema... ma nema nishta.

I tako smo se mi odje dali ovi blagdan proslavit radno, ali i svechano.

Saljem vam drugarski pozdrav uz nadu da ste i vi dostojno proslavili ovi dan. U to ime - zhivjeli!

34.pionir.jpg
 
Hvala Pobedonoscev, hvala, lepo od tebe što si se setio da čestitaš praznik onima koji ga slave. Uradio si to, doduše, na sebi svojstven način, s mnogo bespotrebnog sarkazma, prikrivene mržnje prema svakom onom ko ne misli kao ti, ali, nema veze, danas je praznik, nećemo se oko toga nervirati, a i poklonu se ne gleda u zube. Kakav je takav je, bolji nisi umeo da napraviš.

U to ime:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top