Ivo Sanader: "Dolazim bre u Beograd"

ma ima ih dosta , isti oni koji su 90. na balvanima kurcevito govorili da nece nikada nositi dokumenta sa ustaskom sahovnicom(pu,pu daleko bilo ,ni mrtav), se sada guraju i trce u HR da uzmu osobne i putovnice sa istim tim mrskim znakom , sto rece vojvoda "pojeli su sva govna koja su izasrali "
Ti sto su valjali balvane sada ili zive po izbeglickim kampovima ili kao ostali u Srbiji, cije pasose i nose. Oni koji su ih predvodili, e to su ti koji nose putovnice i plivaju u lovi. A njih i treba ojaditi...
 
Ti sto su valjali balvane sada ili zive po izbeglickim kampovima ili kao ostali u Srbiji, cije pasose i nose. Oni koji su ih predvodili, e to su ti koji nose putovnice i plivaju u lovi. A njih i treba ojaditi...
pa tu se ne moze generalizovati ja imam par drugara koji imaju njihova dokumenta, a nit su im matorci bili u vrhu RSK niti su se nakrali za vreme rata(bas naprotiv) ,tako da tu ne moze biti neke generalizacije i opstih pravila , dalje bilo kakva zaplena imovine koja bi bila etnicki ili rasno motivisana bi nam se tesko obila o glavu sa obzirom na okruzenje u kome zivimo i na snagu i uticaj nase banana republike u svetu .
 
BGDALIBORE jeste da si me vredjao ali su ti postovi odlicni.
Interesuje me da li ga ceka Crveni tepih sve sa Gardom i onim puskama sa bajonetima.
E jos da spava u Belom Dvoru ma super sve.

Taj fazon... hehehe, mada bi ja radije da mu pucamo plotun :hahaha:

Jes da sam te vređao, ali i ti si mene. Ko ga je6e, da smo živi i zdravi. Dao sam ti bonu za pomirenje ;)

А јел сте установили ко је "интелектуално доминантнији" :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
pa tu se ne moze generalizovati ja imam par drugara koji imaju njihova dokumenta, a nit su im matorci bili u vrhu RSK niti su se nakrali za vreme rata(bas naprotiv) ,tako da tu ne moze biti neke generalizacije i opstih pravila , dalje bilo kakva zaplena imovine koja bi bila etnicki ili rasno motivisana bi nam se tesko obila o glavu sa obzirom na okruzenje u kome zivimo i na snagu i uticaj nase banana republike u svetu .
Hebiga, ja pricam prema mom iskustvu, ono moze a i ne mora da odgovara stvarnom stanju stvari.

U svakom slucaju, zaplena imovine ne bi bila po etnickoj pripadnosti, nego po drzavljanstvu. Zasto bi ispastali npr. Hrvati iz Vojvodine zbog ponasanja drzave koja im se predstavlja kao "maticna", a cije rzavljanstvo nemaju? Uostalom, moze se i pleniti samo imovina vece vrednosti, tipa veca preduzeca i fabrike. Ima tu sigurno mnogo kombinacija, koje bi neko ko se razume u pravo i/ili ekonomiju mogao da formulise mnogo bolje od mene. Ono sto je sigurno potrebno je malo mooda u nasoj vlasti.
 
Hebiga, ja pricam prema mom iskustvu, ono moze a i ne mora da odgovara stvarnom stanju stvari.

U svakom slucaju, zaplena imovine ne bi bila po etnickoj pripadnosti, nego po drzavljanstvu. Zasto bi ispastali npr. Hrvati iz Vojvodine zbog ponasanja drzave koja im se predstavlja kao "maticna", a cije rzavljanstvo nemaju? Uostalom, moze se i pleniti samo imovina vece vrednosti, tipa veca preduzeca i fabrike. Ima tu sigurno mnogo kombinacija, koje bi neko ko se razume u pravo i/ili ekonomiju mogao da formulise mnogo bolje od mene. Ono sto je sigurno potrebno je malo mooda u nasoj vlasti.

NE MOZE se pleniti privatna imovina bilo da je vlasnik Hrvat ,Srbin , siptar ili crni djavo ako je to nje dosao po zakonu ,jer je to protivzakonito i protivustavno po vazecem pravu drzave Srbije ,a da ne govorim sto bi nam EU yebala majku zbog takvog planinarenja .
 
Sve se moze kad se hoce. Ako je poluretardiranom Chavezu uspelo (ako me secanje ne vara, on je to nazvao nacionalizacijom) da ojadi mahom americke i zapadnoevropske firme konfiskujuci im rafinerije i naftne busotine, i da se izvuce sa dva-tri protesta ambasadora zapadnih zemalja, plus americkim embargom na oruzje, ne vidim zasto bi EU nama delila packe zbog drzave koja nije ni njena clanica.
 
...moraju da plate zato sto su proterali tolike ljude...takve stvari se ne zaboravljaju i na njima se ne mogu graditi normalni odnosi medju drzavama...mada je to meni malo verovatno - previse je zainteresovanih da se na ovom Balkanu mrznja prenosi sa pokolenja na pokolenje zarad nekih buducih podela i kombinacija
 
Sanader spreman da dođe u Beograd



Upravu si bas BLAGO NAMA

Neka dodje, ko mu brani.

neka samo ide u Srbiju Salamander:mrgreen:
vidim da se veselite:idea::arrow:

a pa braćo Srbi .. da vam ni slučajno nije palo na pamet da ga vratite nazad u Hrvatsku:rtfm:...neka ostane u Srbiji:rtfm: ovde ga više ne trebamo ...izlajao se lažovski samo ove godine za celi mandat...a sledeći ionako neće da dobije...jer levica dolazi na vlast:D:heart:

a što se tiće Salamandera...a čuj... visok je nekih 2 metra ako ništa drugo dobar je da po stubištima Novog Beograda menja žarulje a to neiziskuje mnogo napora moždanih vijuga:hahaha::hahaha:
 
a dali ce ga iotko uopce pozvati ?
on se ponudio...
ja bih vam rade dala mesica...da vam objasni sve u svezi sas Bosnom....:D
i njega pod hitno zadrzite...:D

:hahaha: pa i mi imamo politicare za izvoz..samo pokazi prstom....vash je odmah..ne morate ni poshtarinu da placate..troshkove slanja cemo preuzeti sa zadovoljstvom
za pocetak preporucujum dva simpaticna momka..Cedu i Canka..moze?
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
dobra ideja...
ali stvarno...i znas sto bi bilo najzanimljivije, nista se nebi promijenilo ni kod vas ni kod nas...;)

da s tim sto bi vashi politicari ovde postali ultra srbi:hahaha: a ova dvojica bi se tamo super prilagodila..al sam zaboravila da uz njih dvojicu saljemo i dve dame da se nadju..onako ova mala Natasha Kandic i Sonjica Biserko :hahaha: nama bi svanulo
kad bismo ovaj kvartet negde izvezli
 

Back
Top