SUTRA JE NOVI DAN

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

često je govorim u poslednje vreme..

a najteže mi je kada ja napravim grešku...
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

..svaki dan .........i sva sreca pa on dodje .....................i prodje .........:super:
 
Slusaj ljubav kako dolazi
ljubav ce nas jednog dana voditi
iz daljine ponekad se cuje glas
strpi se jos malo, doci ce red na nas


ovih dana to pevusim..trenutno pomaze... :)

A ima i ona recenica: Jer u zivotu, na koncu konca, ostaje uvek bar malo, malo nade lude nade...
A i ona 'covek moze izdrzati sve'..
Ma, sta znam...ima puno tih misli, zavisi od situacije... :)
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

Често сам говорио, али откако сам провалио да тог сутрашњег дана не буде ништа лепше, него само исто или још горе, више ми не помаже уопште.

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

Свака част ако помаже. Мене једино отрезни рад и физичко пражњење, избистри главу и разведри чело... али сви проблеми свеједно остану... само некако, не сметају толико.
 

Back
Top