Ivo Sanader: "Dolazim bre u Beograd"

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
Sanader spreman da dođe u Beograd

28. novembar 2008. | 11:11 | Izvor: Tanjug
Zagreb -- Hrvatski premijer Ivo Sanader izjavio je da je spreman da dođe u Beograd kako bi bili razjašnjeni novonastali problemi u odnosima između dveju zemalja.


644911986491bf54073217676599731_extreme.jpg

Hrvatski premijer Ivo Sanader (FoNet)

Sanader je, na predavanju koje je u četvrtak uveče održao u nemačkom gradu Esenu, rekao i da će Hrvatska učiniti sve što je u njenoj moći da odnosi Zagreba i Beograda budu dobrosusedski.

"Ja sam spreman da ponovo otputujem u Beograd kako bih razjasnio novonastale probleme i kako bi to skinuli s dnevnog reda", rekao je Sanader ukazujući da je do napetosti između Hrvatske i Srbije došlo zbog hrvatskog priznanja Kosova i pokretanja tužbe pred Međunarodnim sudom pravde u Hag


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=11&dd=28&nav_category=167&nav_id=331146
 
Sanader spreman da dođe u Beograd

28. novembar 2008. | 11:11 | Izvor: Tanjug
Zagreb -- Hrvatski premijer Ivo Sanader izjavio je da je spreman da dođe u Beograd kako bi bili razjašnjeni novonastali problemi u odnosima između dveju zemalja.


644911986491bf54073217676599731_extreme.jpg

Hrvatski premijer Ivo Sanader (FoNet)

Sanader je, na predavanju koje je u četvrtak uveče održao u nemačkom gradu Esenu, rekao i da će Hrvatska učiniti sve što je u njenoj moći da odnosi Zagreba i Beograda budu dobrosusedski.

"Ja sam spreman da ponovo otputujem u Beograd kako bih razjasnio novonastale probleme i kako bi to skinuli s dnevnog reda", rekao je Sanader ukazujući da je do napetosti između Hrvatske i Srbije došlo zbog hrvatskog priznanja Kosova i pokretanja tužbe pred Međunarodnim sudom pravde u Hag


 
da ok sve
da ne zavrsi na Fruskoj Gori u Adidas patikama
moramo ga cuvati uh

Бар за то немамо бриге, имамо способну полицију. :thumbdown:

Верујем да ако га неко само погледа попреко има да буде пребијен-ишутиран до смрти!

Тако ће се Санадер вратити у његову лијепу са све самим похвалама српској (?) полицији, можда нас и помази по глави, а можда чак да и бону... ал не надајте се да ће повући тужбу против Србије јер - љубав за љубав а паре за паре

Ма, живело БРЕ братство и јединство! :mrgreen:
 

Back
Top