Buđenjeee!!!

Millie80

Iskusan
Poruka
6.450
'Vako...
čitam ovu tamo temu o spavanju,
pa primjetih da neki ljudi kažu kako vole da spavaju sami,
treba im mnogo prostora i sve...
pa nešto mislim:
:roll: ma jes', a volite li da se budite sami?

Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?

Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.
 
Poslednja izmena:
meni ne smeta da sa nekim delim krevet
iako tvrde da sam nestašan čak i dok spavam
inače često se budim sam -i čini mi se da tad razmišljam najtrezvenije

inače imam jednog poznanika koji ne voli da spava ni sa kim
čovek se oženio ali spava sam i ne dozvoljava ženi da spava s njim (imaju sex naravno ali ne spavaju zajedno)

ne volim da zabadam nos u tudje stvari tako da ga nisam nikad pitao zašto je to tako
ali me baš živo interesuje kako li mu je supruga to prihvatila
 
Poslednja izmena:
'Vako...
čitam ovu tamo temu o spavanju,
pa primjetih da neki ljudi kažu kako vole da spavaju sami,
treba im mnogo prostora i sve...
pa nešto mislim:
:roll: ma jes', a volite li da se budite sami?

Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?

Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.

Dobro jutro! Kao prvo volim da odspavam sam jer se jedino tako naspavam ili veliki krevet da ima pa da se mogu kotrljat po njemu,inace se mnogo mrdam i okrecem,problem je i taj sto kada spavam sa dragom,stalno je pipkam i ne mogu da zaspim :D! i trckaram po krevetu za njom, a ovako kada sam spavam,onda znam da nemam nista baracit i bacim se u sevdah :D!
 
meni ne smeta da sa nekim delim krevet
iako tvrde da sam nestašan čak i dok spavam
inače često se budim sam -i čini mi se da tad razmišljam najtrezvenije

inače imam jednog poznanika koji ne voli da spava ni sa kim
čovek se oženio ali spava sam i ne dozvoljava ženi da spava s njim (imaju sex naravno ali ne spavaju zajedno)


ne volim da zabadam nos u tudje stvari tako da ga nisam nikad pitao zašto je to tako
ali me baš živo interesuje kako li mu je supruga to prihvatila

:eek: ne dozvoljava...???
 
...pa i jedno i drugo spavanje ima svojih prednosti...

...kada spavam sam baš se lepo naspavam i odmorim...

...prednost u dvoje je što mogu da je šljapnem po doopetu i promumlam:
...id' kuvaj kafu...:)
 
:eek: ne dozvoljava...???

kaže on :
da joj je rekao da mu smeta bilo ko u krevetu
i da spavaju odvojeno
kad imaju sex u krevetu, ako nakon maženja ona ne ode u svoj krevet onda on sačeka da ona zaspi pa ode u drugi krevet

ma čovek je ludak
ja ga ne razumem
mislim šta ćeš lepše - nego kad se probudiš a ona spava na grudima tvojim ušuškala se kao mače
 
kaže on :
da joj je rekao da mu smeta bilo ko u krevetu
i da spavaju odvojeno
kad imaju sex u krevetu, ako nakon maženja ona ne ode u svoj krevet onda on sačeka da ona zaspi pa ode u drugi krevet

ma čovek je ludak
ja ga ne razumem
mislim šta ćeš lepše - nego kad se probudiš a ona spava na grudima tvojim ušuškala se kao mače

:sad2: pa to...šta mu smeta jedno malo umiljato mače...
ni meni to nije jasno, zato i pitam...ne kontam :think:
 
od kako sam otkrio cari da se budim pored voljene osobe najteze mi pada da spavam sam.
sav taj neiskorisceni prostor, ta zima koja se uvlaci pod kozu, gluva soba bez njenog disanja....

nema lepseg jutra nego kad se probudim pored nje a ona ima ovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki osmeh....i kako da joj ne skuvam kafu i donesem u krevet?

a tek miris njene koze.....yebote postajem hronicno romantican :D

p.s. spavati sam je za cicije
 
od kako sam otkrio cari da se budim pored voljene osobe najteze mi pada da spavam sam.
sav taj neiskorisceni prostor, ta zima koja se uvlaci pod kozu, gluva soba bez njenog disanja....
nema lepseg jutra nego kad se probudim pored nje a ona ima ovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki osmeh....i kako da joj ne skuvam kafu i donesem u krevet?
a tek miris njene koze.....yebote postajem hronicno romantican :D
p.s. spavati sam je za cicije

jbte, ja bih rekla da si to oduvijek i bio, al' nisi znao...

zato sam pitala jel' možda nekad potrebno da se pojavi neko poseban,
pa da ti se to počne motati po glavi...

bravo, Čipsi :heart:
 
od kako sam otkrio cari da se budim pored voljene osobe najteze mi pada da spavam sam.
sav taj neiskorisceni prostor, ta zima koja se uvlaci pod kozu, gluva soba bez njenog disanja....

nema lepseg jutra nego kad se probudim pored nje a ona ima ovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki osmeh....i kako da joj ne skuvam kafu i donesem u krevet?

a tek miris njene koze.....yebote postajem hronicno romantican :D

p.s. spavati sam je za cicije

joj mene nervira kad dishe :((((
ja spavam kao dijete u jasenovcu:)
 
od kako sam otkrio cari da se budim pored voljene osobe najteze mi pada da spavam sam.
sav taj neiskorisceni prostor, ta zima koja se uvlaci pod kozu, gluva soba bez njenog disanja....

nema lepseg jutra nego kad se probudim pored nje a ona ima ovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiki osmeh....i kako da joj ne skuvam kafu i donesem u krevet?

a tek miris njene koze.....yebote postajem hronicno romantican :D

p.s. spavati sam je za cicije

Bravo yioim!:):ok: Slazem se sa tvojom konstatacijom............:ok:
 

Back
Top