NEMOGUCA MISIJA

kambodza

Elita
Poruka
15.736
.......da li se zenama moze udovoljiti ,pitam ja va? ili su one pepetu-mobile u teoriji moguce u praksi neizvodljivo ,.......pricha ide ovako ,pre dva dana sedim sa drugaricom i ona mi pricha o novom dechku ,sve je ok ,fin kulturan ,lep ,i ja djavo me tera pitam dobro a kakav je u sex ,a ona ce na to shta ja znam imam problemchic malo mu je chini mi se veci nego shto ja volim i deblji i ima veliki gl.avic i mislim da moze predugo da ebe itd ,pre njega je imala nekog kome je bio manji ,tanji i bio je brz .......i tako sa nekoliko drugarica isti problem i ja dodjem kuci i razmishljam koji smo mi mushkarci konji ,pa zenama se ne mozi pomoci nikako i shto se mi vishe opterecujemo nekim nebitnim stvarima to one vishe izvoljevaju ...............:dash:.........SVAKA CHAST djavolu kako je ubedio svet da ne postoji ....:hahaha::rotf:
 
.......da li se zenama moze udovoljiti ,pitam ja va? ili su one pepetu-mobile u teoriji moguce u praksi neizvodljivo ,.......pricha ide ovako ,pre dva dana sedim sa drugaricom i ona mi pricha o novom dechku ,sve je ok ,fin kulturan ,lep ,i ja djavo me tera pitam dobro a kakav je u sex ,a ona ce na to shta ja znam imam problemchic malo mu je chini mi se veci nego shto ja volim i deblji i ima veliki gl.avic i mislim da moze predugo da ebe itd ,pre njega je imala nekog kome je bio manji ,tanji i bio je brz .......i tako sa nekoliko drugarica isti problem i ja dodjem kuci i razmishljam koji smo mi mushkarci konji ,pa zenama se ne mozi pomoci nikako i shto se mi vishe opterecujemo nekim nebitnim stvarima to one vishe izvoljevaju ...............:dash:.........SVAKA CHAST djavolu kako je ubedio svet da ne postoji ....:hahaha::rotf:

Mozda ona voli samo manjeg a boljeg tehnicara i brzeg!Zene je tesko shvatiti i razumjeti samo ih mozes voljeti :D! E mozda se tebi frendica zalila htjela da je ti opalis :per:
 
Mozda ona voli samo manjeg a boljeg tehnicara i brzeg!Zene je tesko shvatiti i razumjeti samo ih mozes voljeti :D! E mozda se tebi frendica zalila htjela da je ti opalis :per:

............to smo vec uradili .............ma sve joj je kao u super ,ali ........ma kad bi birale u izlogu mislim da bi posle dva dana zamenile jer je zulja ili nije ta boja ..........ne znam vec 10 dana sam tako zatechen tim izjavama da tek sad ne znam shta im treba u krevetu .....
 
............to smo vec uradili .............ma sve joj je kao u super ,ali ........ma kad bi birale u izlogu mislim da bi posle dva dana zamenile jer je zulja ili nije ta boja ..........ne znam vec 10 dana sam tako zatechen tim izjavama da tek sad ne znam shta im treba u krevetu .....

sa pogresne strane gledas...zapitaj najpre sebe sta tebi treba.
 
............to smo vec uradili .............ma sve joj je kao u super ,ali ........ma kad bi birale u izlogu mislim da bi posle dva dana zamenile jer je zulja ili nije ta boja ..........ne znam vec 10 dana sam tako zatechen tim izjavama da tek sad ne znam shta im treba u krevetu .....

Eheh kako kazu najteze je kada biras,uvijek izaberes pogresno i mislis da je drugo bolje, nema veze,zbrinuta je ona s tvoje strane,ne zali se znaci da joj stima :D

E to je ono tipicno,ne primjecuje sta ima kraj sebe, a leti za necim nedostiznim, takvi smo svi, samo neki s vise a neki s manje ukljucenim razumom!
 
da...da ne spamujemo vise kambijevu temu
elem...drugarica ti ima problem
ali ne neresiv
satatatara :lol:

.......ma najgore shto su mi njih 4-5 u zadnjih 10 dana prichale o istom shatro problemu ,tako da sam zabezeknut ,sve mislim sve hoce ku.ratog sa lepim manirima ,velikim gl.avicem izdrzljiv u sexu i bez problema u dizanju ........kad ono tu je najveci problem .....izgleda da one vole da im mushko ima neki problem pa da ga one reshavaju ,ne vidim drugo reshenje .............zatechen sam ,ja koji sam mislio da sam chuo skoro sve probleme zensko-mushke prirode ...
 
...ma jok bre sex je bio davno ,prijateljsko pomaganje dok se ne nadju stalni partneri ......

aha...e u tom grmu lezi zec...udara ti na sujetu :p

svi imamo neke svoje "granice tolerancije"
sa godinama one se menjaju...vise godina...opadaju kriterijumu
jeste generalizacija...mozda neosnovana
ali osnovna potreba svih strana je...sigurnost.
 
aha...e u tom grmu lezi zec...udara ti na sujetu :p

svi imamo neke svoje "granice tolerancije"
sa godinama one se menjaju...vise godina...opadaju kriterijumu
jeste generalizacija...mozda neosnovana
ali osnovna potreba svih strana je...sigurnost.

....pa mislim poshteno da nije to al ajd da ti ne kvarim psiholoshki profil nje i mene ,poshto su mi o tome prichale i druge ,tako da nije jedinstven sluchaj vec je u 83% sluchajeva u zadnje 2 nedelje pa me to zanima kako da nikad ne mogu da nadju svoj broj ili i ne zele da ga nadju vec stalno imaju potrebu da im neshto smeta .........:roll:
 
pa kambodzo valjda za toliko poznajes zene:)

....to sam i ja mislio ali sad sam totalno zbunjen ,priznajem .............kad sam sedeo sa njih 3-4 pa slusham njihove priche o tome kako im izgleda idealan pa shta bi volele da im radi u sex-u ,mislim se lelo nisu ni one naivne ,pa posle toga nadju takvog ali.............uvek neko prokleto ali .............:think:....upravu je neko shto reche "izdrogirash se dobro i o nichem ne mislish to ti je jedini recept za srecu ........":worth:
 

Back
Top