SKIDANJE FILMOVA

0618

Početnik
Poruka
5
Da li neko može da mi kaže koji su programi i sajtovi najbolji za skidanje filmova i muzike sa interneta? Ovo mi je sve novo i pomalo nepoznato, pa ako može neko jednostavnije objašnjenje. Hvala!
 
Da li neko može da mi kaže koji su programi i sajtovi najbolji za skidanje filmova i muzike sa interneta? Ovo mi je sve novo i pomalo nepoznato, pa ako može neko jednostavnije objašnjenje. Hvala!

Ja bi ti preporučio da tražiš filmove (i sve ostalo manje više) na sajtovima tipa http://*** i da koristiš npr. JDownloader ili Cyptload za skidanje..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja ti preporucujem za tu svrhu USDownloader,sa njim imam samo dobra iskustva i nikad mi sa njim nije misteriozno nestala lista linkova kao sto mi se desavalo sa CrypitLoad,a program zauzima mnogo manje od CrypitLoad,brze se startuje (momentalno),skida max speed,nema nikakvih problema sa download...Ako skidas sa nekih drugih siteova (a ne samo RS.com) onda ti preporucujem sa skines plugin-e koji ne nose puno,a omogucuju skidanje sa gotovo skih siteova .

Siteove koje ja koristim cu ti poslati na PP da se ne bi sirila "zla" piraterija po forumu :D
 
Da , ne znam za CryptLoad nisam ga baš nešto ozbiljnije koristio ali JDownloader je odličan , automatski se updateuje svaki put kad ga startuješ a podržava manje više sve sajtove tipa rapidshare ...
Znači sam provaljuje captchu , sam se rekonektuje itd ...
Mada možda je bolji taj US nikad ga nisam probao

Da a možeš uvek koristitii neke torrente npr LimeWire , utorrent itd...
 
Ja ti preporucujem za tu svrhu USDownloader,sa njim imam samo dobra iskustva i nikad mi sa njim nije misteriozno nestala lista linkova kao sto mi se desavalo sa CrypitLoad,a program zauzima mnogo manje od CrypitLoad,brze se startuje (momentalno),skida max speed,nema nikakvih problema sa download...Ako skidas sa nekih drugih siteova (a ne samo RS.com) onda ti preporucujem sa skines plugin-e koji ne nose puno,a omogucuju skidanje sa gotovo skih siteova .

Siteove koje ja koristim cu ti poslati na PP da se ne bi sirila "zla" piraterija po forumu :D

UsDownloader :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
LimeWire je moja preporuka mada sam i ja nov u tim vodama ali je bitno da mozes da pogledas kvalitet filma cim skines 1% pa odlucis da li ces ga skinuti ili odabrati neki drugi link. Ja sam zadovoljan ali uvek spreman da poslusam iskusnije korisnike sa boljim predlozima..
 

Back
Top