Incest ili

mita981

Početnik
Poruka
3
Imam 22 godine i neuobicajeni problem. Zapravo moj problem
datira jos od pre 6 godina a to je incest.Sve je pocelo u vreme
puberteta negde u 7.-om razredu kada sam u erotskim novinama,koje smo u to vreme mi
muskarci krisom citali ispod skolskih klupa, slucajno naisao na
pricu o dvoma koji su bili brat i sestra.Posto zivim u seoskoj
sredini i u mom neposrednom okruzenju tada nije bilo uopste mladih
ta prica me je verovatno direktno isprovocirala da to i ja probam sa
sestrom od strica koja je nekoliko godina mladja od mene.
Desilo mi se nekoliko puta ali moram da kazem da ni tada a ni kasnije
nije bilo nikakvih "unutrasnjih" kontakata izmedju nas,bilo je to da
citiram psihijatra kome sam se nedavno obratio "ispitivanje tela".Zatim
kada sam posao u srednju skolu sa nekih 15-16 godina se desilo to isto ali
opet bez nekih vecih fizickih posledica.Uvek sam osecao veliku grizu
savesti zbog toga koja i dan danas traje.Mislim da je to najsramniji
period u mome zivotu.Pracen velikim osecanjem krivice i stida a usled
nemogucnosti da to nekome kazem gutao sam to do danima i godinama.Posebno
taj osecaj pojacavaju cinejenice da sam bio prilicno dobar djak (sada student)
i da sam od ljudi veoma cesto hvaljen kao dobar decko. Pokusao sam da se i
kroz religiju , postove i ispovesti kod svestenika bar malo moralno povratim
ali mi je sve to pomagalo samo donekle.Par puta sam i razgovarao sa sestrom
pokusao da joj objasnim ovaj svoj nepromisljeni postupak koji smatram iskljucivo
svojim zato sto sam je ja nagovorio na sve to .Obratio sam se i psihologu koji
mi je dosta ubedljivo govorio o tome da su u tim godinama i takvim sredinama kao
sto je moja takve pojave vrlo ceste.Posebno ulogu u tome po njemu je imala i
situacija u porodici koja nija bas sjajna.On je bio kategorican u tome da to
nije bio incest vec njegov pokusaj ("incest bi bio kada bi to i dan danas trajalo" ,
kaze on) ali to ne moze da odagna ovaj bedan osecaj u mojoj dusi.Posebno me pogadja i
to sto se sa njom i njenim roditeljima svaki dan vidjam a o tome samo znamo nas dvoje.
Ono sto od Vas,dragi forumasi, ocekujem jeste da ovo moje obracanje Vama shvatite kao
poziv za pomoc , za savet kako da dalje gledam na to , kako ona dalje da gleda na to,
kako da se ponasamo jedno prema drugom? Pisite,ako je bar neko imao slicno iskustvo, vrlo
bi mi koristio neki primer ljudi kojima se to desilo , a koji su to uspesno prebrodili
i nastavili normalno da zive , da imaju porodicu , da budu uspesni u svom poslu.Znam da je
to bilo mnogo nisko od mene ali da li ima nade za mene, da li mogu da nadjem mesto u ovom
drustvu gde, da nije svega ovoga , bi imao velike ambicije? Pomozite mi molim Vas.

Mita
 
proslosti je mesto u proslosti... sama cinjenica da na to gledas sa gadjenjem kaze da znas da je to bilo greska... svi gresimo, posledice se osecaju ali je vreme da nastavis sa zivotom... drugim recima, desilo se sta se desilo, postaraj se da ona nema neke posledice zbog toga, i teraj dalje... proslost ne mozes promeniti...

bices ti ok, samo se okreni buducnosti
 
Malo sam stariji od tebe.U malo drugacijoj poziciji.

Razlika izmedju mene i mog brata je prilicno velika.
On je covek kojeg volim bezuslovno.Najvise na svetu.I zato sam u dubini svoje duse zakopao secanje na jedan mucni dogadjaj.Svestan sam da moj brat,je nesiguran na temu sexa(kada je u mom prisustvu izbegava razgovore na tu temu)I uopste u sebi ima ogroman osecaj krivice.To ga proganja.A ja mu nemogu pomoci.Nezelim pominjati tu temu.Mene sve to jos uvek boli..
Ako ti moje reci mogu posluziti kao uteha.Iako sam bio zlostavljana strana.Ipak sam mu oprostio,nikada prebacio.Jer takve stvari je najbolje zaboraviti.Ako isplivaju na povrsinu i ako drugi ljudi za njih saznaju.Obadve ladje potonu.Dva zivota se uruse i mnogo neduznih povrede.
Ako je moj put bio tako zacrtan.Neka je.Uvek cu se lakse boriti sa samim sobom nego sa cinjenicom da neko iz mog okruzenja sazna za to.
Budi miran i spokojan.Ti si imao pokusaj.Ja sam u vise navrata bio silovan.Gledano sa aspekta normalnog coveka.Nenormalno da nenormalnije nemoze biti.
I pored svega normalan sam.Nasmejan.Imam svoj unutrasnji mir.I zivim svoj zivot.
Barem jednu stvar sam naucio jako mlad.
A to je da nikada nikog u zivotu necu primoravati ninasta.I kao sto vidis u svakom zlu ispliva malo dobrog.
Mozda sam rodjen kao najveci sadista.Ali mi je neko visi na vreme poslao vakcinu(u obliku moga brata koji je bio nemi izvrsitelj).Svi smo mi u necijim rukama.Pa prema tome treba ziveti kako okolnosti nalazu.
Pozdrav
 
Mito, Suarez i ostali... Ako su stvari o kojima ste pisali zaista deo vasih zivota, znajte da vam se divim na hrabrosti da se poverite i junastvu da sa tim zivite i budete srecni i zadovoljni u zivotu! Imate moju podrsku! Keep on smiling!!!
 
Htedoh samo reći, ali me ,,Mihail,, preseče, pa da se ne ponavljamo, možda ipak, samo naravno sve uzeti u obzir, i tako to, uopšteno, biće da je ovo već sve negde rečeno, ali eto, Ja sam tu i krštenica, pa kada smo već tu što da se izbegavamo.
A majku mu prvi u selo, primenio sve agrotehničke mere i ništa, pa onda bolje daj šta daš.
 
KOOjOOT:
Htedoh samo reći, ali me ,,Mihail,, preseče, pa da se ne ponavljamo, možda ipak, samo naravno sve uzeti u obzir, i tako to, uopšteno, biće da je ovo već sve negde rečeno, ali eto, Ja sam tu i krštenica, pa kada smo već tu što da se izbegavamo.
A majku mu prvi u selo, primenio sve agrotehničke mere i ništa, pa onda bolje daj šta daš.
:?:
 
No coment.

Ovo me podseti na jedan film u kome se na komične
scene ljudi više nisu smejali...
Ovakve teme nakon par postova podrške su obično tonule na dno. Sećam se priče o devojčici kojoj se nabacivao otac školske drugarice. Malo je ljudi koji su spremni da progovore - uvek se ružne stvari dešavaju drugima... "i ja ću se zezati jer se mene to ne tiče, teoretisaću o pojmu normalno i nenormalno... braniću sexualne slobode i stavove...". Ded sad da vidim incestualne kombinacije kao na jednoj od prethodnih tema?
 
mita981:
Imam 22 godine i neuobicajeni problem. Zapravo moj problem
datira jos od pre 6 godina a to je incest.Sve je pocelo u vreme
puberteta negde u 7.-om razredu kada sam u erotskim novinama,koje smo u to vreme mi
muskarci krisom citali ispod skolskih klupa, slucajno naisao na
pricu o dvoma koji su bili brat i sestra.Posto zivim u seoskoj
sredini i u mom neposrednom okruzenju tada nije bilo uopste mladih
ta prica me je verovatno direktno isprovocirala da to i ja probam sa
sestrom od strica koja je nekoliko godina mladja od mene.
Desilo mi se nekoliko puta ali moram da kazem da ni tada a ni kasnije
nije bilo nikakvih "unutrasnjih" kontakata izmedju nas,bilo je to da
citiram psihijatra kome sam se nedavno obratio "ispitivanje tela".Zatim
kada sam posao u srednju skolu sa nekih 15-16 godina se desilo to isto ali
opet bez nekih vecih fizickih posledica.Uvek sam osecao veliku grizu
savesti zbog toga koja i dan danas traje.Mislim da je to najsramniji
period u mome zivotu.Pracen velikim osecanjem krivice i stida a usled
nemogucnosti da to nekome kazem gutao sam to do danima i godinama.Posebno
taj osecaj pojacavaju cinejenice da sam bio prilicno dobar djak (sada student)
i da sam od ljudi veoma cesto hvaljen kao dobar decko. Pokusao sam da se i
kroz religiju , postove i ispovesti kod svestenika bar malo moralno povratim
ali mi je sve to pomagalo samo donekle.Par puta sam i razgovarao sa sestrom
pokusao da joj objasnim ovaj svoj nepromisljeni postupak koji smatram iskljucivo
svojim zato sto sam je ja nagovorio na sve to .Obratio sam se i psihologu koji
mi je dosta ubedljivo govorio o tome da su u tim godinama i takvim sredinama kao
sto je moja takve pojave vrlo ceste.Posebno ulogu u tome po njemu je imala i
situacija u porodici koja nija bas sjajna.On je bio kategorican u tome da to
nije bio incest vec njegov pokusaj ("incest bi bio kada bi to i dan danas trajalo" ,
kaze on) ali to ne moze da odagna ovaj bedan osecaj u mojoj dusi.Posebno me pogadja i
to sto se sa njom i njenim roditeljima svaki dan vidjam a o tome samo znamo nas dvoje.
Ono sto od Vas,dragi forumasi, ocekujem jeste da ovo moje obracanje Vama shvatite kao
poziv za pomoc , za savet kako da dalje gledam na to , kako ona dalje da gleda na to,
kako da se ponasamo jedno prema drugom? Pisite,ako je bar neko imao slicno iskustvo, vrlo
bi mi koristio neki primer ljudi kojima se to desilo , a koji su to uspesno prebrodili
i nastavili normalno da zive , da imaju porodicu , da budu uspesni u svom poslu.Znam da je
to bilo mnogo nisko od mene ali da li ima nade za mene, da li mogu da nadjem mesto u ovom
drustvu gde, da nije svega ovoga , bi imao velike ambicije? Pomozite mi molim Vas.

Mita
Moras biti jak i shvatiti da je to proslo i da je proslo dobro u odnosu na to kako je moglo biti.
sta bi bilo da je neko slucajno saznao za to,ili da je ona ostala trudna?
To sto si uradio mozda nije dobro,ali nemoj vise sebe muciti.
Ti nju nisi silovao,to je bila obostrana zelja,tako da je sada vreme da predjes preko toga.
Desilo se,svasta se desava imaj na umu da nisi ni prvi ni posledni kome se tako nesto desilo,jer se takve stvari desavaju i cesce nego sto mislis,samo sto se nezna o tome.
Ti si imao dovoljno hrabrosti da sada to izneses ovde pred drugim ljudima i svaka ti cast!
Moras ici dalje,sve ove godine osecas grzu savseti i shavti da je to dovoljna kazna!
 
Mislim da je ovaj problem izmisljen. No nekoliko reci nece biti naivno reci.
Interesantna mi je bila jedna slika sa Simpsonovima, Bart i Lisa spavaju u sexualnom zagrljalju i naidju njhovi tata i mama te Homer kaze: zar ne izgledaju ljupko, no Merg protestuje: sta ti je Homer pa to je incest, i Homer ce na to: ne Merg, to je sex.
Incest je veoma rasprostranjena pojava, no u cemu lezi predrasuda je to sto se na incest ne gleda kao na sex vec kao na zlostavljanje.U danasnje vreme medicina a i kontracepcija je dostigla izuzetne nivoe efikasnosti. Svako moze kod lekara da proveri da li je zarazen nekom bolescu ili nije, te odgovorno primenjivana kontacepcija smanjuje mogucnost zaceca na nulu. Tako da nijedna tvrdnja da je rodbinski sex nesto lose nije potvrdjena zdravim razumom. Ljudi u rodbini su izuzetno emotivno povezani, sex u ljubavi takve veze moze nacini savrsenima. Sex nije nemoral, greh, zlostavljanje... On ima svrhu da priblizava ljude koji se vole blize jedne drugima. No svako od nas ima razlicite ukuse, a kaze se: o ukusima ne vredi raspravljati. Ko voli incest neka mu, ko nevoli nek se ne mesa u stvri onoga koji to voli.
Ako te savest opterecuje, to je zbog tvog neznanja. Da li te savest opterecuje sto si nekog tukao, vredjao, psovao mu, i na druge nacine 'bezazleno' zlostavljao nekog iz svoje rodbine. To su stvari koje su za osudu, jer si nekom na silu hteo naneti telesni ili emotivni bol. A sex ne boli, naprotiv, izuzetno prija, pa stoga ti preporucuje da svoju dragu sestricu ne uskracujes o neznost i ljubav koju si u mogucnosti da joj pruzis, vec potrudis se da sex sa njom ne bude puko ispunjavanje dosadnog vremena, vec ljubavlju, naklonoscu, predanjem ispunjen dozivljaj.
Pozdrav.



Dobro, *Mixale*, kad vec sve znas, da li Gaja, Raja i Vlaja " upraznjavaju " incest, a to sto rade Plutonu, da li je to zoofilija!?!
 
krvolok:
Dobro, *Mixale*, kad vec sve znas, da li Gaja, Raja i Vlaja " upraznjavaju " incest, a to sto rade Plutonu, da li je to zoofilija!?!

Mene licno incest nimalo ne privlaci, a homo ili zoo mi je krajnje odvratan. Pisao sam iskljucivo za hetero odnose, tako da sta rade Raja, Gaja, Vlaja i Pluton u necijoj masti i kakvim odnosima ta njihova masta te odnose smatra to ja uopste neznam.
 
mihal:
Incest je veoma rasprostranjena pojava, no u cemu lezi predrasuda je to sto se na incest ne gleda kao na sex vec kao na zlostavljanje.

Tako da nijedna tvrdnja da je rodbinski sex nesto lose nije potvrdjena zdravim razumom. Ljudi u rodbini su izuzetno emotivno povezani, sex u ljubavi takve veze moze nacini savrsenima. Sex nije nemoral, greh, zlostavljanje... On ima svrhu da priblizava ljude koji se vole blize jedne drugima. No svako od nas ima razlicite ukuse, a kaze se: o ukusima ne vredi raspravljati.

Ko voli incest neka mu, ko nevoli nek se ne mesa u stvri onoga koji to voli.

da li ja sada ovde trebam nesto da objasnjavam ili je dovoljno da kazem da preterano seres

ps. ako stvarno mislis ono sto si napisao onda bih ti stavio i tezu kvalifikaciju... nisi normalan i slicno
 
*Mihal*:
Nisi ti neki pametnjakovic da bi bio u stanju donositi zakljucke ko je kakav. :arrow: nije potrebno biti pametan da bi donosio zakljucke o nekome... :shock: (rupa u saksiji) Niti sam ja postavio ovu temu niti od nekog zahtevam da cita moje postove. :arrow: ne... ne zahtevas da iko cita tvoje postove, ali budi spreman na komentare istih :P Ako mislis da sam napisao nesto sto odrazava misao mentalno poremecene osobe, ja bih na tvoje postove mogao mnogo vise da dam negativnih izjava. :arrow: nda... mislim da neke os zakljucaka koje ti ovde iznosis ne dolaze iz uma normalne osobe (i ovo je prva uvreda koju nekome rekoh ovde na forumu) Ne dolazim ovde na forum da drzim nekome predavanja vec da vidim sta to vrvi u stvari u ljudskim glavama, adakle sva ta izopacenost i nepodnasanje svega sto nije kako JA. :arrow: pazi... i ludak ima misljenje. Ti si decko prepun mrznje i nisi uopste sposoban da upotrebljavas zdrav razum. :arrow: well... thanx :lol: Sve sto kazes je u stvari bolestan jauk da nesto nije kako ti mislis. :arrow: aaaaaaaaaaaa :wink: Ostavi se te pravde da sve sto nije kako ti, iz poremecenog uma je. :arrow: "Ljudi u rodbini su izuzetno emotivno povezani, sex u ljubavi takve veze moze nacini savrsenima"... eboteeeeee.... Iz mojih usta ili ruku nije izasla psovka vec 20 godina, -samo zato sto razumem da je psovanje u stvari gadna NAVIKA. :arrow: nice :wink: Mentalni poremeceni zato odudaraju od ostalih sto nisu u stanju da koriste svesni deo uma, vec koriste iskljuvcivo automatizovano ponasanje gde im je dvanaestcilindricni motor njihova NAVIKA. :arrow: i to sto ne psujes te cini normalnom osobom iako imas sumanute zakljucke... jos jedan sumanut zakljucak. No zahvaljujem ti na tvome vremenu i iskrenom naprezanju da odrzis bar podnosljivu atmosferu na ovom forumu, da nema tvojih visokokvalitetnih objasnjenja i uvidjaja mnogi forumasi bi otisli na spavanje prazne glave :arrow: you're wellcome :wink:
Mnogo pozdrava pametni! :arrow: ooohh... that's so sweet

analysis completed... subject... ammm... whatever :lol:
 
d1:
...

analysis completed... subject... ammm... whatever :lol:

Eto vidis, sad si OK. Ne ljutis se vec dajes tvoja licna misljenja na ono sto sam rekao. Priznajem mnogo sam gluposti rekao, ali zar se to odmah ne vidi da je to glupost nego treba jos jedan post posebno pisati radi demantovanja i jos posebno svakom izvinjenje.
Mnogo pozdrava i sve najbolje. :wink:
 
pa nisam se ljutio ni kada sam rekao da preterano seres :? ... preterano seres = lupetas gluposti.. niti izrazava ljutnju niti uvredu...

ah da... kada kazes glupost iza koje ne stojis, i ako ljudi krenu da te shvataju na pogresan nacin definitivno TREBAS da objasnis sta si hteo da kazes... izvinjenje nije potrebno :?
 
krvolok:
Mislim da je ovaj problem izmisljen. No nekoliko reci nece biti naivno reci.
Interesantna mi je bila jedna slika sa Simpsonovima, Bart i Lisa spavaju u sexualnom zagrljalju i naidju njhovi tata i mama te Homer kaze: zar ne izgledaju ljupko, no Merg protestuje: sta ti je Homer pa to je incest, i Homer ce na to: ne Merg, to je sex.
Incest je veoma rasprostranjena pojava, no u cemu lezi predrasuda je to sto se na incest ne gleda kao na sex vec kao na zlostavljanje.U danasnje vreme medicina a i kontracepcija je dostigla izuzetne nivoe efikasnosti. Svako moze kod lekara da proveri da li je zarazen nekom bolescu ili nije, te odgovorno primenjivana kontacepcija smanjuje mogucnost zaceca na nulu. Tako da nijedna tvrdnja da je rodbinski sex nesto lose nije potvrdjena zdravim razumom. Ljudi u rodbini su izuzetno emotivno povezani, sex u ljubavi takve veze moze nacini savrsenima. Sex nije nemoral, greh, zlostavljanje... On ima svrhu da priblizava ljude koji se vole blize jedne drugima. No svako od nas ima razlicite ukuse, a kaze se: o ukusima ne vredi raspravljati. Ko voli incest neka mu, ko nevoli nek se ne mesa u stvri onoga koji to voli.
Ako te savest opterecuje, to je zbog tvog neznanja. Da li te savest opterecuje sto si nekog tukao, vredjao, psovao mu, i na druge nacine 'bezazleno' zlostavljao nekog iz svoje rodbine. To su stvari koje su za osudu, jer si nekom na silu hteo naneti telesni ili emotivni bol. A sex ne boli, naprotiv, izuzetno prija, pa stoga ti preporucuje da svoju dragu sestricu ne uskracujes o neznost i ljubav koju si u mogucnosti da joj pruzis, vec potrudis se da sex sa njom ne bude puko ispunjavanje dosadnog vremena, vec ljubavlju, naklonoscu, predanjem ispunjen dozivljaj.
Pozdrav.



Dobro, *Mixale*, kad vec sve znas, da li Gaja, Raja i Vlaja " upraznjavaju " incest, a to sto rade Plutonu, da li je to zoofilija!?!
i dokle tako?
 
Postoji izreka"posle j...nja-nema kajanja" dakle ti se kajes a nisi j..o? (da li je to tako?)Ako je tachno to shto si napisao ovde, ne postoji razlog da se ne okrenesh normalnom zivotu i zaboravish tranutke prepushtanja zivotinjskim nagonima koji postoje u svakom choveku.Shvati to kao odsustvo kontrole koja godinama jacha u ljudima i ne osvrci se na te dogadjaje koji ce vremenom izbledeti i pretvoriti u maglovite slike proshlosti. Nikad nemoj spominjati tvojoj rodjaci te dogadjije, kao da se nisu ni desili a ako ih ona spominje reci samo:"hvala BOGU shto nije otishlo dalje od decije igre {"mame i tate" ili "DOKTORA"} poz.
 
I meni se tako nesto davno desilo,ali ja na to nikad nisam gledao tako tragicno. Smejao sam se tome i bio srecan sto to nije preraslo u nesto vise jer bi me ubili ni krivog ni duznog!
U mom slucaju mene je dalja sestra iz CG jurila kao omadjijana. Zamislite tamo tako nesto da se dogodi, kraj i meni i njoj. A bili smo deca,ja sam imao 10-11 god,ma jedva sam znao sta je zensko a ona 2-3 godine starija i valjda su joj hormoni proradili...
Otisao sam na odmor kod rodbine i od mladjih su bile samo dve sestre od dva strica (ne 1. koleno). Po ceo dan sam bio sa obe, a kod jedne sam uvece spavao i to u istom krevetu i nista ona je bila Ok,al ova druga me non stop spopadala, da se igramo nekih serija,naravno nekih ljubavnih scena i sl i uvek ja njen ljubavnik i uvek ona na meni i izbalavi me celog... nisam znao sta me snaslo... srecom nista nisam znao pa mi se nije ni dizao,tako da nije imalo ni sta da me povuce u nesto gore...
Malo ljubakanja,malo pipanja... veci je problem sto se ona bas zaljubila kao u nekog sa strane kao da joj ne dodjem ja neki brat!
Stalno me nesto izdvajala od ove druge sestre,da budemo sami,zvala kod njih u kucu,zakljucavala nas same u sobu ... pa cak i stalno zvala da spavam kod nje,kao sto stalno kod ove druge sestre, mogu nekad i kod nje da dodjem... srecom tad sam vec ukapirao da nesto nije u redu pa sam vesto eskivirao to spavanje jer pitanje kako bi se cela ta prica zavrsila...
Nikad nisam bio u bedaku zbog toga,sta vise bio sam srecan sto se to nije pretvorilo u nesto vise jer da smo oboje bili koju god stariji hormoni i hemija bi se mnogo teze obuzdali i pitanje dal bi ja iskulirao jer i ona bi bila sigurno mnogo agresivnija i sposobnija da me zavede ...
Uvek sam na to gledao sa simpatijama kao na neku deciju ludost...
 
Vidim da je tema jos iz 2004.godine, ali nigde drugde nisam nasla ovakvu temu iz skorijeg vremena. Imam slican problem iz proslosti. Treba mi pomoc..jako se bedno osecam. Kad smo bili mali moj brat i ja, ne secam se tacno, ali recimo da je on imao 5 godina a ja 11, mozda i mladji ne secam se...jako me je sramota. Nije se konkretno nista desilo, nit sam ja imala neka cudna osecanja prema bratu nit ista, bas smo se i tukli i svadjali i igrali ko klasicni brat i sestra..ali secam se da su meni prerano poceli da rade hormoni i to nenormalno. Imala sam neku drugaricu iz komsiluka sa verovatno isto "prejakim hormonima" s kojom sam se igralala tada, bila je par godina starija od mene. Moji su se cesto selili pa nisam nikada stigla da steknem neko drustvo...secam se da me ona jednog dana odvela u ulaz stare zgrade koja je bila blizu i rekla mi da ponesem svog medu a ona ce svog. I da ne duzim pricu ona mi je govorila kako trebamo da se "trljamo" svaka o svog medu, mislim da me je "ucila" da je to sve normalno, i da se deca tako igraju. Takodje sam imala neku drugaricu kod koje sam isla kuci, secam se da smo se igrali ona, njen brat i ja i ona je menee uvek nagovarala da se igramo kao mame i tate i cerke..ona je uvek htela da bude cerka, a ja sam trebala lezati u krevetu s njenim bratom..uvek mi je bilo neprijatno i nisam znala jel to dobro ili lose i sta trebam raditi. Svakako se nista nije desilo, jer sam bila zbunjena i prekidala igru i trazila da menjamo igru. U kuci sam zivela s roditeljima i bratom, svi u 1 sobi, imali smo jos kuhinjicu i kupatilo i to je bilo to, nismo bas imali para da priustimo vecu kucu. Moj tata je uvek bio seksualno opterecen, ali nikad nije nikog ni zlostavljao ni nista, nego je jednostavno gledao previse porno filmova. Ja tada nisam znala sta su porno filmovi. Gledao ih je nocu kad svi zaspimo, ali na tv-u koji svi mogu videti. Ja nekad nisam mogla zaspati pa sam slucajno videla...a ja sam bila na krevetu na sprat a tata je bio okrenut ledjima i nikad me nije video, samo je tkako gledao kao da radi analizu knjizevnog dela..i nekako mi je to prvo bilo cudno jer takav film prvi put vidim, i posle nekog vremena sam pocela krisom, kad sam sama kuci da radim isto sto i te zene iz filmova...samozadovoljavanje naravno i skontala da je lepo, al uvek sam razmiljala jel to nesto lose ili nezdravo, ocu li se povrediti, cemu to sluzi...i tako u beskraj. Bila sam previse napaljena sa tako malo godina i previse sam zelela seks..jedva sam cekala da odrastem da mi se to desi. I nerviralo me sto nisam imala sa kim da pricam o tome jer sam se bojala svega. E sad moja prica koje se sramotim: Brat i ja smo se igrali, voleli smo praviti "tajna skrovista", tipa uzmemo sve jastuke sundjere i pokrivace i stolice i napravimo pecinu ili tako nesto i onda se igramo nekih tajnih agenata i gluposti. Jednom smo tako napravili skroviste na krevetu na sprat, ali u donjem krevetu i skroz ga prekrili pokrivacima i "zatvorili" ko da smo stavili zavesu od pokrivaca oko celog kreveta. Legli smo i pokrili se..ja sam skinula svoje gace i njegove i prislonila se nanjega. Nisam uopste znala jel to igra ili moji hormoni ili da li sam luda, samo sam u tom trenutku to zelela previse. Mozda sam njegovu ruku stavila na sebe dole ali se ni ne secam tacno jer sam se posle trudila da sve zaboravim jer me jako bilo sramota. I bojala sam se da je to lose i pogresno i skonila se od njega i mislim da je to to. Kao da sam bila nesvesna sta radim u trenutku. Ali ne pokusavam sad da se pravdam, eto ne znam ni sama zasto sam to uradila, on nista nije razumeo, bio je previse mali, mislio je valjda da se igramo. A ja ne znam za sebe sta sam ja tada mislila. Znam samo da me je narednih godina to izjedalo jako i da se jako kajem, da ne znam opste kako mi je moglo pasti na pamet brata da diram. Osecam se bolesno zbog toga. Nikad posle toga nisam nista bolesno radila, imam decka, zdravu ozbiljnu vezu, srecno smo zljubljeni. Roditelji nikad sa mnom nisu pricali ni o seksu ni ni o cemu, kasnije sam uveek morala da po internetu trazim informacije sama. Odjednom pre par sati brat mi se obratio...on je sav detinjast i tek ulazi u pubertet, i samo igra igrice, nikad nije ozbiljan. Tako me je ozbiljno gledao i vec 3h pokusava nesto da mi kaze, i bilo mi je tesko. Rekao mi je da nikom ne kazem, i na kraju jedva rekao da se seca kako smo se igrali kad smo bili mali sakrili se u krevet i skinuli. Dalje nije mogao da prica, neprijatno mu je. Ja sam se pravila da se ne secam, jer nisam znala sta da mu kazem, jer me sramota. Svih ovih godina sam se molila Bogu da se brat toga ne seca i da mi Bog oprosti za to i trudila se da i sama zaboravim. Hoce nesto da me pita, rekao je da ce mi reci neki drugi dan kad smisli. Ja stvarno ne znam sta njemu da kazem..da li da se pravim luda ili da kazem da smo bili mali i da nisam znala sta radim. Bojim se, da niko ne sazna, pogotovo ne roditelji. A pre svega se bojim sta ce brat o meni misliti, jer je idalje mali i nije dovoljno zreo za takve teme. A mene je prevelika sramota. Nikad to ne bih uradila, ne znam zasto se to desilo tada. Ne znam zasto se on toga sad odjednom setio i sta hoce da me pita. Bojim se.. :( Pomagajte, ako imate neke predloge, molim vas. Izvinjavam se sto je predugacko...z:cry:
 
pa nema tu u stvari cega da se bojis i da te pritiska, treba samo da prihvatis sebe i svoje 'greske' i to je to. jel se desilo to sto se desilo? jeste. zasto se desilo? jer...xyz. ok, ne prija ti to, nemoj vise da radis i nema problema. problem stvaras time sto pokusavas da promenis nesto sto se desilo, umesto da priznas da se desilo i pustis da ostane u proslosti.

a brata pitaj sta u stvari hoce da ti kaze. cutanje samo stvara veci problem. ne moras da mu ispricas svoj deo price ako mislis da je rano, reci mu samo - pricacemo o tome za neko vreme kad oboje budemo bolje razumeli sve to.
neka pita, cega se bojis? ako i pita nesto sto ti se ne svidja kazi lepo - ajde ne, ne prija mi to

i da, ljudi umeju da budu vrlo glupi za neke proste stvari, posebno za izrazavanje zelja, potreba, strahova i sl.

i ako ti je od pomoci - rana seksualna iskustva, i prijatna i neprijatna, su deo gotovo svacijeg odrastanja, nema tu neke mudrosti sem prihvatanja toga sto je bilo i jasne komunikacije ubuduce
 

Back
Top