Ivo Sanader: "Dolazim bre u Beograd"

Sanader spreman da dođe u Beograd

28. novembar 2008. | 11:11 | Izvor: Tanjug
Zagreb -- Hrvatski premijer Ivo Sanader izjavio je da je spreman da dođe u Beograd kako bi bili razjašnjeni novonastali problemi u odnosima između dveju zemalja.


644911986491bf54073217676599731_extreme.jpg

Hrvatski premijer Ivo Sanader (FoNet)

Sanader je, na predavanju koje je u četvrtak uveče održao u nemačkom gradu Esenu, rekao i da će Hrvatska učiniti sve što je u njenoj moći da odnosi Zagreba i Beograda budu dobrosusedski.

"Ja sam spreman da ponovo otputujem u Beograd kako bih razjasnio novonastale probleme i kako bi to skinuli s dnevnog reda", rekao je Sanader ukazujući da je do napetosti između Hrvatske i Srbije došlo zbog hrvatskog priznanja Kosova i pokretanja tužbe pred Međunarodnim sudom pravde u Hag


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=11&dd=28&nav_category=167&nav_id=331146

2042.jpg
 
Mogli bismo da u medjuvremenu konfiskujemo imovinu gradjana Hrvatske u Srbiji, cisto da imaju jos jednu temu za razgovor. Da im ne bude dosadno dok budu krkali svinjetinu i cepali konjak po Dedinju...
mislis da ocepimo one brdjane sa putovnicama sto naseljavaju
pregradja Novog Sada i Beograda i konfiskujemo im i srusimo one odvratne kuce bez fasade i dozvola , pa ih lepo vratimo odakle su dosli
sto jes ,jes to i nije lose sa ekoloskog akspekta da znas , a i ima i velikih estetskih prednosti za nase gradove al mi ih je ipak malo zao
 
mislis da ocepimo one brdjane sa putovnicama sto naseljavaju
pregradja Novog Sada i Beograda i konfiskujemo im i srusimo one odvratne kuce bez fasade i dozvola , pa ih lepo vratimo odakle su dosli
sto jes ,jes to i nije lose sa ekoloskog akspekta da znas , a i ima i velikih estetskih prednosti za nase gradove al mi ih je ipak malo zao
Jok. Ti nesrecnici koje ti nazivas brdjanima nemaju hrvatsko drzavljanstvo. Ona ekipa koja je dolazila sa belom tehnikom (za razliku od ovih prvih koji su dolazili u traktorima i Ladama i sa po dva zavezljaja) uglavnom ima, a njih i nije gre'ota opaliti po dzepu..
 
Jok. Ti nesrecnici koje ti nazivas brdjanima nemaju hrvatsko drzavljanstvo. Ona ekipa koja je dolazila sa belom tehnikom (za razliku od ovih prvih koji su dolazili u traktorima i Ladama i sa po dva zavezljaja) uglavnom ima, a njih i nije gre'ota opaliti po dzepu..
ma ima ih dosta , isti oni koji su 90. na balvanima kurcevito govorili da nece nikada nositi dokumenta sa ustaskom sahovnicom(pu,pu daleko bilo ,ni mrtav), se sada guraju i trce u HR da uzmu osobne i putovnice sa istim tim mrskim znakom , sto rece vojvoda "pojeli su sva govna koja su izasrali "
 

Back
Top