NEMOGUCA MISIJA

.......da li se zenama moze udovoljiti ,pitam ja va? ili su one pepetu-mobile u teoriji moguce u praksi neizvodljivo ,.......pricha ide ovako ,pre dva dana sedim sa drugaricom i ona mi pricha o novom dechku ,sve je ok ,fin kulturan ,lep ,i ja djavo me tera pitam dobro a kakav je u sex ,a ona ce na to shta ja znam imam problemchic malo mu je chini mi se veci nego shto ja volim i deblji i ima veliki gl.avic i mislim da moze predugo da ebe itd ,pre njega je imala nekog kome je bio manji ,tanji i bio je brz .......i tako sa nekoliko drugarica isti problem i ja dodjem kuci i razmishljam koji smo mi mushkarci konji ,pa zenama se ne mozi pomoci nikako i shto se mi vishe opterecujemo nekim nebitnim stvarima to one vishe izvoljevaju ...............:dash:.........SVAKA CHAST djavolu kako je ubedio svet da ne postoji ....:hahaha::rotf:

šta ti je tu čudno, ženska ima svoj ukus i zna šta voli...
 
šta ti je tu čudno, ženska ima svoj ukus i zna šta voli...

......pa chudno je to shto mislim da nikad niste zadovoljne ,eto to ,i da ona nema svoj ukus kao ni ove tri druge ,vec je izgleda problem da nikad nisu zadovoljne ...........jer kad kod nekogne nadje jedno to joj smeta ,kad to isto nadje kod drugog to nije to ............ko bi ga znao .........pa se samo chudim ,valjda mogu bar to ............:zag::bye:
 
Ih...bas mi stalo da ti objasnjavam.
Kako si razumeo,razumeo si.

...pa ja se izvinjavam što tema generalizuje muško ženski odnos... tj. razumevanje...
...i čovek se lepo pitao jer se našao u čudu...

...a onda se nađe pametnica i kaže pa nisu sve žene iste...
...nije ti zasmetalo što u uvodnom postu stoji da su svi muškarci konji...?
....to te nije dotaklo da prokomentarišeš...???
 

Back
Top